Football Stats
Herb Sportivo Barracas
Sportivo BarracasŚr. pkt/mecz 1.55
Argentyna / Primera C10 sierpnia 2026 20:00
Herb Claypole
ClaypoleŚr. pkt/mecz 1.10

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

4 spotkań — z perspektywy Sportivo Barracas

Streaki - Sportivo Barracas

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Sportivo Barracas — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Sportivo Barracas — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Sportivo Barracas — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Sportivo Barracas — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Sportivo Barracas — zachowuje czyste konto u siebie (7/10, 70%)
  • Sportivo Barracas — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Sportivo Barracas — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Sportivo Barracas — wygrywa 2. połowę u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Claypole

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Claypole — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Claypole — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Claypole — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Claypole — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Sportivo Barracas

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Sportivo Barracas — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sportivo Barracas — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Sportivo Barracas — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sportivo Barracas — jest niepokonany w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Sportivo Barracas — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sportivo Barracas — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 10 meczach z rzędu

Serie - Claypole

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Claypole — nie wygrywa 1. połowę w 8 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
10.08Herb Sportivo BarracasSportivo Barracas20Herb ClaypoleClaypole
12.04Herb ClaypoleClaypole10Herb Sportivo BarracasSportivo Barracas
29.09Herb Sportivo BarracasSportivo Barracas05Herb ClaypoleClaypole
29.04Herb ClaypoleClaypole02Herb Sportivo BarracasSportivo Barracas

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Sportivo Barracas jest o 80% lepsza niż Claypole pod względem odsetku wygranych meczów.

Sportivo BarracasDomWyjazdOgółem
Win %
60%
30%
45%
Śr. goli/mecz
2.30
2.30
2.30
Strzelone
1.60
1.00
1.30
Stracone
0.70
1.30
1.00
BTTS %
30%
40%
35%
Czyste konto %
70%
40%
55%
Nie strzelił %
20%
30%
25%
ClaypoleDomWyjazdOgółem
Win %
20%
30%
25%
Śr. goli/mecz
2.50
1.50
2.00
Strzelone
1.00
0.50
0.75
Stracone
1.50
1.00
1.25
BTTS %
60%
10%
35%
Czyste konto %
20%
60%
40%
Nie strzelił %
30%
60%
45%

Ostatnie 10 meczów

Sportivo Barracas jest o +220% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.60 gola/mecz
Sportivo Barracas u siebie
0.50 gola/mecz
Claypole na wyjeździe

Progi bramkowe

Sportivo BarracasClaypole
Over 0.5
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 1.5
70% (7/10)
40% (4/10)
Over 2.5
40% (4/10)
30% (3/10)
Over 3.5
20% (2/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
60% (6/10)
1. połowa — 1-2 gole
35% (7/20)
45% (9/20)
1. połowa — 1-3 gole
45% (9/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
60% (12/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemSportivo BarracasClaypole
Under 0.5
18% (7/40)
15% (3/20)
20% (4/20)
Under 1.5
38% (15/40)
35% (7/20)
40% (8/20)
Under 2.5
60% (24/40)
60% (12/20)
60% (12/20)
Under 3.5
78% (31/40)
75% (15/20)
80% (16/20)
Under 4.5
93% (37/40)
85% (17/20)
100% (20/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Primera C — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Lujan261475491.88
2Sacachispas261367451.73
3Canuelas261295451.73
4Lugano2610106401.54
5Leones de Rosario2610106401.54
6Centro Español261097391.50
7Estrella Del Sur261097391.50
8Juventud Unida261088381.46
9Berazategui269116381.46
10Deportivo Español268144381.46
11Puerto Nuevo269116381.46
12Mercedes26998361.38
13Victoriano Arenas268126361.38
14Central Cordoba26998361.38
15General Lamadrid26998361.38
16Sportivo Barracas2610511351.35
17Atletico Atlas26989351.35
18Yupanqui26899331.27
19El Porvenir266155331.27
20Central Ballester268711311.19
22Fénix266911271.04
23Leandro N. Alem267613271.04
24Claypole266812261.00
25JJ Urquiza2641210240.92
26Deportivo Paraguayo265912240.92
27Argentino Rosario2631310220.85
28Deportivo Muñiz2641012220.85