Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
6 spotkań — z perspektywy Deportivo Español
Streaki - Deportivo Español
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Deportivo Español — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
- Deportivo Español — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Deportivo Español — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- Deportivo Español — zachowuje czyste konto u siebie (8/10, 80%)
- Deportivo Español — poniżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Deportivo Español — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Deportivo Español — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Deportivo Español — poniżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Sacachispas
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Sacachispas — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Sacachispas — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Sacachispas — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Sacachispas — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Sacachispas — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Sacachispas — jest niepokonany (15/20, 75%)
Serie - Deportivo Español
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Deportivo Español — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Deportivo Español — zachowuje czyste konto w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Deportivo Español — poniżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Deportivo Español — poniżej 2.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Deportivo Español — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Deportivo Español — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Deportivo Español — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Deportivo Español — remisuje 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Deportivo Español — jest niepokonany w 2. połowie w 12 meczach z rzędu
Serie - Sacachispas
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Sacachispas — poniżej 2.5 gola w meczu w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Sacachispas — jest niepokonany w 1. połowie w 16 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Sacachispas jest o 43% lepsza niż Deportivo Español pod względem odsetku wygranych meczów.
| Deportivo Español | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 30% | 35% |
Śr. goli/mecz | 0.80 | 1.90 | 1.35 |
Strzelone | 0.60 | 1.00 | 0.80 |
Stracone | 0.20 | 0.90 | 0.55 |
BTTS % | 10% | 50% | 30% |
Czyste konto % | 80% | 40% | 60% |
Nie strzelił % | 50% | 30% | 40% |
| Sacachispas | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 40% | 50% |
Śr. goli/mecz | 2.00 | 1.80 | 1.90 |
Strzelone | 1.40 | 1.10 | 1.25 |
Stracone | 0.60 | 0.70 | 0.65 |
BTTS % | 30% | 10% | 20% |
Czyste konto % | 60% | 60% | 60% |
Nie strzelił % | 20% | 50% | 35% |
Ostatnie 10 meczów
- 07.08.2026Dvs General Lamadrid0-0
- 31.07.2026Dvs Leones de Rosario0-0
- 25.07.2026Wvs Atletico Atlas1-0
- 17.07.2026Wvs Victoriano Arenas1-0
- 11.07.2026Lvs Canuelas0-1
- 06.07.2026Dvs Deportivo Muñiz1-1
- 27.06.2026Wvs Yupanqui2-1
- 13.06.2026Wvs Central Cordoba1-0
- 06.06.2026Wvs Claypole1-0
- 30.05.2026Dvs Central Ballester0-0
- 10.08.2026Wvs Deportivo Paraguayo2-0
- 04.08.2026Wvs Atletico Atlas2-0
- 31.07.2026Lvs Puerto Nuevo0-1
- 27.07.2026Dvs Leandro N. Alem1-1
- 11.07.2026Wvs Defensores de Cambaceres2-0
- 05.07.2026Wvs Juventud Unida1-0
- 27.06.2026Lvs Lugano0-1
- 15.06.2026Wvs Argentino Rosario1-0
- 06.06.2026Dvs Estrella Del Sur0-0
- 03.06.2026Wvs Berazategui1-0
Progi bramkowe
| Deportivo Español | Sacachispas | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
| Deportivo Español | Sacachispas | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
| Deportivo Español | Sacachispas | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 30% (3/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 0% (0/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Deportivo Español | Sacachispas | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 23% (9/40) | 30% (6/20) | 15% (3/20) |
Under 1.5 | 57% (23/40) | 65% (13/20) | 50% (10/20) |
Under 2.5 | 83% (33/40) | 90% (18/20) | 75% (15/20) |
Under 3.5 | 93% (37/40) | 95% (19/20) | 90% (18/20) |
Under 4.5 | 93% (37/40) | 95% (19/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |

