Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
4 spotkań — z perspektywy Lugano
Streaki - Lugano
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Lugano — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Lugano — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- Lugano — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Lugano — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Lugano — remisuje 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Lugano — zachowuje czyste konto u siebie (7/10, 70%)
- Lugano — poniżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Lujan
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Lujan — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Lujan — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
- Lujan — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Lujan — wygrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
- Lujan — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Lujan — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Lujan — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Lugano
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Lugano — jest niepokonany w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Lugano — jest niepokonany w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Lugano — jest niepokonany w 2. połowie w 10 meczach z rzędu
Serie - Lujan
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Lujan — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Lujan — wygrywa 2. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Lujan — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Lujan — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Lujan jest o 100% lepsza niż Lugano pod względem odsetku wygranych meczów.
| Lugano | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 20% | 30% |
Śr. goli/mecz | 1.70 | 2.10 | 1.90 |
Strzelone | 1.10 | 0.80 | 0.95 |
Stracone | 0.60 | 1.30 | 0.95 |
BTTS % | 30% | 40% | 35% |
Czyste konto % | 70% | 40% | 55% |
Nie strzelił % | 40% | 50% | 45% |
| Lujan | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 70% | 60% |
Śr. goli/mecz | 2.10 | 2.30 | 2.20 |
Strzelone | 1.30 | 1.60 | 1.45 |
Stracone | 0.80 | 0.70 | 0.75 |
BTTS % | 50% | 30% | 40% |
Czyste konto % | 30% | 60% | 45% |
Nie strzelił % | 30% | 30% | 30% |
Ostatnie 10 meczów
- 09.08.2026Dvs Victoriano Arenas0-0
- 31.07.2026Wvs Defensores de Cambaceres2-1
- 25.07.2026Wvs Centro Español1-0
- 17.07.2026Wvs Sportivo Barracas3-2
- 12.07.2026Dvs Juventud Unida0-0
- 04.07.2026Dvs JJ Urquiza0-0
- 27.06.2026Wvs Sacachispas1-0
- 14.06.2026Wvs Mercedes1-0
- 06.06.2026Lvs Argentino Rosario1-2
- 30.05.2026Dvs Deportivo Paraguayo0-0
- 09.08.2026Lvs Central Cordoba1-2
- 04.08.2026Wvs Estrella Del Sur2-0
- 31.07.2026Wvs Claypole3-1
- 26.07.2026Wvs Central Ballester3-1
- 11.07.2026Dvs El Porvenir0-0
- 05.07.2026Wvs Fénix2-1
- 29.06.2026Lvs Sportivo Barracas0-2
- 14.06.2026Wvs Yupanqui2-0
- 07.06.2026Wvs General Lamadrid1-0
- 30.05.2026Wvs Leones de Rosario2-0
Progi bramkowe
| Lugano | Lujan | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 30% (6/20) | 35% (7/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 40% (8/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 75% (15/20) |
| Lugano | Lujan | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 30% (6/20) | 35% (7/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 40% (8/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 75% (15/20) |
| Lugano | Lujan | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 30% (6/20) | 35% (7/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 40% (8/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 75% (15/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Lugano | Lujan | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 25% (10/40) | 35% (7/20) | 15% (3/20) |
Under 1.5 | 40% (16/40) | 50% (10/20) | 30% (6/20) |
Under 2.5 | 60% (24/40) | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
Under 3.5 | 80% (32/40) | 80% (16/20) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 90% (36/40) | 90% (18/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |

