Football Stats
Herb Puerto Nuevo
Puerto NuevoŚr. pkt/mecz 1.50
Argentyna / Primera C23 sierpnia 2026 20:00
Herb Defensores de Cambaceres
Defensores de CambaceresŚr. pkt/mecz 1.05

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

6 spotkań — z perspektywy Puerto Nuevo

Streaki - Puerto Nuevo

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Puerto Nuevo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Puerto Nuevo — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Puerto Nuevo — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Puerto Nuevo — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Puerto Nuevo — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Puerto Nuevo — poniżej 2.5 gola w meczu (15/20, 75%)

Streaki - Defensores de Cambaceres

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Defensores de Cambaceres — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Defensores de Cambaceres — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Defensores de Cambaceres — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Defensores de Cambaceres — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Puerto Nuevo

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Puerto Nuevo — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Puerto Nuevo — jest niepokonany w 1. połowie w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Puerto Nuevo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - Defensores de Cambaceres

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Defensores de Cambaceres — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Defensores de Cambaceres — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Defensores de Cambaceres — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
23.08Herb Puerto NuevoPuerto Nuevo02Herb Defensores de CambaceresDefensores de Cambaceres
26.04Herb Defensores de CambaceresDefensores de Cambaceres00Herb Puerto NuevoPuerto Nuevo
05.09Herb Defensores de CambaceresDefensores de Cambaceres21Herb Puerto NuevoPuerto Nuevo
24.05Herb Puerto NuevoPuerto Nuevo12Herb Defensores de CambaceresDefensores de Cambaceres
03.08Herb Defensores de CambaceresDefensores de Cambaceres32Herb Puerto NuevoPuerto Nuevo
03.03Herb Puerto NuevoPuerto Nuevo40Herb Defensores de CambaceresDefensores de Cambaceres

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Puerto Nuevo jest o 40% lepsza niż Defensores de Cambaceres pod względem odsetku wygranych meczów.

Puerto NuevoDomWyjazdOgółem
Win %
30%
40%
35%
Śr. goli/mecz
2.30
1.30
1.80
Strzelone
1.00
0.80
0.90
Stracone
1.30
0.50
0.90
BTTS %
50%
20%
35%
Czyste konto %
30%
70%
50%
Nie strzelił %
30%
40%
35%
Defensores de CambaceresDomWyjazdOgółem
Win %
20%
30%
25%
Śr. goli/mecz
1.80
1.70
1.75
Strzelone
0.60
0.70
0.65
Stracone
1.20
1.00
1.10
BTTS %
30%
30%
30%
Czyste konto %
30%
40%
35%
Nie strzelił %
60%
50%
55%

Ostatnie 10 meczów

Puerto Nuevo jest o +43% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.00 gola/mecz
Puerto Nuevo u siebie
0.70 gola/mecz
Defensores de Cambaceres na wyjeździe

Progi bramkowe

Puerto NuevoDefensores de Cambaceres
Over 0.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 1.5
60% (6/10)
60% (6/10)
Over 2.5
40% (4/10)
20% (2/10)
Over 3.5
30% (3/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
40% (8/20)
1. połowa — 1-3 gole
50% (10/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
45% (9/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
55% (11/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemPuerto NuevoDefensores de Cambaceres
Under 0.5
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Under 1.5
40% (16/40)
45% (9/20)
35% (7/20)
Under 2.5
75% (30/40)
75% (15/20)
75% (15/20)
Under 3.5
90% (36/40)
85% (17/20)
95% (19/20)
Under 4.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Primera C — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Lujan261475491.88
2Sacachispas261367451.73
3Canuelas261295451.73
4Lugano2610106401.54
5Leones de Rosario2610106401.54
6Centro Español261097391.50
7Estrella Del Sur261097391.50
8Juventud Unida261088381.46
9Berazategui269116381.46
10Deportivo Español268144381.46
11Puerto Nuevo269116381.46
12Mercedes26998361.38
13Victoriano Arenas268126361.38
14Central Cordoba26998361.38
15General Lamadrid26998361.38
16Sportivo Barracas2610511351.35
17Atletico Atlas26989351.35
18Yupanqui26899331.27
19El Porvenir266155331.27
20Central Ballester268711311.19
22Fénix266911271.04
23Leandro N. Alem267613271.04
24Claypole266812261.00
25JJ Urquiza2641210240.92
26Deportivo Paraguayo265912240.92
27Argentino Rosario2631310220.85
28Deportivo Muñiz2641012220.85