Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy El Porvenir
Streaki - El Porvenir
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- El Porvenir — nie wygrywa 1. połowę u siebie (10/10, 100%)
- El Porvenir — nie strzela gola u siebie (8/10, 80%)
- El Porvenir — poniżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- El Porvenir — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- El Porvenir — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- El Porvenir — remisuje 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- El Porvenir — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- El Porvenir — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- El Porvenir — poniżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Claypole
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Claypole — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
- Claypole — nie strzela gola na wyjeździe (7/10, 70%)
- Claypole — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Claypole — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Claypole — poniżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Claypole — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Claypole — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - El Porvenir
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach obu drużyn.
Serie - Claypole
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Claypole — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Claypole — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.
| El Porvenir | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 30% | 25% |
Śr. goli/mecz | 0.90 | 2.00 | 1.45 |
Strzelone | 0.30 | 1.00 | 0.65 |
Stracone | 0.60 | 1.00 | 0.80 |
BTTS % | 10% | 50% | 30% |
Czyste konto % | 60% | 40% | 50% |
Nie strzelił % | 80% | 40% | 60% |
| Claypole | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 20% | 25% |
Śr. goli/mecz | 2.20 | 1.60 | 1.90 |
Strzelone | 0.90 | 0.40 | 0.65 |
Stracone | 1.30 | 1.20 | 1.25 |
BTTS % | 50% | 10% | 30% |
Czyste konto % | 30% | 50% | 40% |
Nie strzelił % | 30% | 70% | 50% |
Ostatnie 10 meczów
- 23.08.2026Dvs Central Ballester0-0
- 16.08.2026Wvs JJ Urquiza1-0
- 08.08.2026Lvs Yupanqui0-3
- 04.08.2026Dvs Fénix0-0
- 28.07.2026Lvs Sportivo Barracas2-3
- 18.07.2026Lvs Mercedes0-2
- 11.07.2026Dvs Lujan0-0
- 05.07.2026Dvs General Lamadrid1-1
- 27.06.2026Dvs Leones de Rosario0-0
- 13.06.2026Lvs Atletico Atlas0-1
- 24.08.2026Dvs Fénix0-0
- 18.08.2026Wvs Mercedes1-0
- 10.08.2026Lvs Sportivo Barracas0-2
- 04.08.2026Lvs Juventud Unida0-2
- 31.07.2026Lvs Lujan1-3
- 26.07.2026Dvs General Lamadrid0-0
- 13.07.2026Dvs Leones de Rosario1-1
- 05.07.2026Lvs Atletico Atlas1-2
- 30.06.2026Lvs Canuelas0-2
- 14.06.2026Wvs Deportivo Muñiz2-1
Progi bramkowe
| El Porvenir | Claypole | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 40% (8/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 65% (13/20) |
| El Porvenir | Claypole | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 40% (8/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 65% (13/20) |
| El Porvenir | Claypole | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 40% (8/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 65% (13/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | El Porvenir | Claypole | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 30% (12/40) | 40% (8/20) | 20% (4/20) |
Under 1.5 | 50% (20/40) | 60% (12/20) | 40% (8/20) |
Under 2.5 | 68% (27/40) | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
Under 3.5 | 88% (35/40) | 90% (18/20) | 85% (17/20) |
Under 4.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |

