Football Stats
Herb General Lamadrid
General LamadridŚr. pkt/mecz 1.35
Argentyna / Primera C31 sierpnia 2026 20:00
Herb Canuelas
CanuelasŚr. pkt/mecz 1.75

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

8 spotkań — z perspektywy General Lamadrid

1W — General Lamadrid2D5W — Canuelas

Streaki - General Lamadrid

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • General Lamadrid — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • General Lamadrid — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • General Lamadrid — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • General Lamadrid — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • General Lamadrid — poniżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • General Lamadrid — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)

Streaki - Canuelas

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Canuelas — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Canuelas — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Canuelas — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Canuelas — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Canuelas — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Canuelas — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Canuelas — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Canuelas — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)

Serie - General Lamadrid

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 General Lamadrid — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 General Lamadrid — zachowuje czyste konto w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 General Lamadrid — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 General Lamadrid — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 General Lamadrid — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu

Serie - Canuelas

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Canuelas — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Canuelas — jest niepokonany w 2. połowie w 12 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
31.08Herb General LamadridGeneral Lamadrid02Herb CanuelasCanuelas
02.05Herb CanuelasCanuelas00Herb General LamadridGeneral Lamadrid
11.08Herb General LamadridGeneral Lamadrid21Herb CanuelasCanuelas
27.04Herb CanuelasCanuelas21Herb General LamadridGeneral Lamadrid
09.12Herb General LamadridGeneral Lamadrid01Herb CanuelasCanuelas
10.11Herb General LamadridGeneral Lamadrid01Herb CanuelasCanuelas
03.04Herb General LamadridGeneral Lamadrid14Herb CanuelasCanuelas
23.10Herb CanuelasCanuelas00Herb General LamadridGeneral Lamadrid

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Canuelas jest o 43% lepsza niż General Lamadrid pod względem odsetku wygranych meczów.

General LamadridDomWyjazdOgółem
Win %
50%
20%
35%
Śr. goli/mecz
1.50
2.10
1.80
Strzelone
1.00
0.60
0.80
Stracone
0.50
1.50
1.00
BTTS %
30%
30%
30%
Czyste konto %
60%
40%
50%
Nie strzelił %
30%
50%
40%
CanuelasDomWyjazdOgółem
Win %
40%
60%
50%
Śr. goli/mecz
1.20
2.20
1.70
Strzelone
0.70
1.40
1.05
Stracone
0.50
0.80
0.65
BTTS %
20%
40%
30%
Czyste konto %
60%
50%
55%
Nie strzelił %
50%
10%
30%

Ostatnie 10 meczów

Canuelas jest o +40% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.00 gola/mecz
General Lamadrid u siebie
1.40 gola/mecz
Canuelas na wyjeździe

Progi bramkowe

General LamadridCanuelas
Over 0.5
80% (8/10)
100% (10/10)
Over 1.5
30% (3/10)
80% (8/10)
Over 2.5
10% (1/10)
30% (3/10)
Over 3.5
10% (1/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
45% (9/20)
2. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
50% (10/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemGeneral LamadridCanuelas
Under 0.5
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)
Under 1.5
50% (20/40)
50% (10/20)
50% (10/20)
Under 2.5
75% (30/40)
75% (15/20)
75% (15/20)
Under 3.5
88% (35/40)
85% (17/20)
90% (18/20)
Under 4.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Primera C — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Lujan261475491.88
2Sacachispas261367451.73
3Canuelas261295451.73
4Lugano2610106401.54
5Leones de Rosario2610106401.54
6Centro Español261097391.50
7Estrella Del Sur261097391.50
8Juventud Unida261088381.46
9Berazategui269116381.46
10Deportivo Español268144381.46
11Puerto Nuevo269116381.46
12Mercedes26998361.38
13Victoriano Arenas268126361.38
14Central Cordoba26998361.38
15General Lamadrid26998361.38
16Sportivo Barracas2610511351.35
17Atletico Atlas26989351.35
18Yupanqui26899331.27
19El Porvenir266155331.27
20Central Ballester268711311.19
22Fénix266911271.04
23Leandro N. Alem267613271.04
24Claypole266812261.00
25JJ Urquiza2641210240.92
26Deportivo Paraguayo265912240.92
27Argentino Rosario2631310220.85
28Deportivo Muñiz2641012220.85