Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
6 spotkań — z perspektywy Lugano
Streaki - Lugano
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Lugano — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Lugano — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Lugano — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Lugano — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Lugano — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Berazategui
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Berazategui — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
- Berazategui — poniżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Berazategui — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Berazategui — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Berazategui — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
- Berazategui — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Berazategui — zachowuje czyste konto na wyjeździe (7/10, 70%)
- Berazategui — poniżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Berazategui — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Lugano
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Lugano — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Lugano — jest niepokonany w 2. połowie w 12 meczach z rzędu
Serie - Berazategui
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Berazategui — nie wygrywa 1. połowę w 12 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Lugano jest o 17% lepsza niż Berazategui pod względem odsetku wygranych meczów.
| Lugano | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 30% | 35% |
Śr. goli/mecz | 2.00 | 1.90 | 1.95 |
Strzelone | 1.20 | 0.90 | 1.05 |
Stracone | 0.80 | 1.00 | 0.90 |
BTTS % | 40% | 40% | 40% |
Czyste konto % | 60% | 50% | 55% |
Nie strzelił % | 30% | 40% | 35% |
| Berazategui | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 30% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.50 | 0.70 | 1.60 |
Strzelone | 1.20 | 0.40 | 0.80 |
Stracone | 1.30 | 0.30 | 0.80 |
BTTS % | 50% | 10% | 30% |
Czyste konto % | 20% | 70% | 45% |
Nie strzelił % | 30% | 60% | 45% |
Ostatnie 10 meczów
- 22.08.2026Wvs Leandro N. Alem1-0
- 16.08.2026Lvs Lujan1-2
- 09.08.2026Dvs Victoriano Arenas0-0
- 31.07.2026Wvs Defensores de Cambaceres2-1
- 25.07.2026Wvs Centro Español1-0
- 17.07.2026Wvs Sportivo Barracas3-2
- 12.07.2026Dvs Juventud Unida0-0
- 04.07.2026Dvs JJ Urquiza0-0
- 27.06.2026Wvs Sacachispas1-0
- 14.06.2026Wvs Mercedes1-0
- 22.08.2026Lvs Victoriano Arenas0-1
- 16.08.2026Dvs Fénix2-2
- 08.08.2026Lvs Centro Español0-1
- 04.08.2026Wvs Central Cordoba1-0
- 31.07.2026Dvs JJ Urquiza0-0
- 25.07.2026Lvs Mercedes0-1
- 11.07.2026Wvs Deportivo Paraguayo1-0
- 05.07.2026Lvs Puerto Nuevo0-2
- 28.06.2026Dvs Leandro N. Alem1-1
- 15.06.2026Wvs Defensores de Cambaceres1-0
Progi bramkowe
| Lugano | Berazategui | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 30% (6/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 40% (8/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
| Lugano | Berazategui | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 30% (6/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 40% (8/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
| Lugano | Berazategui | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 0% (0/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 30% (6/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 40% (8/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Lugano | Berazategui | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 25% (10/40) | 30% (6/20) | 20% (4/20) |
Under 1.5 | 55% (22/40) | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
Under 2.5 | 68% (27/40) | 55% (11/20) | 80% (16/20) |
Under 3.5 | 83% (33/40) | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
Under 4.5 | 93% (37/40) | 90% (18/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |

