Football Stats
Herb Canuelas
CanuelasŚr. pkt/mecz 1.75
Argentyna / Primera C5 września 2026 20:00
Herb Lujan
LujanŚr. pkt/mecz 2.15

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

9 spotkań — z perspektywy Canuelas

1W — Canuelas3D5W — Lujan

Streaki - Canuelas

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Canuelas — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Canuelas — poniżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Canuelas — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Canuelas — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Canuelas — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Canuelas — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Canuelas — poniżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Lujan

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Lujan — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Lujan — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Lujan — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Lujan — wygrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Lujan — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Lujan — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Lujan — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Canuelas

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Canuelas — jest niepokonany w 2. połowie w 13 meczach z rzędu

Serie - Lujan

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Lujan — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Lujan — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Lujan — jest niepokonany w 2. połowie w 8 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
10.05Herb LujanLujan21Herb CanuelasCanuelas
21.06Herb LujanLujan00Herb CanuelasCanuelas
08.03Herb CanuelasCanuelas01Herb LujanLujan
05.02Herb LujanLujan10Herb CanuelasCanuelas
14.08Herb CanuelasCanuelas20Herb LujanLujan
29.03Herb CanuelasCanuelas23Herb LujanLujan
19.10Herb LujanLujan11Herb CanuelasCanuelas
14.04Herb LujanLujan20Herb CanuelasCanuelas
17.11Herb CanuelasCanuelas00Herb LujanLujan

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Lujan jest o 30% lepsza niż Canuelas pod względem odsetku wygranych meczów.

CanuelasDomWyjazdOgółem
Win %
40%
60%
50%
Śr. goli/mecz
1.20
2.20
1.70
Strzelone
0.70
1.40
1.05
Stracone
0.50
0.80
0.65
BTTS %
20%
40%
30%
Czyste konto %
60%
50%
55%
Nie strzelił %
50%
10%
30%
LujanDomWyjazdOgółem
Win %
60%
70%
65%
Śr. goli/mecz
2.40
2.10
2.25
Strzelone
1.70
1.50
1.60
Stracone
0.70
0.60
0.65
BTTS %
50%
30%
40%
Czyste konto %
40%
60%
50%
Nie strzelił %
20%
30%
25%

Ostatnie 10 meczów

Lujan jest o +114% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.70 gola/mecz
Canuelas u siebie
1.50 gola/mecz
Lujan na wyjeździe

Progi bramkowe

CanuelasLujan
Over 0.5
70% (7/10)
80% (8/10)
Over 1.5
20% (2/10)
70% (7/10)
Over 2.5
20% (2/10)
30% (3/10)
Over 3.5
10% (1/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
50% (5/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
45% (9/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-2 gole
40% (8/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-3 gole
45% (9/20)
75% (15/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemCanuelasLujan
Under 0.5
15% (6/40)
15% (3/20)
15% (3/20)
Under 1.5
38% (15/40)
50% (10/20)
25% (5/20)
Under 2.5
68% (27/40)
75% (15/20)
60% (12/20)
Under 3.5
85% (34/40)
90% (18/20)
80% (16/20)
Under 4.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Primera C — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Lujan261475491.88
2Sacachispas261367451.73
3Canuelas261295451.73
4Lugano2610106401.54
5Leones de Rosario2610106401.54
6Centro Español261097391.50
7Estrella Del Sur261097391.50
8Juventud Unida261088381.46
9Berazategui269116381.46
10Deportivo Español268144381.46
11Puerto Nuevo269116381.46
12Mercedes26998361.38
13Victoriano Arenas268126361.38
14Central Cordoba26998361.38
15General Lamadrid26998361.38
16Sportivo Barracas2610511351.35
17Atletico Atlas26989351.35
18Yupanqui26899331.27
19El Porvenir266155331.27
20Central Ballester268711311.19
22Fénix266911271.04
23Leandro N. Alem267613271.04
24Claypole266812261.00
25JJ Urquiza2641210240.92
26Deportivo Paraguayo265912240.92
27Argentino Rosario2631310220.85
28Deportivo Muñiz2641012220.85