Football Stats
Herb Deportivo Muñiz
Deportivo MuñizŚr. pkt/mecz 0.90
Argentyna / Primera C7 września 2026 20:00
Herb Sportivo Barracas
Sportivo BarracasŚr. pkt/mecz 1.25

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

3 spotkań — z perspektywy Deportivo Muñiz

Streaki - Deportivo Muñiz

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Deportivo Muñiz — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Deportivo Muñiz — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Deportivo Muñiz — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Deportivo Muñiz — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Deportivo Muñiz — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Deportivo Muñiz — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Sportivo Barracas

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Sportivo Barracas — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Sportivo Barracas — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sportivo Barracas — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sportivo Barracas — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)

Serie - Deportivo Muñiz

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Deportivo Muñiz — przegrywa w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Muñiz — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Muñiz — przegrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Muñiz — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Muñiz — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Muñiz — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Serie - Sportivo Barracas

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Sportivo Barracas — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Sportivo Barracas — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
11.05Herb Sportivo BarracasSportivo Barracas00Herb Deportivo MuñizDeportivo Muñiz
26.08Herb Sportivo BarracasSportivo Barracas01Herb Deportivo MuñizDeportivo Muñiz
28.03Herb Deportivo MuñizDeportivo Muñiz21Herb Sportivo BarracasSportivo Barracas

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Sportivo Barracas jest o 75% lepsza niż Deportivo Muñiz pod względem odsetku wygranych meczów.

Deportivo MuñizDomWyjazdOgółem
Win %
20%
20%
20%
Śr. goli/mecz
2.10
1.90
2.00
Strzelone
1.00
0.50
0.75
Stracone
1.10
1.40
1.25
BTTS %
50%
30%
40%
Czyste konto %
20%
40%
30%
Nie strzelił %
30%
50%
40%
Sportivo BarracasDomWyjazdOgółem
Win %
60%
10%
35%
Śr. goli/mecz
2.30
2.30
2.30
Strzelone
1.50
0.80
1.15
Stracone
0.80
1.50
1.15
BTTS %
30%
50%
40%
Czyste konto %
60%
30%
45%
Nie strzelił %
20%
40%
30%

Ostatnie 10 meczów

Deportivo Muñiz jest o +25% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.00 gola/mecz
Deportivo Muñiz u siebie
0.80 gola/mecz
Sportivo Barracas na wyjeździe

Progi bramkowe

Deportivo MuñizSportivo Barracas
Over 0.5
100% (10/10)
80% (8/10)
Over 1.5
80% (8/10)
60% (6/10)
Over 2.5
20% (2/10)
50% (5/10)
Over 3.5
10% (1/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
40% (8/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
75% (15/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDeportivo MuñizSportivo Barracas
Under 0.5
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Under 1.5
35% (14/40)
35% (7/20)
35% (7/20)
Under 2.5
63% (25/40)
65% (13/20)
60% (12/20)
Under 3.5
83% (33/40)
90% (18/20)
75% (15/20)
Under 4.5
93% (37/40)
100% (20/20)
85% (17/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Primera C — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Lujan261475491.88
2Sacachispas261367451.73
3Canuelas261295451.73
4Lugano2610106401.54
5Leones de Rosario2610106401.54
6Centro Español261097391.50
7Estrella Del Sur261097391.50
8Juventud Unida261088381.46
9Berazategui269116381.46
10Deportivo Español268144381.46
11Puerto Nuevo269116381.46
12Mercedes26998361.38
13Victoriano Arenas268126361.38
14Central Cordoba26998361.38
15General Lamadrid26998361.38
16Sportivo Barracas2610511351.35
17Atletico Atlas26989351.35
18Yupanqui26899331.27
19El Porvenir266155331.27
20Central Ballester268711311.19
22Fénix266911271.04
23Leandro N. Alem267613271.04
24Claypole266812261.00
25JJ Urquiza2641210240.92
26Deportivo Paraguayo265912240.92
27Argentino Rosario2631310220.85
28Deportivo Muñiz2641012220.85