Football Stats
Herb Canuelas
CanuelasŚr. pkt/mecz 1.75
Argentyna / Primera C12 września 2026 22:00
Herb Victoriano Arenas
Victoriano ArenasŚr. pkt/mecz 1.45

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

7 spotkań — z perspektywy Canuelas

Streaki - Canuelas

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Canuelas — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Canuelas — poniżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Canuelas — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Canuelas — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Canuelas — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Canuelas — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Canuelas — poniżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Victoriano Arenas

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Victoriano Arenas — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Victoriano Arenas — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Victoriano Arenas — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Victoriano Arenas — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Victoriano Arenas — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Victoriano Arenas — poniżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Victoriano Arenas — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Victoriano Arenas — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Canuelas

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Canuelas — jest niepokonany w 2. połowie w 13 meczach z rzędu

Serie - Victoriano Arenas

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Victoriano Arenas — poniżej 2.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Victoriano Arenas — jest niepokonany w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Victoriano Arenas — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Victoriano Arenas — nie wygrywa 1. połowę w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Victoriano Arenas — remisuje 1. połowę w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Victoriano Arenas — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Victoriano Arenas — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
17.05Herb Victoriano ArenasVictoriano Arenas22Herb CanuelasCanuelas
13.07Herb Victoriano ArenasVictoriano Arenas00Herb CanuelasCanuelas
30.03Herb CanuelasCanuelas11Herb Victoriano ArenasVictoriano Arenas
01.03Herb Victoriano ArenasVictoriano Arenas22Herb CanuelasCanuelas
07.09Herb CanuelasCanuelas20Herb Victoriano ArenasVictoriano Arenas
15.02Herb Victoriano ArenasVictoriano Arenas11Herb CanuelasCanuelas
08.09Herb CanuelasCanuelas11Herb Victoriano ArenasVictoriano Arenas

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Canuelas jest o 67% lepsza niż Victoriano Arenas pod względem odsetku wygranych meczów.

CanuelasDomWyjazdOgółem
Win %
40%
60%
50%
Śr. goli/mecz
1.20
2.20
1.70
Strzelone
0.70
1.40
1.05
Stracone
0.50
0.80
0.65
BTTS %
20%
40%
30%
Czyste konto %
60%
50%
55%
Nie strzelił %
50%
10%
30%
Victoriano ArenasDomWyjazdOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
1.10
1.80
1.45
Strzelone
0.80
0.90
0.85
Stracone
0.30
0.90
0.60
BTTS %
10%
60%
35%
Czyste konto %
80%
30%
55%
Nie strzelił %
50%
30%
40%

Ostatnie 10 meczów

Victoriano Arenas jest o +29% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.70 gola/mecz
Canuelas u siebie
0.90 gola/mecz
Victoriano Arenas na wyjeździe

Progi bramkowe

CanuelasVictoriano Arenas
Over 0.5
70% (7/10)
80% (8/10)
Over 1.5
20% (2/10)
60% (6/10)
Over 2.5
20% (2/10)
20% (2/10)
Over 3.5
10% (1/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
50% (5/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
30% (6/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
30% (6/20)
2. połowa — 1-2 gole
40% (8/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
45% (9/20)
60% (12/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemCanuelasVictoriano Arenas
Under 0.5
23% (9/40)
15% (3/20)
30% (6/20)
Under 1.5
55% (22/40)
50% (10/20)
60% (12/20)
Under 2.5
78% (31/40)
75% (15/20)
80% (16/20)
Under 3.5
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Under 4.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Primera C — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Lujan261475491.88
2Sacachispas261367451.73
3Canuelas261295451.73
4Lugano2610106401.54
5Leones de Rosario2610106401.54
6Centro Español261097391.50
7Estrella Del Sur261097391.50
8Juventud Unida261088381.46
9Berazategui269116381.46
10Deportivo Español268144381.46
11Puerto Nuevo269116381.46
12Mercedes26998361.38
13Victoriano Arenas268126361.38
14Central Cordoba26998361.38
15General Lamadrid26998361.38
16Sportivo Barracas2610511351.35
17Atletico Atlas26989351.35
18Yupanqui26899331.27
19El Porvenir266155331.27
20Central Ballester268711311.19
22Fénix266911271.04
23Leandro N. Alem267613271.04
24Claypole266812261.00
25JJ Urquiza2641210240.92
26Deportivo Paraguayo265912240.92
27Argentino Rosario2631310220.85
28Deportivo Muñiz2641012220.85