Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
1 spotkanie — z perspektywy Claypole
Streaki - Claypole
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Claypole — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Claypole — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Claypole — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Sacachispas
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Sacachispas — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Sacachispas — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Sacachispas — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Sacachispas — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Sacachispas — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Sacachispas — jest niepokonany (15/20, 75%)
Serie
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach obu drużyn.
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Sacachispas jest o 125% lepsza niż Claypole pod względem odsetku wygranych meczów.
| Claypole | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 10% | 20% |
Śr. goli/mecz | 2.20 | 2.10 | 2.15 |
Strzelone | 0.90 | 0.50 | 0.70 |
Stracone | 1.30 | 1.60 | 1.45 |
BTTS % | 50% | 20% | 35% |
Czyste konto % | 30% | 40% | 35% |
Nie strzelił % | 30% | 70% | 50% |
| Sacachispas | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 30% | 45% |
Śr. goli/mecz | 1.60 | 1.60 | 1.60 |
Strzelone | 1.20 | 1.00 | 1.10 |
Stracone | 0.40 | 0.60 | 0.50 |
BTTS % | 30% | 10% | 20% |
Czyste konto % | 60% | 60% | 60% |
Nie strzelił % | 20% | 60% | 40% |
Ostatnie 10 meczów
- 29.08.2026Lvs El Porvenir2-4
- 24.08.2026Dvs Fénix0-0
- 18.08.2026Wvs Mercedes1-0
- 10.08.2026Lvs Sportivo Barracas0-2
- 04.08.2026Lvs Juventud Unida0-2
- 31.07.2026Lvs Lujan1-3
- 26.07.2026Dvs General Lamadrid0-0
- 13.07.2026Dvs Leones de Rosario1-1
- 05.07.2026Lvs Atletico Atlas1-2
- 30.06.2026Lvs Canuelas0-2
- 31.08.2026Wvs JJ Urquiza2-1
- 22.08.2026Lvs Mercedes0-2
- 17.08.2026Dvs Deportivo Español0-0
- 10.08.2026Wvs Deportivo Paraguayo2-0
- 04.08.2026Wvs Atletico Atlas2-0
- 31.07.2026Lvs Puerto Nuevo0-1
- 27.07.2026Dvs Leandro N. Alem1-1
- 11.07.2026Wvs Defensores de Cambaceres2-0
- 05.07.2026Wvs Juventud Unida1-0
- 27.06.2026Lvs Lugano0-1
Progi bramkowe
| Claypole | Sacachispas | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
| Claypole | Sacachispas | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 40% (4/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
| Claypole | Sacachispas | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 80% (8/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Claypole | Sacachispas | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 20% (8/40) | 20% (4/20) | 20% (4/20) |
Under 1.5 | 43% (17/40) | 35% (7/20) | 50% (10/20) |
Under 2.5 | 70% (28/40) | 60% (12/20) | 80% (16/20) |
Under 3.5 | 88% (35/40) | 80% (16/20) | 95% (19/20) |
Under 4.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |

