Football Stats
Herb JJ Urquiza
JJ UrquizaŚr. pkt/mecz 1.00
Argentyna / Primera C12 września 2026 22:00
Herb General Lamadrid
General LamadridŚr. pkt/mecz 1.20

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

5 spotkań — z perspektywy JJ Urquiza

Streaki - JJ Urquiza

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • JJ Urquiza — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • JJ Urquiza — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • JJ Urquiza — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • JJ Urquiza — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • JJ Urquiza — poniżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • JJ Urquiza — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • JJ Urquiza — poniżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - General Lamadrid

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • General Lamadrid — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • General Lamadrid — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • General Lamadrid — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • General Lamadrid — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • General Lamadrid — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • General Lamadrid — poniżej 2.5 gola w meczu (15/20, 75%)

Serie - JJ Urquiza

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 JJ Urquiza — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 JJ Urquiza — więcej goli pada w 1. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - General Lamadrid

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 General Lamadrid — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 General Lamadrid — jest niepokonany w 2. połowie w 7 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
16.05Herb General LamadridGeneral Lamadrid10Herb JJ UrquizaJJ Urquiza
03.08Herb JJ UrquizaJJ Urquiza00Herb General LamadridGeneral Lamadrid
03.03Herb General LamadridGeneral Lamadrid21Herb JJ UrquizaJJ Urquiza
04.06Herb General LamadridGeneral Lamadrid21Herb JJ UrquizaJJ Urquiza
28.01Herb JJ UrquizaJJ Urquiza20Herb General LamadridGeneral Lamadrid

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. General Lamadrid jest o 50% lepsza niż JJ Urquiza pod względem odsetku wygranych meczów.

JJ UrquizaDomWyjazdOgółem
Win %
30%
10%
20%
Śr. goli/mecz
1.20
1.50
1.35
Strzelone
0.70
0.30
0.50
Stracone
0.50
1.20
0.85
BTTS %
20%
20%
20%
Czyste konto %
50%
40%
45%
Nie strzelił %
60%
70%
65%
General LamadridDomWyjazdOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
1.60
2.10
1.85
Strzelone
0.90
0.60
0.75
Stracone
0.70
1.50
1.10
BTTS %
30%
30%
30%
Czyste konto %
50%
40%
45%
Nie strzelił %
40%
50%
45%

Ostatnie 10 meczów

JJ Urquiza jest o +17% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.70 gola/mecz
JJ Urquiza u siebie
0.60 gola/mecz
General Lamadrid na wyjeździe

Progi bramkowe

JJ UrquizaGeneral Lamadrid
Over 0.5
70% (7/10)
80% (8/10)
Over 1.5
30% (3/10)
70% (7/10)
Over 2.5
20% (2/10)
40% (4/10)
Over 3.5
0% (0/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
60% (6/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
45% (9/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
45% (9/20)
55% (11/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemJJ UrquizaGeneral Lamadrid
Under 0.5
25% (10/40)
30% (6/20)
20% (4/20)
Under 1.5
55% (22/40)
65% (13/20)
45% (9/20)
Under 2.5
78% (31/40)
80% (16/20)
75% (15/20)
Under 3.5
90% (36/40)
95% (19/20)
85% (17/20)
Under 4.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Under 5.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Primera C — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Lujan261475491.88
2Sacachispas261367451.73
3Canuelas261295451.73
4Lugano2610106401.54
5Leones de Rosario2610106401.54
6Centro Español261097391.50
7Estrella Del Sur261097391.50
8Juventud Unida261088381.46
9Berazategui269116381.46
10Deportivo Español268144381.46
11Puerto Nuevo269116381.46
12Mercedes26998361.38
13Victoriano Arenas268126361.38
14Central Cordoba26998361.38
15General Lamadrid26998361.38
16Sportivo Barracas2610511351.35
17Atletico Atlas26989351.35
18Yupanqui26899331.27
19El Porvenir266155331.27
20Central Ballester268711311.19
22Fénix266911271.04
23Leandro N. Alem267613271.04
24Claypole266812261.00
25JJ Urquiza2641210240.92
26Deportivo Paraguayo265912240.92
27Argentino Rosario2631310220.85
28Deportivo Muñiz2641012220.85