Football Stats
Herb Puerto Nuevo
Puerto NuevoŚr. pkt/mecz 1.55
Argentyna / Primera C19 września 2026 22:00
Herb Deportivo Paraguayo
Deportivo ParaguayoŚr. pkt/mecz 0.85

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

3 spotkań — z perspektywy Puerto Nuevo

Streaki - Puerto Nuevo

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Puerto Nuevo — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Puerto Nuevo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Puerto Nuevo — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Puerto Nuevo — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Puerto Nuevo — poniżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Puerto Nuevo — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Puerto Nuevo — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Puerto Nuevo — jest niepokonany (15/20, 75%)

Streaki - Deportivo Paraguayo

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Deportivo Paraguayo — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Deportivo Paraguayo — nie strzela gola na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Deportivo Paraguayo — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Deportivo Paraguayo — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Deportivo Paraguayo — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Puerto Nuevo

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Puerto Nuevo — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Puerto Nuevo — jest niepokonany w 1. połowie w 15 meczach z rzędu
  • 🔥 Puerto Nuevo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Serie - Deportivo Paraguayo

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Deportivo Paraguayo — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
23.05Herb Deportivo ParaguayoDeportivo Paraguayo01Herb Puerto NuevoPuerto Nuevo
18.08Herb Puerto NuevoPuerto Nuevo00Herb Deportivo ParaguayoDeportivo Paraguayo
17.03Herb Deportivo ParaguayoDeportivo Paraguayo11Herb Puerto NuevoPuerto Nuevo

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Puerto Nuevo jest o 167% lepsza niż Deportivo Paraguayo pod względem odsetku wygranych meczów.

Puerto NuevoDomWyjazdOgółem
Win %
30%
50%
40%
Śr. goli/mecz
2.10
1.60
1.85
Strzelone
0.80
1.10
0.95
Stracone
1.30
0.50
0.90
BTTS %
40%
20%
30%
Czyste konto %
30%
70%
50%
Nie strzelił %
40%
30%
35%
Deportivo ParaguayoDomWyjazdOgółem
Win %
20%
10%
15%
Śr. goli/mecz
1.30
1.60
1.45
Strzelone
0.40
0.50
0.45
Stracone
0.90
1.10
1.00
BTTS %
20%
20%
20%
Czyste konto %
30%
50%
40%
Nie strzelił %
80%
80%
80%

Ostatnie 10 meczów

Puerto Nuevo jest o +60% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.80 gola/mecz
Puerto Nuevo u siebie
0.50 gola/mecz
Deportivo Paraguayo na wyjeździe

Progi bramkowe

Puerto NuevoDeportivo Paraguayo
Over 0.5
90% (9/10)
50% (5/10)
Over 1.5
60% (6/10)
40% (4/10)
Over 2.5
30% (3/10)
20% (2/10)
Over 3.5
20% (2/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
40% (4/10)
80% (8/10)
1. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
30% (6/20)
1. połowa — 1-3 gole
45% (9/20)
45% (9/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
40% (8/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
45% (9/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemPuerto NuevoDeportivo Paraguayo
Under 0.5
28% (11/40)
15% (3/20)
40% (8/20)
Under 1.5
50% (20/40)
40% (8/20)
60% (12/20)
Under 2.5
78% (31/40)
75% (15/20)
80% (16/20)
Under 3.5
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Under 4.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Under 5.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Primera C — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Lujan261475491.88
2Sacachispas261367451.73
3Canuelas261295451.73
4Leones de Rosario2711106431.59
5Lugano2610106401.54
6Centro Español261097391.50
7Estrella Del Sur261097391.50
8Juventud Unida261088381.46
9Berazategui269116381.46
10Deportivo Español268144381.46
11Puerto Nuevo269116381.46
12Victoriano Arenas268126361.38
13Mercedes27999361.33
14Central Cordoba26998361.38
15General Lamadrid26998361.38
16Sportivo Barracas2610511351.35
17Atletico Atlas26989351.35
18Yupanqui278910331.22
19El Porvenir266155331.27
21Central Ballester268711311.19
22Fénix266911271.04
23Leandro N. Alem267613271.04
24Claypole266812261.00
25JJ Urquiza2641210240.92
26Deportivo Paraguayo265912240.92
27Argentino Rosario2631310220.85
28Deportivo Muñiz2641012220.85