Football Stats
Herb El Porvenir
El PorvenirŚr. pkt/mecz 1.45
Argentyna / Primera C27 czerwca 2026 20:00
Herb Leones de Rosario
Leones de RosarioŚr. pkt/mecz 1.69

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

2 spotkań — z perspektywy El Porvenir

Streaki - El Porvenir

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • El Porvenir — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • El Porvenir — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • El Porvenir — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • El Porvenir — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • El Porvenir — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • El Porvenir — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • El Porvenir — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Leones de Rosario

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Leones de Rosario — jest niepokonany na wyjeździe (5/7, 71%)
  • Leones de Rosario — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (5/7, 71%)
  • Leones de Rosario — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (5/7, 71%)
  • Leones de Rosario — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (5/7, 71%)
  • Leones de Rosario — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (5/7, 71%)
  • Leones de Rosario — nie wygrywa 1. połowę (13/16, 81%)

Serie - El Porvenir

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 El Porvenir — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 El Porvenir — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 El Porvenir — remisuje 1. połowę w 4 meczach z rzędu

Serie - Leones de Rosario

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Leones de Rosario — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
27.06Herb El PorvenirEl Porvenir00Herb Leones de RosarioLeones de Rosario
09.03Herb Leones de RosarioLeones de Rosario00Herb El PorvenirEl Porvenir

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Leones de Rosario jest o 47% lepsza niż El Porvenir pod względem odsetku wygranych meczów.

El PorvenirDomWyjazdOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
1.90
1.60
1.75
Strzelone
1.00
0.90
0.95
Stracone
0.90
0.70
0.80
BTTS %
60%
50%
55%
Czyste konto %
20%
40%
30%
Nie strzelił %
30%
50%
40%
Leones de RosarioDomWyjazdOgółem
Win %
33%
57%
44%
Śr. goli/mecz
2.11
2.00
2.06
Strzelone
1.11
1.14
1.13
Stracone
1.00
0.86
0.94
BTTS %
56%
29%
44%
Czyste konto %
44%
57%
50%
Nie strzelił %
22%
29%
25%

Ostatnie 10 meczów

Leones de Rosario jest o +14% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.00 gola/mecz
El Porvenir u siebie
1.14 gola/mecz
Leones de Rosario na wyjeździe

Progi bramkowe

El PorvenirLeones de Rosario
Over 0.5
90% (9/10)
86% (6/7)
Over 1.5
60% (6/10)
57% (4/7)
Over 2.5
30% (3/10)
29% (2/7)
Over 3.5
10% (1/10)
14% (1/7)
Nie strzelił
30% (3/10)
29% (2/7)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
50% (8/16)
1. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
63% (10/16)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
63% (10/16)
2. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
69% (11/16)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemEl PorvenirLeones de Rosario
Under 0.5
22% (8/36)
25% (5/20)
19% (3/16)
Under 1.5
42% (15/36)
45% (9/20)
38% (6/16)
Under 2.5
67% (24/36)
65% (13/20)
69% (11/16)
Under 3.5
86% (31/36)
90% (18/20)
81% (13/16)
Under 4.5
94% (34/36)
100% (20/20)
88% (14/16)
Under 5.5
100% (36/36)
100% (20/20)
100% (16/16)
Primera C — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Lujan261475491.88
2Sacachispas261367451.73
3Canuelas261295451.73
4Lugano2610106401.54
5Leones de Rosario2610106401.54
6Centro Español261097391.50
7Estrella Del Sur261097391.50
8Juventud Unida261088381.46
9Berazategui269116381.46
10Deportivo Español268144381.46
11Puerto Nuevo269116381.46
12Mercedes26998361.38
13Victoriano Arenas268126361.38
14Central Cordoba26998361.38
15General Lamadrid26998361.38
16Sportivo Barracas2610511351.35
17Atletico Atlas26989351.35
18Yupanqui26899331.27
19El Porvenir266155331.27
20Central Ballester268711311.19
22Fénix266911271.04
23Leandro N. Alem267613271.04
24Claypole266812261.00
25JJ Urquiza2641210240.92
26Deportivo Paraguayo265912240.92
27Argentino Rosario2631310220.85
28Deportivo Muñiz2641012220.85