Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy Leones de Rosario
Streaki - Leones de Rosario
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Leones de Rosario — nie wygrywa 1. połowę u siebie (10/10, 100%)
- Leones de Rosario — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Leones de Rosario — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Leones de Rosario — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Leones de Rosario — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Central Cordoba
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Central Cordoba — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Central Cordoba — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- Central Cordoba — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Central Cordoba — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Central Cordoba — poniżej 2.5 gola w meczu (15/20, 75%)
Serie - Leones de Rosario
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Leones de Rosario — poniżej 2.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Leones de Rosario — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Leones de Rosario — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Leones de Rosario — poniżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Serie - Central Cordoba
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Central Cordoba — nie strzela gola w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Central Cordoba — poniżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Central Cordoba — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Central Cordoba — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Central Cordoba — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Central Cordoba — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Central Cordoba — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Leones de Rosario jest o 48% lepsza niż Central Cordoba pod względem odsetku wygranych meczów.
| Leones de Rosario | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 44% | 37% |
Śr. goli/mecz | 2.00 | 1.78 | 1.89 |
Strzelone | 1.00 | 1.00 | 1.00 |
Stracone | 1.00 | 0.78 | 0.89 |
BTTS % | 50% | 33% | 42% |
Czyste konto % | 40% | 56% | 47% |
Nie strzelił % | 30% | 33% | 32% |
| Central Cordoba | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 30% | 25% |
Śr. goli/mecz | 1.40 | 1.60 | 1.50 |
Strzelone | 0.60 | 0.80 | 0.70 |
Stracone | 0.80 | 0.80 | 0.80 |
BTTS % | 30% | 40% | 35% |
Czyste konto % | 30% | 40% | 35% |
Nie strzelił % | 60% | 50% | 55% |
Ostatnie 10 meczów
- 13.07.2026Dvs Claypole1-1
- 04.07.2026Lvs Central Ballester0-1
- 27.06.2026Dvs El Porvenir0-0
- 15.06.2026Wvs Fénix1-0
- 06.06.2026Wvs Sportivo Barracas2-0
- 30.05.2026Lvs Lujan0-2
- 23.05.2026Wvs General Lamadrid2-1
- 16.05.2026Dvs Lugano2-2
- 09.05.2026Dvs Yupanqui0-0
- 03.05.2026Lvs Atletico Atlas2-3
- 11.07.2026Lvs Atletico Atlas0-1
- 05.07.2026Dvs Canuelas0-0
- 27.06.2026Dvs Deportivo Muñiz0-0
- 13.06.2026Lvs Deportivo Español0-1
- 06.06.2026Lvs Yupanqui1-2
- 30.05.2026Dvs Claypole2-2
- 23.05.2026Wvs Central Ballester3-2
- 17.05.2026Dvs Argentino Rosario0-0
- 10.05.2026Lvs El Porvenir0-1
- 02.05.2026Wvs Fénix1-0
Progi bramkowe
| Leones de Rosario | Central Cordoba | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 53% (10/19) | 25% (5/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 63% (12/19) | 30% (6/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 53% (10/19) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 58% (11/19) | 60% (12/20) |
| Leones de Rosario | Central Cordoba | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 53% (10/19) | 25% (5/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 63% (12/19) | 30% (6/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 53% (10/19) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 58% (11/19) | 60% (12/20) |
| Leones de Rosario | Central Cordoba | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 53% (10/19) | 25% (5/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 63% (12/19) | 30% (6/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 53% (10/19) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 58% (11/19) | 60% (12/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Leones de Rosario | Central Cordoba | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 23% (9/39) | 21% (4/19) | 25% (5/20) |
Under 1.5 | 54% (21/39) | 42% (8/19) | 65% (13/20) |
Under 2.5 | 74% (29/39) | 74% (14/19) | 75% (15/20) |
Under 3.5 | 87% (34/39) | 84% (16/19) | 90% (18/20) |
Under 4.5 | 92% (36/39) | 89% (17/19) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 100% (39/39) | 100% (19/19) | 100% (20/20) |

