Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy Deportivo Español
Streaki - Deportivo Español
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Deportivo Español — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Deportivo Español — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Deportivo Español — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Deportivo Español — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Deportivo Español — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Deportivo Español — zachowuje czyste konto u siebie (7/10, 70%)
- Deportivo Español — poniżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Leones de Rosario
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Leones de Rosario — jest niepokonany na wyjeździe (7/9, 78%)
- Leones de Rosario — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/9, 78%)
- Leones de Rosario — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/9, 78%)
- Leones de Rosario — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/9, 78%)
- Leones de Rosario — nie wygrywa 1. połowę (16/19, 84%)
Serie - Deportivo Español
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Deportivo Español — poniżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Deportivo Español — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Deportivo Español — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Deportivo Español — jest niepokonany w 2. połowie w 10 meczach z rzędu
Serie - Leones de Rosario
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Leones de Rosario — poniżej 2.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Leones de Rosario — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Leones de Rosario — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.
| Deportivo Español | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 30% | 35% |
Śr. goli/mecz | 1.10 | 1.90 | 1.50 |
Strzelone | 0.70 | 1.00 | 0.85 |
Stracone | 0.40 | 0.90 | 0.65 |
BTTS % | 20% | 50% | 35% |
Czyste konto % | 70% | 40% | 55% |
Nie strzelił % | 40% | 30% | 35% |
| Leones de Rosario | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 44% | 37% |
Śr. goli/mecz | 2.20 | 1.78 | 2.00 |
Strzelone | 1.00 | 1.00 | 1.00 |
Stracone | 1.20 | 0.78 | 1.00 |
BTTS % | 50% | 33% | 42% |
Czyste konto % | 30% | 56% | 42% |
Nie strzelił % | 30% | 33% | 32% |
Ostatnie 10 meczów
- 25.07.2026Wvs Atletico Atlas1-0
- 17.07.2026Wvs Victoriano Arenas1-0
- 11.07.2026Lvs Canuelas0-1
- 06.07.2026Dvs Deportivo Muñiz1-1
- 27.06.2026Wvs Yupanqui2-1
- 13.06.2026Wvs Central Cordoba1-0
- 06.06.2026Wvs Claypole1-0
- 30.05.2026Dvs Central Ballester0-0
- 23.05.2026Dvs El Porvenir0-0
- 18.05.2026Wvs Mercedes1-0
- 25.07.2026Lvs Central Cordoba0-2
- 13.07.2026Dvs Claypole1-1
- 04.07.2026Lvs Central Ballester0-1
- 27.06.2026Dvs El Porvenir0-0
- 15.06.2026Wvs Fénix1-0
- 06.06.2026Wvs Sportivo Barracas2-0
- 30.05.2026Lvs Lujan0-2
- 23.05.2026Wvs General Lamadrid2-1
- 16.05.2026Dvs Lugano2-2
- 09.05.2026Dvs Yupanqui0-0
Progi bramkowe
| Deportivo Español | Leones de Rosario | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 78% (7/9) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 56% (5/9) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 22% (2/9) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 11% (1/9) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 33% (3/9) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 58% (11/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 68% (13/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 58% (11/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 63% (12/19) |
| Deportivo Español | Leones de Rosario | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 67% (6/9) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 44% (4/9) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 11% (1/9) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/9) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 44% (4/9) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 58% (11/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 68% (13/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 58% (11/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 63% (12/19) |
| Deportivo Español | Leones de Rosario | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 40% (4/10) | 44% (4/9) |
Over 1.5 | 0% (0/10) | 11% (1/9) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/9) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/9) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 78% (7/9) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 58% (11/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 68% (13/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 58% (11/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 63% (12/19) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Deportivo Español | Leones de Rosario | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 21% (8/39) | 25% (5/20) | 16% (3/19) |
Under 1.5 | 49% (19/39) | 60% (12/20) | 37% (7/19) |
Under 2.5 | 79% (31/39) | 85% (17/20) | 74% (14/19) |
Under 3.5 | 90% (35/39) | 95% (19/20) | 84% (16/19) |
Under 4.5 | 92% (36/39) | 95% (19/20) | 89% (17/19) |
Under 5.5 | 97% (38/39) | 95% (19/20) | 100% (19/19) |

