Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
3 spotkań — z perspektywy Real Oruro
Streaki - Real Oruro
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Real Oruro — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (10/10, 100%)
- Real Oruro — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
- Real Oruro — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Real Oruro — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Real Oruro — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Real Oruro — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Real Oruro — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Real Oruro — poniżej 6.5 kartek (4/4, 100%)
- Real Oruro — poniżej 6.5 kartek łącznie (4/4, 100%)
- Real Oruro — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)
- Real Oruro — powyżej 49.5 punktów kartkowych (3/4, 75%)
- Real Oruro — powyżej 8.5 rożnych (3/4, 75%)
- Real Oruro — powyżej 2.5 kartek (3/4, 75%)
- Real Oruro — powyżej 4.5 kartek łącznie (3/4, 75%)
- Real Oruro — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (3/4, 75%)
Streaki - Universitario de Vinto
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Universitario de Vinto — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Universitario de Vinto — przegrywa na wyjeździe (9/10, 90%)
- Universitario de Vinto — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Universitario de Vinto — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Universitario de Vinto — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Universitario de Vinto — przegrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Universitario de Vinto — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Universitario de Vinto — powyżej 8.5 rożnych (7/7, 100%)
- Universitario de Vinto — poniżej 12.5 rożnych (6/7, 86%)
- Universitario de Vinto — powyżej 49.5 punktów kartkowych (5/7, 71%)
- Universitario de Vinto — powyżej 4.5 spalonych (5/7, 71%)
- Universitario de Vinto — powyżej 4.5 kartek (5/7, 71%)
- Universitario de Vinto — poniżej 5.5 kartek (5/7, 71%)
- Universitario de Vinto — powyżej 4.5 kartek łącznie (5/7, 71%)
- Universitario de Vinto — poniżej 8.5 rożnych zdobytych (5/7, 71%)
- Universitario de Vinto — ma więcej rożnych niż przeciwnik (5/7, 71%)
Serie - Real Oruro
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Real Oruro — obie drużyny strzelają (BTTS) w 13 meczach z rzędu
- 🔥 Real Oruro — powyżej 1.5 gola w meczu w 27 meczach z rzędu
- 🔥 Real Oruro — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Real Oruro — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Real Oruro — powyżej 7.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Real Oruro — powyżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Real Oruro — poniżej 6.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Real Oruro — powyżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Real Oruro — poniżej 6.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
Serie - Universitario de Vinto
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Universitario de Vinto — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Universitario de Vinto — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Universitario de Vinto — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Universitario de Vinto — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 13 meczach z rzędu
- 🔥 Universitario de Vinto — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Universitario de Vinto — powyżej 4.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Universitario de Vinto — powyżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Universitario de Vinto — powyżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Universitario de Vinto — powyżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Universitario de Vinto — powyżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Universitario de Vinto — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Real Oruro jest o 67% lepsza niż Universitario de Vinto pod względem odsetku wygranych meczów.
| Real Oruro | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 10% | 25% |
Śr. goli/mecz | 6.00 | 4.10 | 5.05 |
Strzelone | 3.50 | 1.30 | 2.40 |
Stracone | 2.50 | 2.80 | 2.65 |
BTTS % | 100% | 80% | 90% |
Czyste konto % | 0% | 0% | 0% |
Nie strzelił % | 0% | 20% | 10% |
| Universitario de Vinto | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 10% | 15% |
Śr. goli/mecz | 3.60 | 2.90 | 3.25 |
Strzelone | 1.80 | 0.50 | 1.15 |
Stracone | 1.80 | 2.40 | 2.10 |
BTTS % | 90% | 30% | 60% |
Czyste konto % | 0% | 10% | 5% |
Nie strzelił % | 10% | 60% | 35% |
Ostatnie 10 meczów
- 13.05.2026Dvs Aurora1-1
- 01.05.2026Wvs Real Potosí2-1
- 26.04.2026Lvs The Strongest2-3
- 23.04.2026Lvs San Antonio Bulo Bulo1-2
- 12.04.2026Dvs Blooming2-2
- 03.04.2026Lvs Bolívar2-5
- 15.12.2025Lvs San Antonio Bulo Bulo3-5
- 11.12.2025Lvs Nacional Potosí1-2
- 06.12.2025Wvs Blooming10-1
- 04.12.2025Lvs Jorge Wilstermann1-3
- 02.06.2026Lvs Aurora1-2
- 16.05.2026Wvs Bolívar3-2
- 12.05.2026Wvs San Antonio Bulo Bulo2-0
- 05.05.2026Dvs Blooming1-1
- 25.04.2026Lvs Independiente Petrolero1-2
- 21.04.2026Wvs ABB5-2
- 11.04.2026Lvs Nacional Potosí0-1
- 05.04.2026Lvs The Strongest1-2
- 07.02.2026Lvs Aurora1-2
- 31.01.2026Dvs Aurora2-2
Progi bramkowe
| Real Oruro | Universitario de Vinto | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 90% (9/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 80% (8/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 0% (0/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 35% (7/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 85% (17/20) |
| Real Oruro | Universitario de Vinto | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 90% (9/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 35% (7/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 85% (17/20) |
| Real Oruro | Universitario de Vinto | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 50% (5/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 35% (7/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 85% (17/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Real Oruro notuje o 9% wyższy wynik niż Universitario de Vinto pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Real Oruro | Universitario de Vinto | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 11.64 (11/40) | 12.25 (4/20) | 11.29 (7/20) |
Over 6.5 Corners | 100% (11/11) | 100% (4/4) | 100% (7/7) |
Over 7.5 Corners | 100% (11/11) | 100% (4/4) | 100% (7/7) |
Over 8.5 Corners | 91% (10/11) | 75% (3/4) | 100% (7/7) |
Over 9.5 Corners | 73% (8/11) | 50% (2/4) | 86% (6/7) |
Over 10.5 Corners | 45% (5/11) | 50% (2/4) | 43% (3/7) |
Over 11.5 Corners | 45% (5/11) | 50% (2/4) | 43% (3/7) |
Over 12.5 Corners | 27% (3/11) | 50% (2/4) | 14% (1/7) |
Over 13.5 Corners | 18% (2/11) | 25% (1/4) | 14% (1/7) |
Over 14.5 Corners | 18% (2/11) | 25% (1/4) | 14% (1/7) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Real Oruro | Universitario de Vinto | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 6.36 | 5.00 | 7.14 |
More Corners Than Opponent | 55% (6/11) | 25% (1/4) | 71% (5/7) |
Over 2.5 Corners Earned | 82% (9/11) | 75% (3/4) | 86% (6/7) |
Over 3.5 Corners Earned | 73% (8/11) | 50% (2/4) | 86% (6/7) |
Over 4.5 Corners Earned | 55% (6/11) | 25% (1/4) | 71% (5/7) |
Over 5.5 Corners Earned | 55% (6/11) | 25% (1/4) | 71% (5/7) |
Over 6.5 Corners Earned | 45% (5/11) | 25% (1/4) | 57% (4/7) |
Over 7.5 Corners Earned | 36% (4/11) | 25% (1/4) | 43% (3/7) |
Over 8.5 Corners Earned | 27% (3/11) | 25% (1/4) | 29% (2/7) |
Corners Earned | 70 | 20 | 50 |
| Ogółem | Real Oruro | Universitario de Vinto | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 5.27 | 7.25 | 4.14 |
More Corners Than Opponent | 55% (6/11) | 25% (1/4) | 71% (5/7) |
Over 2.5 Corners Against | 82% (9/11) | 100% (4/4) | 71% (5/7) |
Over 3.5 Corners Against | 73% (8/11) | 100% (4/4) | 57% (4/7) |
Over 4.5 Corners Against | 64% (7/11) | 100% (4/4) | 43% (3/7) |
Over 5.5 Corners Against | 45% (5/11) | 75% (3/4) | 29% (2/7) |
Over 6.5 Corners Against | 27% (3/11) | 50% (2/4) | 14% (1/7) |
Over 7.5 Corners Against | 27% (3/11) | 50% (2/4) | 14% (1/7) |
Over 8.5 Corners Against | 9% (1/11) | 25% (1/4) | 0% (0/7) |
Corners Against | 58 | 29 | 29 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Universitario de Vinto notuje o 23% wyższy wynik niż Real Oruro pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Real Oruro | Universitario de Vinto | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 5.73 (11/11) | 5.00 (4/4) | 6.14 (7/7) |
Over 0.5 Cards | 100% (11/11) | 100% (4/4) | 100% (7/7) |
Over 1.5 Cards | 100% (11/11) | 100% (4/4) | 100% (7/7) |
Over 2.5 Cards | 100% (11/11) | 100% (4/4) | 100% (7/7) |
Over 3.5 Cards | 82% (9/11) | 75% (3/4) | 86% (6/7) |
Over 4.5 Cards | 73% (8/11) | 75% (3/4) | 71% (5/7) |
Over 5.5 Cards | 45% (5/11) | 50% (2/4) | 43% (3/7) |
Over 6.5 Cards | 27% (3/11) | 0% (0/4) | 43% (3/7) |
Over 7.5 Cards | 18% (2/11) | 0% (0/4) | 29% (2/7) |
Total Cards | 63 | 20 | 43 |
Highest in a Match | 10 | 6 | 10 |
Lowest in a Match | 3 | 3 | 3 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Real Oruro | Universitario de Vinto | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 0% (0/40) | 0% (0/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 5% (2/40) | 0% (0/20) | 10% (2/20) |
Under 2.5 | 25% (10/40) | 10% (2/20) | 40% (8/20) |
Under 3.5 | 50% (20/40) | 35% (7/20) | 65% (13/20) |
Under 4.5 | 68% (27/40) | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
Under 5.5 | 78% (31/40) | 65% (13/20) | 90% (18/20) |

