Football Stats
Herb Gualberto Villarroel SJ
Gualberto Villarroel SJŚr. pkt/mecz 1.05
Boliwia / Primera División8 lipca 2026 01:00
Herb Real Tomayapo
Real TomayapoŚr. pkt/mecz 1.15

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

5 spotkań — z perspektywy Gualberto Villarroel SJ

Streaki - Gualberto Villarroel SJ

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Gualberto Villarroel SJ — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Gualberto Villarroel SJ — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Gualberto Villarroel SJ — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Gualberto Villarroel SJ — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Gualberto Villarroel SJ — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (4/4, 100%)
  • Gualberto Villarroel SJ — powyżej 49.5 punktów kartkowych (3/4, 75%)
  • Gualberto Villarroel SJ — powyżej 4.5 spalonych (3/4, 75%)
  • Gualberto Villarroel SJ — poniżej 6.5 rożnych (3/4, 75%)
  • Gualberto Villarroel SJ — powyżej 5.5 kartek (3/4, 75%)
  • Gualberto Villarroel SJ — powyżej 6.5 kartek łącznie (3/4, 75%)

Streaki - Real Tomayapo

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Real Tomayapo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Real Tomayapo — przegrywa na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Real Tomayapo — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Real Tomayapo — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Real Tomayapo — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Real Tomayapo — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Real Tomayapo — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Real Tomayapo — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Real Tomayapo — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Real Tomayapo — poniżej 4.5 spalonych (4/4, 100%)
  • Real Tomayapo — poniżej 11.5 rożnych (4/4, 100%)
  • Real Tomayapo — poniżej 6.5 kartek (4/4, 100%)
  • Real Tomayapo — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (4/4, 100%)
  • Real Tomayapo — powyżej 29.5 punktów kartkowych (3/4, 75%)
  • Real Tomayapo — powyżej 2.5 spalonych (3/4, 75%)
  • Real Tomayapo — powyżej 6.5 rożnych (3/4, 75%)
  • Real Tomayapo — powyżej 2.5 kartek (3/4, 75%)
  • Real Tomayapo — powyżej 2.5 kartek łącznie (3/4, 75%)
  • Real Tomayapo — poniżej 6.5 kartek łącznie (3/4, 75%)

Serie - Gualberto Villarroel SJ

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Gualberto Villarroel SJ — powyżej 1.5 gola w meczu w 18 meczach z rzędu
  • 🔥 Gualberto Villarroel SJ — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 18 meczach z rzędu
  • 🔥 Gualberto Villarroel SJ — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Gualberto Villarroel SJ — powyżej 2.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Gualberto Villarroel SJ — poniżej 6.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Gualberto Villarroel SJ — powyżej 2.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Gualberto Villarroel SJ — powyżej 2.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Gualberto Villarroel SJ — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Serie - Real Tomayapo

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Real Tomayapo — nie wygrywa 1. połowę w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Tomayapo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Tomayapo — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Tomayapo — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Tomayapo — poniżej 4.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Tomayapo — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Tomayapo — powyżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Tomayapo — poniżej 6.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Tomayapo — powyżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Tomayapo — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
07.07Herb Gualberto Villarroel SJGualberto Villarroel SJ32Herb Real TomayapoReal Tomayapo
03.08Herb Real TomayapoReal Tomayapo21Herb Gualberto Villarroel SJGualberto Villarroel SJ
30.03Herb Gualberto Villarroel SJGualberto Villarroel SJ31Herb Real TomayapoReal Tomayapo
24.09Herb Gualberto Villarroel SJGualberto Villarroel SJ50Herb Real TomayapoReal Tomayapo
11.05Herb Real TomayapoReal Tomayapo20Herb Gualberto Villarroel SJGualberto Villarroel SJ

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Real Tomayapo jest o 40% lepsza niż Gualberto Villarroel SJ pod względem odsetku wygranych meczów.

Gualberto Villarroel SJDomWyjazdOgółem
Win %
20%
30%
25%
Śr. goli/mecz
3.40
2.80
3.10
Strzelone
1.50
1.40
1.45
Stracone
1.90
1.40
1.65
BTTS %
70%
70%
70%
Czyste konto %
10%
20%
15%
Nie strzelił %
20%
20%
20%
Real TomayapoDomWyjazdOgółem
Win %
60%
10%
35%
Śr. goli/mecz
2.50
4.00
3.25
Strzelone
1.60
1.00
1.30
Stracone
0.90
3.00
1.95
BTTS %
50%
50%
50%
Czyste konto %
40%
0%
20%
Nie strzelił %
20%
50%
35%

Ostatnie 10 meczów

Gualberto Villarroel SJ jest o +50% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.50 gola/mecz
Gualberto Villarroel SJ u siebie
1.00 gola/mecz
Real Tomayapo na wyjeździe

Progi bramkowe

Gualberto Villarroel SJReal Tomayapo
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 2.5
60% (6/10)
70% (7/10)
Over 3.5
40% (4/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
40% (8/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-2 gole
80% (16/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
65% (13/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Real Tomayapo notuje o 29% wyższy wynik niż Gualberto Villarroel SJ pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemGualberto Villarroel SJReal Tomayapo
Match Corners AVG
6.88 (8/40)
6.00 (4/20)
7.75 (4/20)
Over 6.5 Corners
50% (4/8)
25% (1/4)
75% (3/4)
Over 7.5 Corners
38% (3/8)
25% (1/4)
50% (2/4)
Over 8.5 Corners
38% (3/8)
25% (1/4)
50% (2/4)
Over 9.5 Corners
25% (2/8)
0% (0/4)
50% (2/4)
Over 10.5 Corners
0% (0/8)
0% (0/4)
0% (0/4)
Over 11.5 Corners
0% (0/8)
0% (0/4)
0% (0/4)
Over 12.5 Corners
0% (0/8)
0% (0/4)
0% (0/4)
Over 13.5 Corners
0% (0/8)
0% (0/4)
0% (0/4)
Over 14.5 Corners
0% (0/8)
0% (0/4)
0% (0/4)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemGualberto Villarroel SJReal Tomayapo
Corners Earned Match
3.13
3.00
3.25
More Corners Than Opponent
38% (3/8)
50% (2/4)
25% (1/4)
Over 2.5 Corners Earned
63% (5/8)
50% (2/4)
75% (3/4)
Over 3.5 Corners Earned
38% (3/8)
25% (1/4)
50% (2/4)
Over 4.5 Corners Earned
38% (3/8)
25% (1/4)
50% (2/4)
Over 5.5 Corners Earned
13% (1/8)
25% (1/4)
0% (0/4)
Over 6.5 Corners Earned
0% (0/8)
0% (0/4)
0% (0/4)
Over 7.5 Corners Earned
0% (0/8)
0% (0/4)
0% (0/4)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/8)
0% (0/4)
0% (0/4)
Corners Earned
25
12
13

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Gualberto Villarroel SJ notuje o 56% wyższy wynik niż Real Tomayapo pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemGualberto Villarroel SJReal Tomayapo
Match Cards AVG
5.75 (8/8)
7.00 (4/4)
4.50 (4/4)
Over 0.5 Cards
100% (8/8)
100% (4/4)
100% (4/4)
Over 1.5 Cards
100% (8/8)
100% (4/4)
100% (4/4)
Over 2.5 Cards
88% (7/8)
100% (4/4)
75% (3/4)
Over 3.5 Cards
63% (5/8)
75% (3/4)
50% (2/4)
Over 4.5 Cards
63% (5/8)
75% (3/4)
50% (2/4)
Over 5.5 Cards
63% (5/8)
75% (3/4)
50% (2/4)
Over 6.5 Cards
50% (4/8)
75% (3/4)
25% (1/4)
Over 7.5 Cards
25% (2/8)
50% (2/4)
0% (0/4)
Total Cards
46
28
18
Highest in a Match
10
10
7
Lowest in a Match
2
3
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemGualberto Villarroel SJReal Tomayapo
Under 0.5
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Under 1.5
20% (8/40)
10% (2/20)
30% (6/20)
Under 2.5
43% (17/40)
40% (8/20)
45% (9/20)
Under 3.5
68% (27/40)
70% (14/20)
65% (13/20)
Under 4.5
75% (30/40)
75% (15/20)
75% (15/20)
Under 5.5
85% (34/40)
90% (18/20)
80% (16/20)
Primera División — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Bolívar171133362.12
2Always Ready171061362.12
3The Strongest17962331.94
4Oriente Petrolero17836271.59
5Real Potosí17674251.47
7Guabirá17746251.47
8Aurora17593241.41
9Blooming17584231.35
10Nacional Potosí17638211.24
11Real Oruro17539181.06
12ABB175210171.00
13San Antonio Bulo Bulo175210171.00
14Real Tomayapo17449160.94