Football Stats
Herb Nacional Potosí
Nacional PotosíŚr. pkt/mecz 1.70
Boliwia / Primera División21 lipca 2026 01:00
Herb Real Oruro
Real OruroŚr. pkt/mecz 0.95

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

3 spotkań — z perspektywy Nacional Potosí

Streaki - Nacional Potosí

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Nacional Potosí — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Nacional Potosí — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Nacional Potosí — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Nacional Potosí — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Nacional Potosí — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Nacional Potosí — wygrywa 2. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Nacional Potosí — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Nacional Potosí — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Nacional Potosí — powyżej 2.5 spalonych (5/5, 100%)
  • Nacional Potosí — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (5/5, 100%)
  • Nacional Potosí — powyżej 39.5 punktów kartkowych (4/5, 80%)
  • Nacional Potosí — poniżej 8.5 rożnych (4/5, 80%)
  • Nacional Potosí — powyżej 3.5 kartek (4/5, 80%)
  • Nacional Potosí — powyżej 3.5 kartek łącznie (4/5, 80%)
  • Nacional Potosí — obie drużyny strzelają (BTTS) (14/20, 70%)

Streaki - Real Oruro

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Real Oruro — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Real Oruro — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Real Oruro — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Real Oruro — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Real Oruro — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Real Oruro — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Real Oruro — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Real Oruro — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Real Oruro — poniżej 6.5 kartek (6/7, 86%)
  • Real Oruro — poniżej 6.5 kartek łącznie (6/7, 86%)
  • Real Oruro — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (6/7, 86%)
  • Real Oruro — powyżej 49.5 punktów kartkowych (5/7, 71%)
  • Real Oruro — powyżej 8.5 rożnych (5/7, 71%)
  • Real Oruro — poniżej 11.5 rożnych (5/7, 71%)
  • Real Oruro — powyżej 2.5 kartek (5/7, 71%)
  • Real Oruro — powyżej 3.5 kartek łącznie (5/7, 71%)

Serie - Nacional Potosí

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Nacional Potosí — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Nacional Potosí — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Nacional Potosí — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Nacional Potosí — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Nacional Potosí — powyżej 2.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Nacional Potosí — poniżej 11.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Nacional Potosí — powyżej 2.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Nacional Potosí — poniżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Nacional Potosí — powyżej 2.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Nacional Potosí — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu

Serie - Real Oruro

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Real Oruro — powyżej 1.5 gola w meczu w 30 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Oruro — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Oruro — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Oruro — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Oruro — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Oruro — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Oruro — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
20.07Herb Nacional PotosíNacional Potosí14Herb Real OruroReal Oruro
11.12Herb Real OruroReal Oruro12Herb Nacional PotosíNacional Potosí
14.07Herb Nacional PotosíNacional Potosí23Herb Real OruroReal Oruro

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Nacional Potosí jest o 100% lepsza niż Real Oruro pod względem odsetku wygranych meczów.

Nacional PotosíDomWyjazdOgółem
Win %
70%
30%
50%
Śr. goli/mecz
2.80
3.40
3.10
Strzelone
2.00
1.60
1.80
Stracone
0.80
1.80
1.30
BTTS %
50%
90%
70%
Czyste konto %
50%
10%
30%
Nie strzelił %
0%
0%
0%
Real OruroDomWyjazdOgółem
Win %
40%
10%
25%
Śr. goli/mecz
5.60
4.10
4.85
Strzelone
3.10
1.30
2.20
Stracone
2.50
2.80
2.65
BTTS %
90%
80%
85%
Czyste konto %
0%
0%
0%
Nie strzelił %
10%
20%
15%

Ostatnie 10 meczów

Nacional Potosí jest o +54% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.00 gola/mecz
Nacional Potosí u siebie
1.30 gola/mecz
Real Oruro na wyjeździe

Progi bramkowe

Nacional PotosíReal Oruro
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
100% (10/10)
Over 2.5
50% (5/10)
90% (9/10)
Over 3.5
20% (2/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
45% (9/20)
1. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
35% (7/20)
2. połowa — 1-3 gole
90% (18/20)
65% (13/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Real Oruro notuje o 41% wyższy wynik niż Nacional Potosí pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemNacional PotosíReal Oruro
Match Corners AVG
9.17 (12/40)
7.40 (5/20)
10.43 (7/20)
Over 6.5 Corners
75% (9/12)
60% (3/5)
86% (6/7)
Over 7.5 Corners
75% (9/12)
60% (3/5)
86% (6/7)
Over 8.5 Corners
50% (6/12)
20% (1/5)
71% (5/7)
Over 9.5 Corners
33% (4/12)
20% (1/5)
43% (3/7)
Over 10.5 Corners
33% (4/12)
20% (1/5)
43% (3/7)
Over 11.5 Corners
17% (2/12)
0% (0/5)
29% (2/7)
Over 12.5 Corners
17% (2/12)
0% (0/5)
29% (2/7)
Over 13.5 Corners
8% (1/12)
0% (0/5)
14% (1/7)
Over 14.5 Corners
8% (1/12)
0% (0/5)
14% (1/7)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemNacional PotosíReal Oruro
Corners Earned Match
3.83
2.60
4.71
More Corners Than Opponent
33% (4/12)
20% (1/5)
43% (3/7)
Over 2.5 Corners Earned
67% (8/12)
40% (2/5)
86% (6/7)
Over 3.5 Corners Earned
42% (5/12)
20% (1/5)
57% (4/7)
Over 4.5 Corners Earned
25% (3/12)
20% (1/5)
29% (2/7)
Over 5.5 Corners Earned
17% (2/12)
0% (0/5)
29% (2/7)
Over 6.5 Corners Earned
8% (1/12)
0% (0/5)
14% (1/7)
Over 7.5 Corners Earned
8% (1/12)
0% (0/5)
14% (1/7)
Over 8.5 Corners Earned
8% (1/12)
0% (0/5)
14% (1/7)
Corners Earned
46
13
33

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Nacional Potosí notuje o 21% wyższy wynik niż Real Oruro pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemNacional PotosíReal Oruro
Match Cards AVG
5.58 (12/12)
6.20 (5/5)
5.14 (7/7)
Over 0.5 Cards
100% (12/12)
100% (5/5)
100% (7/7)
Over 1.5 Cards
92% (11/12)
100% (5/5)
86% (6/7)
Over 2.5 Cards
92% (11/12)
100% (5/5)
86% (6/7)
Over 3.5 Cards
75% (9/12)
80% (4/5)
71% (5/7)
Over 4.5 Cards
58% (7/12)
60% (3/5)
57% (4/7)
Over 5.5 Cards
50% (6/12)
60% (3/5)
43% (3/7)
Over 6.5 Cards
33% (4/12)
60% (3/5)
14% (1/7)
Over 7.5 Cards
25% (3/12)
40% (2/5)
14% (1/7)
Total Cards
67
31
36
Highest in a Match
11
9
11
Lowest in a Match
1
3
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemNacional PotosíReal Oruro
Under 0.5
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Under 1.5
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)
Under 2.5
23% (9/40)
35% (7/20)
10% (2/20)
Under 3.5
55% (22/40)
75% (15/20)
35% (7/20)
Under 4.5
73% (29/40)
85% (17/20)
60% (12/20)
Under 5.5
80% (32/40)
90% (18/20)
70% (14/20)
Primera División — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Bolívar171133362.12
2Always Ready171061362.12
3The Strongest17962331.94
4Oriente Petrolero17836271.59
5Real Potosí17674251.47
7Guabirá17746251.47
8Aurora17593241.41
9Blooming17584231.35
10Nacional Potosí17638211.24
11Real Oruro17539181.06
12ABB175210171.00
13San Antonio Bulo Bulo175210171.00
14Real Tomayapo17449160.94