Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy The Strongest
Streaki - The Strongest
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- The Strongest — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- The Strongest — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- The Strongest — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- The Strongest — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- The Strongest — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- The Strongest — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- The Strongest — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
- The Strongest — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- The Strongest — wygrywa 2. połowę u siebie (7/10, 70%)
- The Strongest — powyżej 49.5 punktów kartkowych (4/4, 100%)
- The Strongest — powyżej 1.5 spalonych (3/3, 100%)
- The Strongest — poniżej 4.5 spalonych (3/3, 100%)
- The Strongest — poniżej 6.5 kartek (4/4, 100%)
- The Strongest — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (4/4, 100%)
- The Strongest — powyżej 7.5 rożnych (3/4, 75%)
- The Strongest — poniżej 11.5 rożnych (3/4, 75%)
- The Strongest — powyżej 4.5 kartek (3/4, 75%)
- The Strongest — powyżej 6.5 kartek łącznie (3/4, 75%)
Streaki - Bolívar
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Bolívar — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
- Bolívar — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Bolívar — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Bolívar — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Bolívar — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Bolívar — wygrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
- Bolívar — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- Bolívar — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Bolívar — powyżej 29.5 punktów kartkowych (3/3, 100%)
- Bolívar — powyżej 2.5 spalonych (3/3, 100%)
- Bolívar — poniżej 8.5 rożnych (3/3, 100%)
- Bolívar — powyżej 2.5 kartek (3/3, 100%)
- Bolívar — powyżej 2.5 kartek łącznie (3/3, 100%)
- Bolívar — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (3/3, 100%)
- Bolívar — ma więcej rożnych niż przeciwnik (3/3, 100%)
- Bolívar — powyżej 2.5 gola w meczu (15/20, 75%)
Serie - The Strongest
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 The Strongest — jest niepokonany w 8 meczach z rzędu
- 🔥 The Strongest — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 The Strongest — jest niepokonany w 2. połowie w 18 meczach z rzędu
- 🔥 The Strongest — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 The Strongest — powyżej 1.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 The Strongest — poniżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 The Strongest — powyżej 6.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 The Strongest — powyżej 2.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 The Strongest — poniżej 6.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 The Strongest — powyżej 4.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 The Strongest — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu
Serie - Bolívar
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Bolívar — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Bolívar — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Bolívar — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Bolívar — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Bolívar — poniżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Bolívar — powyżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Bolívar — powyżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Bolívar — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Bolívar — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Bolívar jest o 15% lepsza niż The Strongest pod względem odsetku wygranych meczów.
| The Strongest | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 70% | 65% |
Śr. goli/mecz | 3.80 | 2.70 | 3.25 |
Strzelone | 2.50 | 1.60 | 2.05 |
Stracone | 1.30 | 1.10 | 1.20 |
BTTS % | 70% | 60% | 65% |
Czyste konto % | 30% | 30% | 30% |
Nie strzelił % | 10% | 20% | 15% |
| Bolívar | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 80% | 70% | 75% |
Śr. goli/mecz | 4.90 | 2.90 | 3.90 |
Strzelone | 3.90 | 1.90 | 2.90 |
Stracone | 1.00 | 1.00 | 1.00 |
BTTS % | 60% | 70% | 65% |
Czyste konto % | 40% | 30% | 35% |
Nie strzelił % | 0% | 10% | 5% |
Ostatnie 10 meczów
- 14.05.2026Wvs Always Ready1-0
- 10.05.2026Dvs Real Potosí0-0
- 03.05.2026Wvs ABB3-1
- 26.04.2026Wvs Real Oruro3-2
- 24.04.2026Dvs Real Tomayapo0-0
- 12.04.2026Wvs San Antonio Bulo Bulo3-2
- 05.04.2026Wvs Universitario de Vinto2-1
- 14.12.2025Wvs Jorge Wilstermann6-0
- 12.12.2025Lvs Real Tomayapo0-1
- 07.12.2025Lvs Always Ready2-3
- 16.05.2026Lvs Universitario de Vinto2-3
- 14.05.2026Dvs Nacional Potosí1-1
- 10.05.2026Dvs Blooming0-0
- 03.05.2026Wvs Gualberto Villarroel SJ2-1
- 26.04.2026Wvs Real Tomayapo6-0
- 22.04.2026Lvs Independiente Petrolero1-2
- 11.04.2026Wvs ABB2-0
- 03.04.2026Wvs Real Oruro5-2
- 14.12.2025Wvs Oriente Petrolero3-1
- 12.12.2025Wvs San Antonio Bulo Bulo5-0
Progi bramkowe
| The Strongest | Bolívar | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 80% (8/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 70% (7/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 85% (17/20) |
| The Strongest | Bolívar | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 85% (17/20) |
| The Strongest | Bolívar | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 85% (17/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. The Strongest notuje o 57% wyższy wynik niż Bolívar pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | The Strongest | Bolívar | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 8.86 (7/40) | 10.50 (4/20) | 6.67 (3/20) |
Over 6.5 Corners | 86% (6/7) | 100% (4/4) | 67% (2/3) |
Over 7.5 Corners | 71% (5/7) | 75% (3/4) | 67% (2/3) |
Over 8.5 Corners | 29% (2/7) | 50% (2/4) | 0% (0/3) |
Over 9.5 Corners | 29% (2/7) | 50% (2/4) | 0% (0/3) |
Over 10.5 Corners | 14% (1/7) | 25% (1/4) | 0% (0/3) |
Over 11.5 Corners | 14% (1/7) | 25% (1/4) | 0% (0/3) |
Over 12.5 Corners | 14% (1/7) | 25% (1/4) | 0% (0/3) |
Over 13.5 Corners | 14% (1/7) | 25% (1/4) | 0% (0/3) |
Over 14.5 Corners | 14% (1/7) | 25% (1/4) | 0% (0/3) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | The Strongest | Bolívar | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 5.00 | 4.25 | 6.00 |
More Corners Than Opponent | 71% (5/7) | 50% (2/4) | 100% (3/3) |
Over 2.5 Corners Earned | 86% (6/7) | 75% (3/4) | 100% (3/3) |
Over 3.5 Corners Earned | 71% (5/7) | 50% (2/4) | 100% (3/3) |
Over 4.5 Corners Earned | 57% (4/7) | 50% (2/4) | 67% (2/3) |
Over 5.5 Corners Earned | 57% (4/7) | 50% (2/4) | 67% (2/3) |
Over 6.5 Corners Earned | 29% (2/7) | 0% (0/4) | 67% (2/3) |
Over 7.5 Corners Earned | 0% (0/7) | 0% (0/4) | 0% (0/3) |
Over 8.5 Corners Earned | 0% (0/7) | 0% (0/4) | 0% (0/3) |
Corners Earned | 35 | 17 | 18 |
| Ogółem | The Strongest | Bolívar | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 3.86 | 6.25 | 0.67 |
More Corners Than Opponent | 71% (5/7) | 50% (2/4) | 100% (3/3) |
Over 2.5 Corners Against | 43% (3/7) | 75% (3/4) | 0% (0/3) |
Over 3.5 Corners Against | 43% (3/7) | 75% (3/4) | 0% (0/3) |
Over 4.5 Corners Against | 29% (2/7) | 50% (2/4) | 0% (0/3) |
Over 5.5 Corners Against | 14% (1/7) | 25% (1/4) | 0% (0/3) |
Over 6.5 Corners Against | 14% (1/7) | 25% (1/4) | 0% (0/3) |
Over 7.5 Corners Against | 14% (1/7) | 25% (1/4) | 0% (0/3) |
Over 8.5 Corners Against | 14% (1/7) | 25% (1/4) | 0% (0/3) |
Corners Against | 27 | 25 | 2 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. The Strongest notuje o 21% wyższy wynik niż Bolívar pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | The Strongest | Bolívar | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 6.71 (7/7) | 7.25 (4/4) | 6.00 (3/3) |
Over 0.5 Cards | 100% (7/7) | 100% (4/4) | 100% (3/3) |
Over 1.5 Cards | 100% (7/7) | 100% (4/4) | 100% (3/3) |
Over 2.5 Cards | 100% (7/7) | 100% (4/4) | 100% (3/3) |
Over 3.5 Cards | 86% (6/7) | 100% (4/4) | 67% (2/3) |
Over 4.5 Cards | 71% (5/7) | 100% (4/4) | 33% (1/3) |
Over 5.5 Cards | 57% (4/7) | 75% (3/4) | 33% (1/3) |
Over 6.5 Cards | 57% (4/7) | 75% (3/4) | 33% (1/3) |
Over 7.5 Cards | 29% (2/7) | 25% (1/4) | 33% (1/3) |
Total Cards | 47 | 29 | 18 |
Highest in a Match | 11 | 10 | 11 |
Lowest in a Match | 3 | 5 | 3 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | The Strongest | Bolívar | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 8% (3/40) | 10% (2/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 15% (6/40) | 25% (5/20) | 5% (1/20) |
Under 2.5 | 28% (11/40) | 30% (6/20) | 25% (5/20) |
Under 3.5 | 53% (21/40) | 55% (11/20) | 50% (10/20) |
Under 4.5 | 65% (26/40) | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
Under 5.5 | 85% (34/40) | 90% (18/20) | 80% (16/20) |

