Football Stats
Herb Guabirá
GuabiráŚr. pkt/mecz 1.30
Boliwia / Primera División25 lipca 2026 23:15
Herb Real Oruro
Real OruroŚr. pkt/mecz 1.10

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

3 spotkań — z perspektywy Guabirá

3W — Guabirá0D0W — Real Oruro

Streaki - Guabirá

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Guabirá — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Guabirá — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Guabirá — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Guabirá — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Guabirá — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • Guabirá — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Guabirá — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Guabirá — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Guabirá — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Guabirá — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Guabirá — poniżej 4.5 spalonych (4/4, 100%)
  • Guabirá — powyżej 49.5 punktów kartkowych (3/4, 75%)
  • Guabirá — powyżej 2.5 spalonych (3/4, 75%)
  • Guabirá — powyżej 6.5 rożnych (3/4, 75%)
  • Guabirá — powyżej 5.5 kartek (3/4, 75%)
  • Guabirá — powyżej 6.5 kartek łącznie (3/4, 75%)
  • Guabirá — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (3/4, 75%)

Streaki - Real Oruro

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Real Oruro — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Real Oruro — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Real Oruro — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Real Oruro — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Real Oruro — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Real Oruro — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Real Oruro — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Real Oruro — poniżej 6.5 kartek (7/8, 87%)
  • Real Oruro — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/8, 87%)
  • Real Oruro — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (7/8, 87%)
  • Real Oruro — powyżej 49.5 punktów kartkowych (6/8, 75%)
  • Real Oruro — powyżej 7.5 rożnych (6/8, 75%)
  • Real Oruro — poniżej 11.5 rożnych (6/8, 75%)
  • Real Oruro — powyżej 2.5 kartek (6/8, 75%)
  • Real Oruro — powyżej 3.5 kartek łącznie (6/8, 75%)
  • Real Oruro — powyżej 3.5 spalonych (5/7, 71%)

Serie - Guabirá

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Guabirá — powyżej 1.5 gola w meczu w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Guabirá — powyżej 2.5 gola w meczu w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Guabirá — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Guabirá — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 27 meczach z rzędu
  • 🔥 Guabirá — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Guabirá — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Guabirá — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Guabirá — poniżej 4.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Guabirá — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Serie - Real Oruro

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Real Oruro — powyżej 1.5 gola w meczu w 31 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Oruro — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Oruro — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Oruro — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Oruro — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Oruro — powyżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Oruro — poniżej 11.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Oruro — powyżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Oruro — powyżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Oruro — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
25.07Herb GuabiráGuabirá41Herb Real OruroReal Oruro
26.09Herb Real OruroReal Oruro36Herb GuabiráGuabirá
10.05Herb GuabiráGuabirá31Herb Real OruroReal Oruro

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Guabirá jest o 33% lepsza niż Real Oruro pod względem odsetku wygranych meczów.

GuabiráDomWyjazdOgółem
Win %
70%
10%
40%
Śr. goli/mecz
3.80
4.40
4.10
Strzelone
2.50
0.90
1.70
Stracone
1.30
3.50
2.40
BTTS %
80%
50%
65%
Czyste konto %
20%
0%
10%
Nie strzelił %
0%
50%
25%
Real OruroDomWyjazdOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
5.60
4.30
4.95
Strzelone
3.10
1.70
2.40
Stracone
2.50
2.60
2.55
BTTS %
90%
90%
90%
Czyste konto %
0%
0%
0%
Nie strzelił %
10%
10%
10%

Ostatnie 10 meczów

Guabirá jest o +47% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.50 gola/mecz
Guabirá u siebie
1.70 gola/mecz
Real Oruro na wyjeździe

Progi bramkowe

GuabiráReal Oruro
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 2.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 3.5
30% (3/10)
60% (6/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
45% (9/20)
1. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
30% (6/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
65% (13/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemGuabiráReal Oruro
Match Corners AVG
10.00 (12/40)
10.25 (4/20)
9.88 (8/20)
Over 6.5 Corners
75% (9/12)
75% (3/4)
75% (6/8)
Over 7.5 Corners
67% (8/12)
50% (2/4)
75% (6/8)
Over 8.5 Corners
58% (7/12)
50% (2/4)
63% (5/8)
Over 9.5 Corners
42% (5/12)
50% (2/4)
38% (3/8)
Over 10.5 Corners
42% (5/12)
50% (2/4)
38% (3/8)
Over 11.5 Corners
33% (4/12)
50% (2/4)
25% (2/8)
Over 12.5 Corners
33% (4/12)
50% (2/4)
25% (2/8)
Over 13.5 Corners
17% (2/12)
25% (1/4)
13% (1/8)
Over 14.5 Corners
17% (2/12)
25% (1/4)
13% (1/8)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemGuabiráReal Oruro
Corners Earned Match
4.50
4.75
4.38
More Corners Than Opponent
42% (5/12)
50% (2/4)
38% (3/8)
Over 2.5 Corners Earned
75% (9/12)
75% (3/4)
75% (6/8)
Over 3.5 Corners Earned
58% (7/12)
75% (3/4)
50% (4/8)
Over 4.5 Corners Earned
42% (5/12)
75% (3/4)
25% (2/8)
Over 5.5 Corners Earned
33% (4/12)
50% (2/4)
25% (2/8)
Over 6.5 Corners Earned
17% (2/12)
25% (1/4)
13% (1/8)
Over 7.5 Corners Earned
8% (1/12)
0% (0/4)
13% (1/8)
Over 8.5 Corners Earned
8% (1/12)
0% (0/4)
13% (1/8)
Corners Earned
54
19
35

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Guabirá notuje o 51% wyższy wynik niż Real Oruro pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemGuabiráReal Oruro
Match Cards AVG
6.00 (12/12)
7.75 (4/4)
5.13 (8/8)
Over 0.5 Cards
100% (12/12)
100% (4/4)
100% (8/8)
Over 1.5 Cards
92% (11/12)
100% (4/4)
88% (7/8)
Over 2.5 Cards
83% (10/12)
75% (3/4)
88% (7/8)
Over 3.5 Cards
75% (9/12)
75% (3/4)
75% (6/8)
Over 4.5 Cards
67% (8/12)
75% (3/4)
63% (5/8)
Over 5.5 Cards
50% (6/12)
75% (3/4)
38% (3/8)
Over 6.5 Cards
33% (4/12)
75% (3/4)
13% (1/8)
Over 7.5 Cards
33% (4/12)
75% (3/4)
13% (1/8)
Total Cards
72
31
41
Highest in a Match
12
12
11
Lowest in a Match
1
2
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemGuabiráReal Oruro
Under 0.5
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Under 1.5
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Under 2.5
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Under 3.5
38% (15/40)
45% (9/20)
30% (6/20)
Under 4.5
63% (25/40)
70% (14/20)
55% (11/20)
Under 5.5
75% (30/40)
80% (16/20)
70% (14/20)
Primera División — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Bolívar171133362.12
2Always Ready171061362.12
3The Strongest17962331.94
4Oriente Petrolero17836271.59
5Real Potosí17674251.47
7Guabirá17746251.47
8Aurora17593241.41
9Blooming17584231.35
10Nacional Potosí17638211.24
11Real Oruro17539181.06
12ABB175210171.00
13San Antonio Bulo Bulo175210171.00
14Real Tomayapo17449160.94