Football Stats
Herb The Strongest
The StrongestŚr. pkt/mecz 1.95
Boliwia / Primera División31 lipca 2026 23:30
Herb Aurora
AuroraŚr. pkt/mecz 1.35

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy The Strongest

3W — The Strongest5D2W — Aurora

Streaki - The Strongest

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • The Strongest — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • The Strongest — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • The Strongest — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • The Strongest — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • The Strongest — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • The Strongest — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • The Strongest — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • The Strongest — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • The Strongest — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • The Strongest — powyżej 1.5 spalonych (6/6, 100%)
  • The Strongest — powyżej 49.5 punktów kartkowych (6/7, 86%)
  • The Strongest — powyżej 6.5 rożnych (6/7, 86%)
  • The Strongest — powyżej 3.5 kartek (6/7, 86%)
  • The Strongest — poniżej 6.5 kartek (6/7, 86%)
  • The Strongest — powyżej 4.5 kartek łącznie (6/7, 86%)
  • The Strongest — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (6/7, 86%)
  • The Strongest — poniżej 4.5 spalonych (5/6, 83%)
  • The Strongest — poniżej 11.5 rożnych (5/7, 71%)

Streaki - Aurora

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Aurora — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Aurora — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Aurora — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Aurora — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Aurora — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Aurora — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Aurora — powyżej 49.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Aurora — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Aurora — powyżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Aurora — powyżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Aurora — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (11/14, 79%)
  • Aurora — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)
  • Aurora — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)
  • Aurora — powyżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Aurora — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)

Serie - The Strongest

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 The Strongest — jest niepokonany w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 The Strongest — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 The Strongest — jest niepokonany w 2. połowie w 22 meczach z rzędu
  • 🔥 The Strongest — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 The Strongest — powyżej 1.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 The Strongest — powyżej 3.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 The Strongest — powyżej 3.5 kartek łącznie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 The Strongest — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 7 meczach z rzędu

Serie - Aurora

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Aurora — powyżej 1.5 gola w meczu w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Aurora — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Aurora — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Aurora — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 14 meczach z rzędu
  • 🔥 Aurora — powyżej 2.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Aurora — poniżej 12.5 rożnych w 14 meczach z rzędu
  • 🔥 Aurora — powyżej 2.5 kartek w 14 meczach z rzędu
  • 🔥 Aurora — powyżej 2.5 kartek łącznie w 14 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
31.07Herb The StrongestThe Strongest11Herb AuroraAurora
16.11Herb AuroraAurora12Herb The StrongestThe Strongest
13.11Herb The StrongestThe Strongest22Herb AuroraAurora
13.09Herb AuroraAurora21Herb The StrongestThe Strongest
18.04Herb The StrongestThe Strongest32Herb AuroraAurora
24.11Herb AuroraAurora10Herb The StrongestThe Strongest
27.07Herb The StrongestThe Strongest11Herb AuroraAurora
04.11Herb AuroraAurora03Herb The StrongestThe Strongest
07.05Herb The StrongestThe Strongest22Herb AuroraAurora
05.10Herb AuroraAurora00Herb The StrongestThe Strongest

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. The Strongest jest o 83% lepsza niż Aurora pod względem odsetku wygranych meczów.

The StrongestDomWyjazdOgółem
Win %
50%
60%
55%
Śr. goli/mecz
3.70
1.90
2.80
Strzelone
2.30
1.20
1.75
Stracone
1.40
0.70
1.05
BTTS %
80%
50%
65%
Czyste konto %
20%
40%
30%
Nie strzelił %
10%
30%
20%
AuroraDomWyjazdOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
3.70
2.40
3.05
Strzelone
2.00
1.10
1.55
Stracone
1.70
1.30
1.50
BTTS %
100%
70%
85%
Czyste konto %
0%
20%
10%
Nie strzelił %
0%
20%
10%

Ostatnie 10 meczów

The Strongest jest o +109% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.30 gola/mecz
The Strongest u siebie
1.10 gola/mecz
Aurora na wyjeździe

Progi bramkowe

The StrongestAurora
Over 0.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 1.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 2.5
80% (8/10)
40% (4/10)
Over 3.5
60% (6/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
50% (10/20)
80% (16/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. The Strongest notuje o 29% wyższy wynik niż Aurora pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemThe StrongestAurora
Match Corners AVG
8.75 (16/40)
10.00 (7/20)
7.78 (9/20)
Over 6.5 Corners
75% (12/16)
86% (6/7)
67% (6/9)
Over 7.5 Corners
56% (9/16)
57% (4/7)
56% (5/9)
Over 8.5 Corners
44% (7/16)
43% (3/7)
44% (4/9)
Over 9.5 Corners
38% (6/16)
43% (3/7)
33% (3/9)
Over 10.5 Corners
25% (4/16)
29% (2/7)
22% (2/9)
Over 11.5 Corners
25% (4/16)
29% (2/7)
22% (2/9)
Over 12.5 Corners
13% (2/16)
29% (2/7)
0% (0/9)
Over 13.5 Corners
13% (2/16)
29% (2/7)
0% (0/9)
Over 14.5 Corners
13% (2/16)
29% (2/7)
0% (0/9)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemThe StrongestAurora
Corners Earned Match
4.00
4.43
3.79
More Corners Than Opponent
38% (8/21)
57% (4/7)
29% (4/14)
Over 2.5 Corners Earned
67% (14/21)
71% (5/7)
64% (9/14)
Over 3.5 Corners Earned
43% (9/21)
57% (4/7)
36% (5/14)
Over 4.5 Corners Earned
38% (8/21)
43% (3/7)
36% (5/14)
Over 5.5 Corners Earned
29% (6/21)
43% (3/7)
21% (3/14)
Over 6.5 Corners Earned
19% (4/21)
14% (1/7)
21% (3/14)
Over 7.5 Corners Earned
19% (4/21)
14% (1/7)
21% (3/14)
Over 8.5 Corners Earned
5% (1/21)
0% (0/7)
7% (1/14)
Corners Earned
84
31
53

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Aurora notuje o 9% wyższy wynik niż The Strongest pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemThe StrongestAurora
Match Cards AVG
6.95 (21/21)
6.57 (7/7)
7.14 (14/14)
Over 0.5 Cards
100% (21/21)
100% (7/7)
100% (14/14)
Over 1.5 Cards
100% (21/21)
100% (7/7)
100% (14/14)
Over 2.5 Cards
100% (21/21)
100% (7/7)
100% (14/14)
Over 3.5 Cards
95% (20/21)
100% (7/7)
93% (13/14)
Over 4.5 Cards
90% (19/21)
86% (6/7)
93% (13/14)
Over 5.5 Cards
71% (15/21)
57% (4/7)
79% (11/14)
Over 6.5 Cards
57% (12/21)
57% (4/7)
57% (8/14)
Over 7.5 Cards
33% (7/21)
29% (2/7)
36% (5/14)
Total Cards
146
46
100
Highest in a Match
11
10
11
Lowest in a Match
3
4
3

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemThe StrongestAurora
Under 0.5
10% (4/40)
15% (3/20)
5% (1/20)
Under 1.5
18% (7/40)
30% (6/20)
5% (1/20)
Under 2.5
43% (17/40)
40% (8/20)
45% (9/20)
Under 3.5
65% (26/40)
65% (13/20)
65% (13/20)
Under 4.5
80% (32/40)
75% (15/20)
85% (17/20)
Under 5.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Primera División — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Bolívar171133362.12
2Always Ready171061362.12
3The Strongest17962331.94
4Oriente Petrolero17836271.59
5Real Potosí17674251.47
7Guabirá17746251.47
8Aurora17593241.41
9Blooming17584231.35
10Nacional Potosí17638211.24
11Real Oruro17539181.06
12ABB175210171.00
13San Antonio Bulo Bulo175210171.00
14Real Tomayapo17449160.94