Football Stats
Herb Real Oruro
Real OruroŚr. pkt/mecz 1.05
Boliwia / Primera División1 sierpnia 2026 21:00
Herb Independiente Petrolero
Independiente PetroleroŚr. pkt/mecz 1.35

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

3 spotkań — z perspektywy Real Oruro

Streaki - Real Oruro

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Real Oruro — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • Real Oruro — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (9/10, 90%)
  • Real Oruro — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Real Oruro — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Real Oruro — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Real Oruro — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Real Oruro — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Real Oruro — poniżej 6.5 kartek (7/8, 87%)
  • Real Oruro — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/8, 87%)
  • Real Oruro — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (7/8, 87%)
  • Real Oruro — powyżej 49.5 punktów kartkowych (6/8, 75%)
  • Real Oruro — powyżej 7.5 rożnych (6/8, 75%)
  • Real Oruro — poniżej 11.5 rożnych (6/8, 75%)
  • Real Oruro — powyżej 2.5 kartek (6/8, 75%)
  • Real Oruro — powyżej 3.5 kartek łącznie (6/8, 75%)
  • Real Oruro — powyżej 3.5 spalonych (5/7, 71%)

Streaki - Independiente Petrolero

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Independiente Petrolero — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Independiente Petrolero — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Independiente Petrolero — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Independiente Petrolero — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Independiente Petrolero — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Independiente Petrolero — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Independiente Petrolero — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (6/6, 100%)
  • Independiente Petrolero — powyżej 29.5 punktów kartkowych (5/6, 83%)
  • Independiente Petrolero — powyżej 2.5 spalonych (5/6, 83%)
  • Independiente Petrolero — powyżej 7.5 rożnych (5/6, 83%)
  • Independiente Petrolero — poniżej 11.5 rożnych (5/6, 83%)
  • Independiente Petrolero — powyżej 2.5 kartek (5/6, 83%)
  • Independiente Petrolero — poniżej 6.5 kartek (5/6, 83%)
  • Independiente Petrolero — powyżej 2.5 kartek łącznie (5/6, 83%)
  • Independiente Petrolero — poniżej 6.5 kartek łącznie (5/6, 83%)
  • Independiente Petrolero — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)

Serie - Real Oruro

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Real Oruro — powyżej 1.5 gola w meczu w 32 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Oruro — powyżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Oruro — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Oruro — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Oruro — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Oruro — powyżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Oruro — poniżej 11.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Oruro — powyżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Oruro — powyżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Oruro — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu

Serie - Independiente Petrolero

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Independiente Petrolero — przegrywa w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Independiente Petrolero — obie drużyny strzelają (BTTS) w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Independiente Petrolero — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Independiente Petrolero — powyżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Independiente Petrolero — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Independiente Petrolero — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Independiente Petrolero — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Independiente Petrolero — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Independiente Petrolero — powyżej 1.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Independiente Petrolero — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Independiente Petrolero — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Independiente Petrolero — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Independiente Petrolero — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
01.08Herb Real OruroReal Oruro03Herb Independiente PetroleroIndependiente Petrolero
24.08Herb Real OruroReal Oruro34Herb Independiente PetroleroIndependiente Petrolero
11.04Herb Independiente PetroleroIndependiente Petrolero00Herb Real OruroReal Oruro

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Independiente Petrolero jest o 33% lepsza niż Real Oruro pod względem odsetku wygranych meczów.

Real OruroDomWyjazdOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
5.60
4.40
5.00
Strzelone
3.10
1.60
2.35
Stracone
2.50
2.80
2.65
BTTS %
90%
90%
90%
Czyste konto %
0%
0%
0%
Nie strzelił %
10%
10%
10%
Independiente PetroleroDomWyjazdOgółem
Win %
50%
30%
40%
Śr. goli/mecz
3.20
3.80
3.50
Strzelone
1.80
1.70
1.75
Stracone
1.40
2.10
1.75
BTTS %
70%
100%
85%
Czyste konto %
20%
0%
10%
Nie strzelił %
20%
0%
10%

Ostatnie 10 meczów

Real Oruro jest o +82% lepsza pod względem strzelonych bramek
3.10 gola/mecz
Real Oruro u siebie
1.70 gola/mecz
Independiente Petrolero na wyjeździe

Progi bramkowe

Real OruroIndependiente Petrolero
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 2.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 3.5
80% (8/10)
60% (6/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
0% (0/10)
1. połowa — 1-2 gole
40% (8/20)
75% (15/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-2 gole
35% (7/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
85% (17/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemReal OruroIndependiente Petrolero
Match Corners AVG
9.64 (14/40)
9.88 (8/20)
9.33 (6/20)
Over 6.5 Corners
79% (11/14)
75% (6/8)
83% (5/6)
Over 7.5 Corners
79% (11/14)
75% (6/8)
83% (5/6)
Over 8.5 Corners
64% (9/14)
63% (5/8)
67% (4/6)
Over 9.5 Corners
43% (6/14)
38% (3/8)
50% (3/6)
Over 10.5 Corners
29% (4/14)
38% (3/8)
17% (1/6)
Over 11.5 Corners
21% (3/14)
25% (2/8)
17% (1/6)
Over 12.5 Corners
21% (3/14)
25% (2/8)
17% (1/6)
Over 13.5 Corners
14% (2/14)
13% (1/8)
17% (1/6)
Over 14.5 Corners
14% (2/14)
13% (1/8)
17% (1/6)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemReal OruroIndependiente Petrolero
Corners Earned Match
4.29
4.38
4.17
More Corners Than Opponent
36% (5/14)
38% (3/8)
33% (2/6)
Over 2.5 Corners Earned
71% (10/14)
75% (6/8)
67% (4/6)
Over 3.5 Corners Earned
57% (8/14)
50% (4/8)
67% (4/6)
Over 4.5 Corners Earned
36% (5/14)
25% (2/8)
50% (3/6)
Over 5.5 Corners Earned
29% (4/14)
25% (2/8)
33% (2/6)
Over 6.5 Corners Earned
21% (3/14)
13% (1/8)
33% (2/6)
Over 7.5 Corners Earned
7% (1/14)
13% (1/8)
0% (0/6)
Over 8.5 Corners Earned
7% (1/14)
13% (1/8)
0% (0/6)
Corners Earned
60
35
25

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemReal OruroIndependiente Petrolero
Match Cards AVG
5.14 (14/14)
5.13 (8/8)
5.17 (6/6)
Over 0.5 Cards
100% (14/14)
100% (8/8)
100% (6/6)
Over 1.5 Cards
93% (13/14)
88% (7/8)
100% (6/6)
Over 2.5 Cards
86% (12/14)
88% (7/8)
83% (5/6)
Over 3.5 Cards
71% (10/14)
75% (6/8)
67% (4/6)
Over 4.5 Cards
57% (8/14)
63% (5/8)
50% (3/6)
Over 5.5 Cards
36% (5/14)
38% (3/8)
33% (2/6)
Over 6.5 Cards
14% (2/14)
13% (1/8)
17% (1/6)
Over 7.5 Cards
14% (2/14)
13% (1/8)
17% (1/6)
Total Cards
72
41
31
Highest in a Match
11
11
11
Lowest in a Match
1
1
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemReal OruroIndependiente Petrolero
Under 0.5
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Under 1.5
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Under 2.5
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Under 3.5
43% (17/40)
30% (6/20)
55% (11/20)
Under 4.5
68% (27/40)
50% (10/20)
85% (17/20)
Under 5.5
83% (33/40)
70% (14/20)
95% (19/20)
Primera División — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Bolívar171133362.12
2Always Ready171061362.12
3The Strongest17962331.94
4Oriente Petrolero17836271.59
5Real Potosí17674251.47
7Guabirá17746251.47
8Aurora17593241.41
9Blooming17584231.35
10Nacional Potosí17638211.24
11Real Oruro17539181.06
12ABB175210171.00
13San Antonio Bulo Bulo175210171.00
14Real Tomayapo17449160.94