Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Guabirá
Streaki - Guabirá
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Guabirá — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Guabirá — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Guabirá — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Guabirá — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Guabirá — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
- Guabirá — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Guabirá — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
- Guabirá — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Guabirá — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Guabirá — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Guabirá — wygrywa 2. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Guabirá — poniżej 4.5 spalonych (4/4, 100%)
- Guabirá — powyżej 49.5 punktów kartkowych (3/4, 75%)
- Guabirá — powyżej 2.5 spalonych (3/4, 75%)
- Guabirá — powyżej 6.5 rożnych (3/4, 75%)
- Guabirá — powyżej 5.5 kartek (3/4, 75%)
- Guabirá — powyżej 6.5 kartek łącznie (3/4, 75%)
- Guabirá — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (3/4, 75%)
Streaki - Real Tomayapo
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Real Tomayapo — przegrywa na wyjeździe (10/10, 100%)
- Real Tomayapo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Real Tomayapo — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Real Tomayapo — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Real Tomayapo — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Real Tomayapo — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Real Tomayapo — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Real Tomayapo — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Real Tomayapo — poniżej 11.5 rożnych (7/7, 100%)
- Real Tomayapo — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (7/7, 100%)
- Real Tomayapo — powyżej 29.5 punktów kartkowych (6/7, 86%)
- Real Tomayapo — powyżej 2.5 kartek (6/7, 86%)
- Real Tomayapo — powyżej 2.5 kartek łącznie (6/7, 86%)
- Real Tomayapo — powyżej 2.5 spalonych (5/7, 71%)
- Real Tomayapo — poniżej 4.5 spalonych (5/7, 71%)
- Real Tomayapo — poniżej 4.5 kartek (5/7, 71%)
- Real Tomayapo — poniżej 5.5 kartek łącznie (5/7, 71%)
- Real Tomayapo — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
Serie - Guabirá
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Guabirá — powyżej 1.5 gola w meczu w 12 meczach z rzędu
- 🔥 Guabirá — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Guabirá — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Guabirá — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Guabirá — poniżej 4.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Guabirá — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
Serie - Real Tomayapo
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Real Tomayapo — przegrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Real Tomayapo — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Real Tomayapo — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Real Tomayapo — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Real Tomayapo — poniżej 11.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Real Tomayapo — powyżej 2.5 kartek w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Real Tomayapo — poniżej 4.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Real Tomayapo — powyżej 2.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Real Tomayapo — poniżej 5.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Real Tomayapo — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 7 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Guabirá jest o 33% lepsza niż Real Tomayapo pod względem odsetku wygranych meczów.
| Guabirá | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 10% | 40% |
Śr. goli/mecz | 4.00 | 4.10 | 4.05 |
Strzelone | 2.70 | 0.80 | 1.75 |
Stracone | 1.30 | 3.30 | 2.30 |
BTTS % | 80% | 50% | 65% |
Czyste konto % | 20% | 0% | 10% |
Nie strzelił % | 0% | 50% | 25% |
| Real Tomayapo | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 0% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.40 | 4.40 | 3.40 |
Strzelone | 1.60 | 1.00 | 1.30 |
Stracone | 0.80 | 3.40 | 2.10 |
BTTS % | 50% | 50% | 50% |
Czyste konto % | 40% | 0% | 20% |
Nie strzelił % | 20% | 50% | 35% |
Ostatnie 10 meczów
- 31.07.2026Dvs Universitario de Vinto1-1
- 25.07.2026Wvs Real Oruro4-1
- 18.07.2026Lvs Bolívar0-4
- 29.05.2026Wvs San Antonio Bulo Bulo2-1
- 17.05.2026Wvs Nacional Potosí2-1
- 15.05.2026Dvs Oriente Petrolero2-2
- 09.05.2026Wvs Gualberto Villarroel SJ3-0
- 02.05.2026Lvs Aurora2-4
- 25.04.2026Lvs Always Ready1-2
- 22.04.2026Lvs Real Potosí0-3
- 31.07.2026Dvs ABB1-1
- 26.07.2026Lvs Nacional Potosí1-4
- 20.07.2026Lvs Blooming0-1
- 12.07.2026Wvs Independiente Petrolero2-1
- 07.07.2026Lvs Gualberto Villarroel SJ2-3
- 16.05.2026Lvs Aurora0-2
- 09.05.2026Wvs San Antonio Bulo Bulo1-0
- 02.05.2026Lvs Oriente Petrolero1-3
- 26.04.2026Lvs Bolívar0-6
- 24.04.2026Dvs The Strongest0-0
Progi bramkowe
| Guabirá | Real Tomayapo | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
Nie strzelił | 0% (0/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 35% (7/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 55% (11/20) |
| Guabirá | Real Tomayapo | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 35% (7/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 55% (11/20) |
| Guabirá | Real Tomayapo | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 0% (0/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 35% (7/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 55% (11/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Guabirá notuje o 41% wyższy wynik niż Real Tomayapo pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Guabirá | Real Tomayapo | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 8.36 (11/40) | 10.25 (4/20) | 7.29 (7/20) |
Over 6.5 Corners | 64% (7/11) | 75% (3/4) | 57% (4/7) |
Over 7.5 Corners | 45% (5/11) | 50% (2/4) | 43% (3/7) |
Over 8.5 Corners | 45% (5/11) | 50% (2/4) | 43% (3/7) |
Over 9.5 Corners | 45% (5/11) | 50% (2/4) | 43% (3/7) |
Over 10.5 Corners | 27% (3/11) | 50% (2/4) | 14% (1/7) |
Over 11.5 Corners | 18% (2/11) | 50% (2/4) | 0% (0/7) |
Over 12.5 Corners | 18% (2/11) | 50% (2/4) | 0% (0/7) |
Over 13.5 Corners | 9% (1/11) | 25% (1/4) | 0% (0/7) |
Over 14.5 Corners | 9% (1/11) | 25% (1/4) | 0% (0/7) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Guabirá | Real Tomayapo | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 3.82 | 4.75 | 3.29 |
More Corners Than Opponent | 45% (5/11) | 50% (2/4) | 43% (3/7) |
Over 2.5 Corners Earned | 64% (7/11) | 75% (3/4) | 57% (4/7) |
Over 3.5 Corners Earned | 55% (6/11) | 75% (3/4) | 43% (3/7) |
Over 4.5 Corners Earned | 55% (6/11) | 75% (3/4) | 43% (3/7) |
Over 5.5 Corners Earned | 27% (3/11) | 50% (2/4) | 14% (1/7) |
Over 6.5 Corners Earned | 9% (1/11) | 25% (1/4) | 0% (0/7) |
Over 7.5 Corners Earned | 0% (0/11) | 0% (0/4) | 0% (0/7) |
Over 8.5 Corners Earned | 0% (0/11) | 0% (0/4) | 0% (0/7) |
Corners Earned | 42 | 19 | 23 |
| Ogółem | Guabirá | Real Tomayapo | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.55 | 5.50 | 4.00 |
More Corners Than Opponent | 45% (5/11) | 50% (2/4) | 43% (3/7) |
Over 2.5 Corners Against | 73% (8/11) | 75% (3/4) | 71% (5/7) |
Over 3.5 Corners Against | 73% (8/11) | 75% (3/4) | 71% (5/7) |
Over 4.5 Corners Against | 55% (6/11) | 75% (3/4) | 43% (3/7) |
Over 5.5 Corners Against | 27% (3/11) | 50% (2/4) | 14% (1/7) |
Over 6.5 Corners Against | 18% (2/11) | 25% (1/4) | 14% (1/7) |
Over 7.5 Corners Against | 9% (1/11) | 25% (1/4) | 0% (0/7) |
Over 8.5 Corners Against | 9% (1/11) | 25% (1/4) | 0% (0/7) |
Corners Against | 50 | 22 | 28 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Guabirá notuje o 81% wyższy wynik niż Real Tomayapo pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Guabirá | Real Tomayapo | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 5.55 (11/11) | 7.75 (4/4) | 4.29 (7/7) |
Over 0.5 Cards | 100% (11/11) | 100% (4/4) | 100% (7/7) |
Over 1.5 Cards | 100% (11/11) | 100% (4/4) | 100% (7/7) |
Over 2.5 Cards | 82% (9/11) | 75% (3/4) | 86% (6/7) |
Over 3.5 Cards | 64% (7/11) | 75% (3/4) | 57% (4/7) |
Over 4.5 Cards | 55% (6/11) | 75% (3/4) | 43% (3/7) |
Over 5.5 Cards | 45% (5/11) | 75% (3/4) | 29% (2/7) |
Over 6.5 Cards | 36% (4/11) | 75% (3/4) | 14% (1/7) |
Over 7.5 Cards | 27% (3/11) | 75% (3/4) | 0% (0/7) |
Total Cards | 61 | 31 | 30 |
Highest in a Match | 12 | 12 | 7 |
Lowest in a Match | 2 | 2 | 2 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Guabirá | Real Tomayapo | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 0% (0/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 18% (7/40) | 5% (1/20) | 30% (6/20) |
Under 2.5 | 30% (12/40) | 10% (2/20) | 50% (10/20) |
Under 3.5 | 50% (20/40) | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
Under 4.5 | 68% (27/40) | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
Under 5.5 | 80% (32/40) | 80% (16/20) | 80% (16/20) |

