Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
8 spotkań — z perspektywy Kawkab Marrakech
Streaki - Kawkab Marrakech
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Kawkab Marrakech — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Kawkab Marrakech — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- Kawkab Marrakech — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Kawkab Marrakech — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Kawkab Marrakech — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Kawkab Marrakech — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Raja Casablanca
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Raja Casablanca — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Raja Casablanca — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Raja Casablanca — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
- Raja Casablanca — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Raja Casablanca — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Raja Casablanca — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Raja Casablanca — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
- Raja Casablanca — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Raja Casablanca — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
- Raja Casablanca — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - Kawkab Marrakech
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Kawkab Marrakech — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - Raja Casablanca
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Raja Casablanca — poniżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Raja Casablanca — poniżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Raja Casablanca — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Raja Casablanca — powyżej 3.5 kartek w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Raja Casablanca — powyżej 3.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Raja Casablanca jest o 100% lepsza niż Kawkab Marrakech pod względem odsetku wygranych meczów.
| Kawkab Marrakech | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 10% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.10 | 1.50 | 1.80 |
Strzelone | 1.40 | 0.60 | 1.00 |
Stracone | 0.70 | 0.90 | 0.80 |
BTTS % | 60% | 50% | 55% |
Czyste konto % | 40% | 30% | 35% |
Nie strzelił % | 30% | 40% | 35% |
| Raja Casablanca | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 50% | 60% |
Śr. goli/mecz | 1.70 | 1.60 | 1.65 |
Strzelone | 1.40 | 1.10 | 1.25 |
Stracone | 0.30 | 0.50 | 0.40 |
BTTS % | 10% | 30% | 20% |
Czyste konto % | 70% | 60% | 65% |
Nie strzelił % | 30% | 20% | 25% |
Ostatnie 10 meczów
- 01.06.2026Dvs UTS Rabat0-0
- 22.05.2026Wvs CODM Meknès3-1
- 11.05.2026Lvs Yacoub El Mansour1-2
- 08.05.2026Lvs CR Khemis Zemamra1-2
- 04.05.2026Wvs Olympique Dcheïra2-1
- 30.04.2026Wvs Renaissance Berkane1-0
- 25.04.2026Dvs Wydad AC0-0
- 05.04.2026Dvs FAR Rabat0-0
- 07.03.2026Wvs Hassania Agadir2-1
- 04.03.2026Dvs Olympique Safi1-1
- 03.06.2026Lvs Renaissance Berkane0-1
- 24.05.2026Wvs Olympique Dcheïra1-0
- 09.05.2026Lvs Wydad AC0-1
- 06.05.2026Wvs Maghreb Fès2-0
- 03.05.2026Wvs Difaa EL Jadida1-0
- 30.04.2026Lvs FAR Rabat1-2
- 26.04.2026Wvs FUS Rabat4-1
- 07.03.2026Wvs Olympique Safi2-0
- 01.03.2026Wvs Hassania Agadir1-0
- 25.02.2026Dvs Renaissance Berkane1-1
Progi bramkowe
| Kawkab Marrakech | Raja Casablanca | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
| Kawkab Marrakech | Raja Casablanca | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 0% (0/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
| Kawkab Marrakech | Raja Casablanca | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Kawkab Marrakech | Raja Casablanca | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.86 (14/14) | — | 4.86 (14/14) |
Over 0.5 Cards | 100% (14/14) | — | 100% (14/14) |
Over 1.5 Cards | 100% (14/14) | — | 100% (14/14) |
Over 2.5 Cards | 86% (12/14) | — | 86% (12/14) |
Over 3.5 Cards | 79% (11/14) | — | 79% (11/14) |
Over 4.5 Cards | 64% (9/14) | — | 64% (9/14) |
Over 5.5 Cards | 29% (4/14) | — | 29% (4/14) |
Over 6.5 Cards | 21% (3/14) | — | 21% (3/14) |
Over 7.5 Cards | 7% (1/14) | — | 7% (1/14) |
Total Cards | 68 | — | 68 |
Highest in a Match | 8 | — | 8 |
Lowest in a Match | 2 | — | 2 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Kawkab Marrakech | Raja Casablanca | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 18% (7/40) | 25% (5/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 45% (18/40) | 40% (8/20) | 50% (10/20) |
Under 2.5 | 73% (29/40) | 60% (12/20) | 85% (17/20) |
Under 3.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |
Under 4.5 | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |

