Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Maghreb Fès
Streaki - Maghreb Fès
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Maghreb Fès — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Maghreb Fès — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Maghreb Fès — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Maghreb Fès — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Maghreb Fès — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Maghreb Fès — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Maghreb Fès — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Maghreb Fès — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
- Maghreb Fès — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)
- Maghreb Fès — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - FAR Rabat
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- FAR Rabat — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- FAR Rabat — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
- FAR Rabat — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- FAR Rabat — remisuje 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- FAR Rabat — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- FAR Rabat — powyżej 8.5 rożnych (2/2, 100%)
- FAR Rabat — powyżej 39.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
- FAR Rabat — powyżej 3.5 kartek (9/10, 90%)
- FAR Rabat — powyżej 3.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
- FAR Rabat — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
- FAR Rabat — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- FAR Rabat — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)
Serie - Maghreb Fès
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Maghreb Fès — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Maghreb Fès — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Maghreb Fès — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Maghreb Fès — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Maghreb Fès — powyżej 5.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Maghreb Fès — powyżej 5.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
Serie - FAR Rabat
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 FAR Rabat — jest niepokonany w 8 meczach z rzędu
- 🔥 FAR Rabat — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
- 🔥 FAR Rabat — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 FAR Rabat — jest niepokonany w 1. połowie w 11 meczach z rzędu
- 🔥 FAR Rabat — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FAR Rabat — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 FAR Rabat — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 7 meczach z rzędu
- 🔥 FAR Rabat — powyżej 3.5 kartek w 7 meczach z rzędu
- 🔥 FAR Rabat — powyżej 3.5 kartek łącznie w 7 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Maghreb Fès jest o 10% lepsza niż FAR Rabat pod względem odsetku wygranych meczów.
| Maghreb Fès | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 50% | 55% |
Śr. goli/mecz | 2.30 | 1.60 | 1.95 |
Strzelone | 1.70 | 1.10 | 1.40 |
Stracone | 0.60 | 0.50 | 0.55 |
BTTS % | 20% | 50% | 35% |
Czyste konto % | 60% | 50% | 55% |
Nie strzelił % | 30% | 30% | 30% |
| FAR Rabat | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 30% | 50% |
Śr. goli/mecz | 2.20 | 2.10 | 2.15 |
Strzelone | 1.70 | 1.30 | 1.50 |
Stracone | 0.50 | 0.80 | 0.65 |
BTTS % | 40% | 50% | 45% |
Czyste konto % | 60% | 40% | 50% |
Nie strzelił % | 20% | 40% | 30% |
Ostatnie 10 meczów
- 01.06.2026Wvs Olympique Safi2-1
- 22.05.2026Lvs Ittihad Tanger0-1
- 10.05.2026Wvs UTS Rabat1-0
- 06.05.2026Lvs Raja Casablanca0-2
- 02.05.2026Dvs CODM Meknès0-0
- 29.04.2026Wvs Hassania Agadir4-0
- 26.04.2026Wvs CR Khemis Zemamra2-1
- 12.04.2026Wvs Wydad AC1-0
- 05.04.2026Dvs Renaissance Berkane1-1
- 07.03.2026Wvs Olympique Dcheïra2-0
- 04.06.2026Wvs Difaa EL Jadida2-1
- 30.05.2026Dvs FUS Rabat1-1
- 10.05.2026Wvs Hassania Agadir3-2
- 07.05.2026Dvs Olympique Safi1-1
- 03.05.2026Dvs Ittihad Tanger0-0
- 30.04.2026Wvs Raja Casablanca2-1
- 26.04.2026Dvs Yacoub El Mansour2-2
- 22.04.2026Dvs Renaissance Berkane0-0
- 18.04.2026Lvs Renaissance Berkane0-1
- 11.04.2026Wvs Renaissance Berkane2-0
Progi bramkowe
| Maghreb Fès | FAR Rabat | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 35% (7/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
| Maghreb Fès | FAR Rabat | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 35% (7/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
| Maghreb Fès | FAR Rabat | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 35% (7/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Maghreb Fès notuje o 11% wyższy wynik niż FAR Rabat pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Maghreb Fès | FAR Rabat | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.97 (34/34) | 5.24 (17/17) | 4.71 (17/17) |
Over 0.5 Cards | 100% (34/34) | 100% (17/17) | 100% (17/17) |
Over 1.5 Cards | 94% (32/34) | 94% (16/17) | 94% (16/17) |
Over 2.5 Cards | 85% (29/34) | 88% (15/17) | 82% (14/17) |
Over 3.5 Cards | 76% (26/34) | 76% (13/17) | 76% (13/17) |
Over 4.5 Cards | 56% (19/34) | 59% (10/17) | 53% (9/17) |
Over 5.5 Cards | 35% (12/34) | 47% (8/17) | 24% (4/17) |
Over 6.5 Cards | 21% (7/34) | 29% (5/17) | 12% (2/17) |
Over 7.5 Cards | 15% (5/34) | 18% (3/17) | 12% (2/17) |
Total Cards | 169 | 89 | 80 |
Highest in a Match | 11 | 10 | 11 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Maghreb Fès | FAR Rabat | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 23% (9/40) | 20% (4/20) | 25% (5/20) |
Under 1.5 | 38% (15/40) | 40% (8/20) | 35% (7/20) |
Under 2.5 | 63% (25/40) | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
Under 3.5 | 83% (33/40) | 85% (17/20) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 93% (37/40) | 95% (19/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |

