Football Stats
Herb Lyngby
LyngbyŚr. pkt/mecz 1.80
Dania / Superliga1 sierpnia 2026 18:00
Herb Aarhus
AarhusŚr. pkt/mecz 2.00

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Lyngby

0W — Lyngby3D7W — Aarhus

Streaki - Lyngby

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Lyngby — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • Lyngby — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Lyngby — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Lyngby — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Lyngby — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Lyngby — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Lyngby — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Lyngby — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Lyngby — wygrywa 2. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Lyngby — poniżej 5.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Lyngby — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Lyngby — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Lyngby — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Lyngby — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Lyngby — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Lyngby — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Lyngby — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Lyngby — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Lyngby — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Aarhus

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Aarhus — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Aarhus — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Aarhus — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Aarhus — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Aarhus — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Aarhus — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Aarhus — wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Aarhus — poniżej 6.5 kartek (10/10, 100%)
  • Aarhus — poniżej 6.5 kartek łącznie (10/10, 100%)
  • Aarhus — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Aarhus — poniżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Aarhus — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • Aarhus — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)
  • Aarhus — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Aarhus — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Aarhus — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Aarhus — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Aarhus — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)
  • Aarhus — ma więcej rożnych niż przeciwnik (14/20, 70%)

Serie - Lyngby

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Lyngby — przegrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Lyngby — powyżej 1.5 gola w meczu w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Lyngby — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Lyngby — przegrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Lyngby — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Lyngby — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Lyngby — powyżej 1.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Lyngby — poniżej 12.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Lyngby — powyżej 2.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Lyngby — poniżej 4.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Lyngby — powyżej 2.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Lyngby — poniżej 5.5 kartek łącznie w 7 meczach z rzędu

Serie - Aarhus

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Aarhus — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Aarhus — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Aarhus — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Aarhus — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Aarhus — powyżej 1.5 spalonych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Aarhus — poniżej 3.5 spalonych w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Aarhus — powyżej 2.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Aarhus — poniżej 6.5 kartek w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Aarhus — powyżej 3.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Aarhus — poniżej 6.5 kartek łącznie w 11 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
01.08Herb LyngbyLyngby22Herb AarhusAarhus
03.11Herb AarhusAarhus21Herb LyngbyLyngby
22.09Herb LyngbyLyngby00Herb AarhusAarhus
22.10Herb LyngbyLyngby02Herb AarhusAarhus
27.08Herb AarhusAarhus10Herb LyngbyLyngby
30.10Herb LyngbyLyngby01Herb AarhusAarhus
15.08Herb AarhusAarhus10Herb LyngbyLyngby
07.02Herb AarhusAarhus10Herb LyngbyLyngby
08.11Herb LyngbyLyngby12Herb AarhusAarhus
08.12Herb AarhusAarhus11Herb LyngbyLyngby

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

LyngbyDomWyjazdOgółem
Win %
70%
40%
55%
Śr. goli/mecz
3.50
3.20
3.35
Strzelone
2.50
1.80
2.15
Stracone
1.00
1.40
1.20
BTTS %
50%
70%
60%
Czyste konto %
40%
10%
25%
Nie strzelił %
10%
20%
15%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz
AarhusDomWyjazdOgółem
Win %
50%
60%
55%
Śr. goli/mecz
3.20
2.50
2.85
Strzelone
2.00
1.70
1.85
Stracone
1.20
0.80
1.00
BTTS %
70%
70%
70%
Czyste konto %
30%
30%
30%
Nie strzelił %
20%
0%
10%
Posiadanie piłki
58%
47%
52%
Śr. strzały/mecz
15.50
13.30
14.40
Śr. faule/mecz
11.20
12.10
11.65

Ostatnie 10 meczów

Lyngby jest o +47% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.50 gola/mecz
Lyngby u siebie
1.70 gola/mecz
Aarhus na wyjeździe

Progi bramkowe

LyngbyAarhus
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 2.5
70% (7/10)
50% (5/10)
Over 3.5
40% (4/10)
0% (0/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
0% (0/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
45% (9/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
60% (12/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemLyngbyAarhus
Match Corners AVG
9.81 (21/40)
10.00 (1/20)
9.80 (20/20)
Over 6.5 Corners
76% (16/21)
100% (1/1)
75% (15/20)
Over 7.5 Corners
67% (14/21)
100% (1/1)
65% (13/20)
Over 8.5 Corners
62% (13/21)
100% (1/1)
60% (12/20)
Over 9.5 Corners
48% (10/21)
100% (1/1)
45% (9/20)
Over 10.5 Corners
33% (7/21)
0% (0/1)
35% (7/20)
Over 11.5 Corners
29% (6/21)
0% (0/1)
30% (6/20)
Over 12.5 Corners
24% (5/21)
0% (0/1)
25% (5/20)
Over 13.5 Corners
24% (5/21)
0% (0/1)
25% (5/20)
Over 14.5 Corners
14% (3/21)
0% (0/1)
15% (3/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemLyngbyAarhus
Corners Earned Match
4.85
4.10
5.60
More Corners Than Opponent
50% (20/40)
30% (6/20)
70% (14/20)
Over 2.5 Corners Earned
83% (33/40)
75% (15/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Corners Earned
70% (28/40)
60% (12/20)
80% (16/20)
Over 4.5 Corners Earned
45% (18/40)
35% (7/20)
55% (11/20)
Over 5.5 Corners Earned
33% (13/40)
20% (4/20)
45% (9/20)
Over 6.5 Corners Earned
25% (10/40)
20% (4/20)
30% (6/20)
Over 7.5 Corners Earned
20% (8/40)
15% (3/20)
25% (5/20)
Over 8.5 Corners Earned
15% (6/40)
10% (2/20)
20% (4/20)
Corners Earned
194
82
112

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemLyngbyAarhus
Match Cards AVG
4.38 (40/40)
4.30 (20/20)
4.45 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
93% (37/40)
85% (17/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
83% (33/40)
80% (16/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Cards
63% (25/40)
55% (11/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Cards
45% (18/40)
45% (9/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Cards
33% (13/40)
30% (6/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Cards
18% (7/40)
25% (5/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Cards
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)
Total Cards
175
86
89
Highest in a Match
8
8
7
Lowest in a Match
1
1
2

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Aarhus jest o 10% lepsza niż Lyngby pod względem strzałów na mecz.

OgółemLyngbyAarhus
Strzały / mecz
17.27
16.50
18.20
Strzały celne / mecz
4.73
4.67
4.80
Strzały niecelne / mecz
6.55
6.33
6.80
Skuteczność strzałów
7.4%
7.1%
7.7%
Strzały na gola
13.57
14.14
13.00
Strzały celne na gola
3.71
4.00
3.43
Strzały Over 10.5
82% (9/11)
83% (5/6)
80% (4/5)
Strzały Over 11.5
82% (9/11)
83% (5/6)
80% (4/5)
Strzały Over 12.5
82% (9/11)
83% (5/6)
80% (4/5)
Strzały Over 13.5
64% (7/11)
67% (4/6)
60% (3/5)
Strzały Over 14.5
64% (7/11)
67% (4/6)
60% (3/5)
Strzały celne Over 3.5
64% (7/11)
67% (4/6)
60% (3/5)
Strzały celne Over 4.5
64% (7/11)
67% (4/6)
60% (3/5)
Strzały celne Over 5.5
45% (5/11)
50% (3/6)
40% (2/5)
Strzały celne Over 6.5
27% (3/11)
33% (2/6)
20% (1/5)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Lyngby notuje o 90% wyższy wynik niż Aarhus pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemLyngbyAarhus
Match Offsides AVG
3.27
4.17
2.20
Match Offsides Over 0.5 %
100% (11/11)
100% (6/6)
100% (5/5)
Match Offsides Over 1.5 %
91% (10/11)
100% (6/6)
80% (4/5)
Match Offsides Over 2.5 %
55% (6/11)
67% (4/6)
40% (2/5)
Match Offsides Over 3.5 %
27% (3/11)
50% (3/6)
0% (0/5)
Team Offsides AVG
2.09
2.67
1.40
Team Offsides Over 0.5 %
82% (9/11)
83% (5/6)
80% (4/5)
Team Offsides Over 1.5 %
45% (5/11)
50% (3/6)
40% (2/5)
Team Offsides Over 2.5 %
36% (4/11)
50% (3/6)
20% (1/5)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Lyngby jest o 18% lepsza niż Aarhus pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemLyngbyAarhus
xG (For)
1.87
2.01
1.70
xGA (Against)
1.32
1.37
1.27
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemLyngbyAarhus
Under 0.5
5% (2/40)
0% (0/20)
10% (2/20)
Under 1.5
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Under 2.5
43% (17/40)
35% (7/20)
50% (10/20)
Under 3.5
70% (28/40)
55% (11/20)
85% (17/20)
Under 4.5
80% (32/40)
75% (15/20)
85% (17/20)
Under 5.5
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Superliga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1FC Nordsjaelland5410132.60
2Viborg6411132.17
3Brondby6411132.17
4FC Copenhagen5401122.40
5FC Midtjylland5320112.20
6AC Horsens621371.17
7Randers FC621371.17
8Odense612350.83
9Silkeborg612350.83
10Aarhus503230.60
11Lyngby603330.50
12Sonderjyske601510.17