Football Stats
Herb FC Nordsjaelland
FC NordsjaellandŚr. pkt/mecz 1.80
Dania / Superliga2 sierpnia 2026 14:00
Herb Randers FC
Randers FCŚr. pkt/mecz 1.00

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy FC Nordsjaelland

Streaki - FC Nordsjaelland

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • FC Nordsjaelland — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
  • FC Nordsjaelland — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • FC Nordsjaelland — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • FC Nordsjaelland — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • FC Nordsjaelland — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • FC Nordsjaelland — wygrywa 2. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • FC Nordsjaelland — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • FC Nordsjaelland — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • FC Nordsjaelland — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • FC Nordsjaelland — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
  • FC Nordsjaelland — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • FC Nordsjaelland — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • FC Nordsjaelland — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
  • FC Nordsjaelland — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • FC Nordsjaelland — powyżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • FC Nordsjaelland — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • FC Nordsjaelland — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • FC Nordsjaelland — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • FC Nordsjaelland — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Randers FC

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Randers FC — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Randers FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Randers FC — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Randers FC — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Randers FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Randers FC — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Randers FC — poniżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • Randers FC — poniżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Randers FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Randers FC — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Randers FC — poniżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Randers FC — powyżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Randers FC — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Randers FC — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Randers FC — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)

Serie - FC Nordsjaelland

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 FC Nordsjaelland — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Nordsjaelland — jest niepokonany w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Nordsjaelland — powyżej 3.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Nordsjaelland — poniżej 6.5 kartek w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Nordsjaelland — poniżej 6.5 kartek łącznie w 12 meczach z rzędu

Serie - Randers FC

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Randers FC — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Randers FC — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Randers FC — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Randers FC — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Randers FC — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Randers FC — powyżej 3.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Randers FC — powyżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Randers FC — poniżej 12.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Randers FC — poniżej 2.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Randers FC — poniżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Randers FC — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 12 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
02.08Herb FC NordsjaellandFC Nordsjaelland10Herb Randers FCRanders FC
19.10Herb FC NordsjaellandFC Nordsjaelland10Herb Randers FCRanders FC
22.09Herb Randers FCRanders FC30Herb FC NordsjaellandFC Nordsjaelland
02.05Herb Randers FCRanders FC32Herb FC NordsjaellandFC Nordsjaelland
13.04Herb FC NordsjaellandFC Nordsjaelland52Herb Randers FCRanders FC
28.10Herb Randers FCRanders FC40Herb FC NordsjaellandFC Nordsjaelland
16.09Herb FC NordsjaellandFC Nordsjaelland11Herb Randers FCRanders FC
17.03Herb FC NordsjaellandFC Nordsjaelland11Herb Randers FCRanders FC
13.08Herb Randers FCRanders FC05Herb FC NordsjaellandFC Nordsjaelland
22.05Herb FC NordsjaellandFC Nordsjaelland31Herb Randers FCRanders FC

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. FC Nordsjaelland jest o 150% lepsza niż Randers FC pod względem odsetku wygranych meczów.

FC NordsjaellandDomWyjazdOgółem
Win %
70%
30%
50%
Śr. goli/mecz
3.50
2.60
3.05
Strzelone
2.80
1.10
1.95
Stracone
0.70
1.50
1.10
BTTS %
50%
60%
55%
Czyste konto %
50%
10%
30%
Nie strzelił %
10%
30%
20%
Posiadanie piłki
63%
54%
58%
Śr. strzały/mecz
17.70
12.30
15.00
Śr. faule/mecz
12.10
13.10
12.60
Randers FCDomWyjazdOgółem
Win %
20%
20%
20%
Śr. goli/mecz
3.00
2.70
2.85
Strzelone
1.30
1.10
1.20
Stracone
1.70
1.60
1.65
BTTS %
70%
50%
60%
Czyste konto %
20%
30%
25%
Nie strzelił %
10%
40%
25%
Posiadanie piłki
51%
45%
48%
Śr. strzały/mecz
13.78
12.63
13.24
Śr. faule/mecz
10.44
11.38
10.88

Ostatnie 10 meczów

FC Nordsjaelland jest o +155% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.80 gola/mecz
FC Nordsjaelland u siebie
1.10 gola/mecz
Randers FC na wyjeździe

Progi bramkowe

FC NordsjaellandRanders FC
Over 0.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 1.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 2.5
70% (7/10)
60% (6/10)
Over 3.5
40% (4/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Randers FC notuje o 16% wyższy wynik niż FC Nordsjaelland pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemFC NordsjaellandRanders FC
Match Corners AVG
9.84 (37/40)
9.15 (20/20)
10.65 (17/20)
Over 6.5 Corners
89% (33/37)
85% (17/20)
94% (16/17)
Over 7.5 Corners
68% (25/37)
60% (12/20)
76% (13/17)
Over 8.5 Corners
59% (22/37)
50% (10/20)
71% (12/17)
Over 9.5 Corners
51% (19/37)
50% (10/20)
53% (9/17)
Over 10.5 Corners
43% (16/37)
35% (7/20)
53% (9/17)
Over 11.5 Corners
27% (10/37)
15% (3/20)
41% (7/17)
Over 12.5 Corners
19% (7/37)
10% (2/20)
29% (5/17)
Over 13.5 Corners
16% (6/37)
10% (2/20)
24% (4/17)
Over 14.5 Corners
8% (3/37)
5% (1/20)
12% (2/17)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemFC NordsjaellandRanders FC
Corners Earned Match
5.40
5.20
5.60
More Corners Than Opponent
53% (21/40)
60% (12/20)
45% (9/20)
Over 2.5 Corners Earned
80% (32/40)
70% (14/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Corners Earned
70% (28/40)
70% (14/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Corners Earned
65% (26/40)
65% (13/20)
65% (13/20)
Over 5.5 Corners Earned
45% (18/40)
45% (9/20)
45% (9/20)
Over 6.5 Corners Earned
25% (10/40)
25% (5/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Corners Earned
20% (8/40)
15% (3/20)
25% (5/20)
Over 8.5 Corners Earned
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Corners Earned
216
104
112

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. FC Nordsjaelland notuje o 17% wyższy wynik niż Randers FC pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemFC NordsjaellandRanders FC
Match Cards AVG
3.48 (40/40)
3.75 (20/20)
3.20 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Over 2.5 Cards
68% (27/40)
65% (13/20)
70% (14/20)
Over 3.5 Cards
45% (18/40)
50% (10/20)
40% (8/20)
Over 4.5 Cards
25% (10/40)
35% (7/20)
15% (3/20)
Over 5.5 Cards
15% (6/40)
25% (5/20)
5% (1/20)
Over 6.5 Cards
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Over 7.5 Cards
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Total Cards
139
75
64
Highest in a Match
7
7
6
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. FC Nordsjaelland jest o 120% lepsza niż Randers FC pod względem strzałów na mecz.

OgółemFC NordsjaellandRanders FC
Strzały / mecz
14.18
20.20
9.17
Strzały celne / mecz
4.73
7.20
2.67
Strzały niecelne / mecz
5.45
8.00
3.33
Skuteczność strzałów
9.0%
8.9%
9.1%
Strzały na gola
11.14
11.22
11.00
Strzały celne na gola
3.71
4.00
3.20
Strzały Over 10.5
55% (6/11)
100% (5/5)
17% (1/6)
Strzały Over 11.5
45% (5/11)
100% (5/5)
0% (0/6)
Strzały Over 12.5
45% (5/11)
100% (5/5)
0% (0/6)
Strzały Over 13.5
45% (5/11)
100% (5/5)
0% (0/6)
Strzały Over 14.5
45% (5/11)
100% (5/5)
0% (0/6)
Strzały celne Over 3.5
64% (7/11)
100% (5/5)
33% (2/6)
Strzały celne Over 4.5
55% (6/11)
100% (5/5)
17% (1/6)
Strzały celne Over 5.5
36% (4/11)
80% (4/5)
0% (0/6)
Strzały celne Over 6.5
27% (3/11)
60% (3/5)
0% (0/6)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. FC Nordsjaelland notuje o 20% wyższy wynik niż Randers FC pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemFC NordsjaellandRanders FC
Match Offsides AVG
3.27
3.40
3.17
Match Offsides Over 0.5 %
100% (11/11)
100% (5/5)
100% (6/6)
Match Offsides Over 1.5 %
91% (10/11)
100% (5/5)
83% (5/6)
Match Offsides Over 2.5 %
82% (9/11)
80% (4/5)
83% (5/6)
Match Offsides Over 3.5 %
55% (6/11)
60% (3/5)
50% (3/6)
Team Offsides AVG
1.27
1.40
1.17
Team Offsides Over 0.5 %
91% (10/11)
100% (5/5)
83% (5/6)
Team Offsides Over 1.5 %
36% (4/11)
40% (2/5)
33% (2/6)
Team Offsides Over 2.5 %
0% (0/11)
0% (0/5)
0% (0/6)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. FC Nordsjaelland jest o 215% lepsza niż Randers FC pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemFC NordsjaellandRanders FC
xG (For)
1.73
2.75
0.88
xGA (Against)
1.39
1.01
1.71
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemFC NordsjaellandRanders FC
Under 0.5
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Under 1.5
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)
Under 2.5
40% (16/40)
45% (9/20)
35% (7/20)
Under 3.5
68% (27/40)
70% (14/20)
65% (13/20)
Under 4.5
80% (32/40)
70% (14/20)
90% (18/20)
Under 5.5
93% (37/40)
85% (17/20)
100% (20/20)
Superliga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1FC Nordsjaelland5410132.60
2Viborg6411132.17
3Brondby6411132.17
4FC Copenhagen5401122.40
5FC Midtjylland5320112.20
6AC Horsens621371.17
7Randers FC621371.17
8Odense612350.83
9Silkeborg612350.83
10Aarhus503230.60
11Lyngby603330.50
12Sonderjyske601510.17