Football Stats
Herb Randers FC
Randers FCŚr. pkt/mecz 1.05
Dania / Superliga13 września 2026 16:00
Herb Odense
OdenseŚr. pkt/mecz 1.30

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Randers FC

0W — Randers FC6D4W — Odense

Streaki - Randers FC

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Randers FC — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Randers FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Randers FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Randers FC — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Randers FC — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Randers FC — powyżej 2.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Randers FC — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Randers FC — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Randers FC — poniżej 12.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Randers FC — poniżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • Randers FC — poniżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Randers FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Randers FC — poniżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)

Streaki - Odense

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Odense — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Odense — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Odense — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Odense — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Odense — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Odense — powyżej 8.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Odense — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Odense — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Odense — poniżej 8.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Odense — poniżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Odense — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Odense — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Odense — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Odense — poniżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Odense — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Odense — poniżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Randers FC

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Randers FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Randers FC — więcej goli pada w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Randers FC — poniżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Randers FC — poniżej 5.5 kartek w 23 meczach z rzędu
  • 🔥 Randers FC — poniżej 6.5 kartek łącznie w 42 meczach z rzędu
  • 🔥 Randers FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 7 meczach z rzędu

Serie - Odense

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Odense — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Odense — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Odense — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Odense — jest niepokonany w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Odense — powyżej 8.5 rożnych w 9 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
11.05Herb Randers FCRanders FC22Herb OdenseOdense
19.04Herb OdenseOdense31Herb Randers FCRanders FC
24.11Herb Randers FCRanders FC00Herb OdenseOdense
11.08Herb OdenseOdense32Herb Randers FCRanders FC
19.05Herb OdenseOdense20Herb Randers FCRanders FC
19.04Herb Randers FCRanders FC22Herb OdenseOdense
26.11Herb Randers FCRanders FC01Herb OdenseOdense
23.07Herb OdenseOdense22Herb Randers FCRanders FC
19.02Herb OdenseOdense00Herb Randers FCRanders FC
24.07Herb Randers FCRanders FC22Herb OdenseOdense

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Odense jest o 40% lepsza niż Randers FC pod względem odsetku wygranych meczów.

Randers FCDomWyjazdOgółem
Win %
30%
20%
25%
Śr. goli/mecz
2.90
2.90
2.90
Strzelone
1.20
1.10
1.15
Stracone
1.70
1.80
1.75
BTTS %
60%
50%
55%
Czyste konto %
20%
10%
15%
Nie strzelił %
20%
40%
30%
Posiadanie piłki
50%
43%
47%
Śr. strzały/mecz
13.00
11.75
12.44
Śr. faule/mecz
9.90
12.25
10.94
OdenseDomWyjazdOgółem
Win %
50%
20%
35%
Śr. goli/mecz
3.00
2.60
2.80
Strzelone
1.60
1.20
1.40
Stracone
1.40
1.40
1.40
BTTS %
60%
70%
65%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
10%
20%
15%
Posiadanie piłki
58%
51%
54%
Śr. strzały/mecz
14.00
12.67
13.37
Śr. faule/mecz
10.50
12.33
11.37

Ostatnie 10 meczów

Porównanie: strzelonych bramekRanders FC vs Odense
1.20 gola/mecz
Randers FC u siebie
1.20 gola/mecz
Odense na wyjeździe

Progi bramkowe

Randers FCOdense
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 2.5
70% (7/10)
50% (5/10)
Over 3.5
30% (3/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
85% (17/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Odense notuje o 7% wyższy wynik niż Randers FC pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemRanders FCOdense
Match Corners AVG
11.24 (37/40)
10.83 (18/20)
11.63 (19/20)
Over 6.5 Corners
95% (35/37)
89% (16/18)
100% (19/19)
Over 7.5 Corners
84% (31/37)
78% (14/18)
89% (17/19)
Over 8.5 Corners
78% (29/37)
72% (13/18)
84% (16/19)
Over 9.5 Corners
65% (24/37)
61% (11/18)
68% (13/19)
Over 10.5 Corners
57% (21/37)
56% (10/18)
58% (11/19)
Over 11.5 Corners
46% (17/37)
44% (8/18)
47% (9/19)
Over 12.5 Corners
32% (12/37)
28% (5/18)
37% (7/19)
Over 13.5 Corners
30% (11/37)
28% (5/18)
32% (6/19)
Over 14.5 Corners
19% (7/37)
17% (3/18)
21% (4/19)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemRanders FCOdense
Corners Earned Match
5.80
5.55
6.05
More Corners Than Opponent
48% (19/40)
45% (9/20)
50% (10/20)
Over 2.5 Corners Earned
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Over 3.5 Corners Earned
78% (31/40)
80% (16/20)
75% (15/20)
Over 4.5 Corners Earned
65% (26/40)
70% (14/20)
60% (12/20)
Over 5.5 Corners Earned
53% (21/40)
45% (9/20)
60% (12/20)
Over 6.5 Corners Earned
35% (14/40)
20% (4/20)
50% (10/20)
Over 7.5 Corners Earned
30% (12/40)
20% (4/20)
40% (8/20)
Over 8.5 Corners Earned
13% (5/40)
5% (1/20)
20% (4/20)
Corners Earned
232
111
121

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Odense notuje o 7% wyższy wynik niż Randers FC pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemRanders FCOdense
Match Cards AVG
3.10 (40/40)
3.00 (20/20)
3.20 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
78% (31/40)
80% (16/20)
75% (15/20)
Over 2.5 Cards
63% (25/40)
65% (13/20)
60% (12/20)
Over 3.5 Cards
33% (13/40)
30% (6/20)
35% (7/20)
Over 4.5 Cards
20% (8/40)
15% (3/20)
25% (5/20)
Over 5.5 Cards
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Over 6.5 Cards
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Over 7.5 Cards
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Total Cards
124
60
64
Highest in a Match
8
6
8
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Odense jest o 56% lepsza niż Randers FC pod względem strzałów na mecz.

OgółemRanders FCOdense
Strzały / mecz
11.75
9.17
14.33
Strzały celne / mecz
3.17
2.67
3.67
Strzały niecelne / mecz
5.17
3.33
7.00
Skuteczność strzałów
7.1%
9.1%
5.8%
Strzały na gola
14.10
11.00
17.20
Strzały celne na gola
3.80
3.20
4.40
Strzały Over 10.5
42% (5/12)
17% (1/6)
67% (4/6)
Strzały Over 11.5
33% (4/12)
0% (0/6)
67% (4/6)
Strzały Over 12.5
33% (4/12)
0% (0/6)
67% (4/6)
Strzały Over 13.5
33% (4/12)
0% (0/6)
67% (4/6)
Strzały Over 14.5
33% (4/12)
0% (0/6)
67% (4/6)
Strzały celne Over 3.5
42% (5/12)
33% (2/6)
50% (3/6)
Strzały celne Over 4.5
17% (2/12)
17% (1/6)
17% (1/6)
Strzały celne Over 5.5
8% (1/12)
0% (0/6)
17% (1/6)
Strzały celne Over 6.5
8% (1/12)
0% (0/6)
17% (1/6)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Randers FC notuje o 46% wyższy wynik niż Odense pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemRanders FCOdense
Match Offsides AVG
3.27
3.17
3.40
Match Offsides Over 0.5 %
100% (11/11)
100% (6/6)
100% (5/5)
Match Offsides Over 1.5 %
82% (9/11)
83% (5/6)
80% (4/5)
Match Offsides Over 2.5 %
73% (8/11)
83% (5/6)
60% (3/5)
Match Offsides Over 3.5 %
36% (4/11)
50% (3/6)
20% (1/5)
Team Offsides AVG
1.00
1.17
0.80
Team Offsides Over 0.5 %
73% (8/11)
83% (5/6)
60% (3/5)
Team Offsides Over 1.5 %
27% (3/11)
33% (2/6)
20% (1/5)
Team Offsides Over 2.5 %
0% (0/11)
0% (0/6)
0% (0/5)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Odense jest o 68% lepsza niż Randers FC pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemRanders FCOdense
xG (For)
1.17
0.88
1.47
xGA (Against)
1.69
1.71
1.66
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemRanders FCOdense
Under 0.5
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Under 1.5
20% (8/40)
15% (3/20)
25% (5/20)
Under 2.5
38% (15/40)
35% (7/20)
40% (8/20)
Under 3.5
65% (26/40)
65% (13/20)
65% (13/20)
Under 4.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Superliga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1FC Nordsjaelland5410132.60
2Viborg6411132.17
3Brondby6411132.17
4FC Copenhagen5401122.40
5FC Midtjylland5320112.20
6AC Horsens621371.17
7Randers FC621371.17
8Odense612350.83
9Silkeborg612350.83
10Aarhus503230.60
11Lyngby603330.50
12Sonderjyske601510.17