Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
1 spotkanie — z perspektywy Schott Mainz
Streaki - Schott Mainz
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Schott Mainz — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
- Schott Mainz — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
- Schott Mainz — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Schott Mainz — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Schott Mainz — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Schott Mainz — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
- Schott Mainz — przegrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Schott Mainz — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Borussia Mönchengladbach
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Borussia Mönchengladbach — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
- Borussia Mönchengladbach — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Borussia Mönchengladbach — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Borussia Mönchengladbach — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Borussia Mönchengladbach — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (19/20, 95%)
- Borussia Mönchengladbach — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Borussia Mönchengladbach — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
- Borussia Mönchengladbach — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Borussia Mönchengladbach — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
- Borussia Mönchengladbach — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
- Borussia Mönchengladbach — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
- Borussia Mönchengladbach — poniżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
- Borussia Mönchengladbach — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
- Borussia Mönchengladbach — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - Schott Mainz
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach obu drużyn.
Serie - Borussia Mönchengladbach
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Borussia Mönchengladbach — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Borussia Mönchengladbach — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Borussia Mönchengladbach — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Borussia Mönchengladbach — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Borussia Mönchengladbach — powyżej 3.5 kartek w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Borussia Mönchengladbach — powyżej 3.5 kartek łącznie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Borussia Mönchengladbach — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 12 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Schott Mainz jest o 80% lepsza niż Borussia Mönchengladbach pod względem odsetku wygranych meczów.
| Schott Mainz | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 50% | 45% |
Śr. goli/mecz | 4.70 | 3.50 | 4.10 |
Strzelone | 1.90 | 1.70 | 1.80 |
Stracone | 2.80 | 1.80 | 2.30 |
BTTS % | 70% | 40% | 55% |
Czyste konto % | 0% | 40% | 20% |
Nie strzelił % | 30% | 20% | 25% |
Posiadanie piłki | — | — | — |
Śr. strzały/mecz | — | — | — |
Śr. faule/mecz | — | — | — |
| Borussia Mönchengladbach | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 0% | 25% |
Śr. goli/mecz | 2.70 | 3.00 | 2.85 |
Strzelone | 1.70 | 0.80 | 1.25 |
Stracone | 1.00 | 2.20 | 1.60 |
BTTS % | 40% | 60% | 50% |
Czyste konto % | 50% | 20% | 35% |
Nie strzelił % | 10% | 40% | 25% |
Posiadanie piłki | 48% | 47% | 48% |
Śr. strzały/mecz | 12.30 | 11.20 | 11.75 |
Śr. faule/mecz | 10.30 | 10.70 | 10.50 |
Ostatnie 10 meczów
- 15.08.2026Wvs FV Engers 073-1
- 12.08.2026Wvs Cosmos Koblenz4-1
- 08.08.2026Dvs FC Emmelshausen-Karbach2-2
- 02.08.2026Wvs Ahrweiler3-0
- 16.05.2026Lvs Eintracht Trier0-2
- 09.05.2026Lvs Balingen2-3
- 02.05.2026Wvs SV Sandhausen1-0
- 25.04.2026Wvs Stuttgarter Kickers3-1
- 22.04.2026Lvs TSV Steinbach0-6
- 19.04.2026Lvs Kickers Offenbach1-3
- 16.05.2026Wvs 1899 Hoffenheim4-0
- 09.05.2026Lvs FC Augsburg1-3
- 03.05.2026Wvs Borussia Dortmund1-0
- 25.04.2026Dvs VfL Wolfsburg0-0
- 19.04.2026Dvs FSV Mainz 051-1
- 11.04.2026Lvs RB Leipzig0-1
- 04.04.2026Dvs 1. FC Heidenheim2-2
- 21.03.2026Dvs 1. FC Köln3-3
- 13.03.2026Wvs FC St. Pauli2-0
- 06.03.2026Lvs Bayern München1-4
Progi bramkowe
| Schott Mainz | Borussia Mönchengladbach | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 100% (10/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 100% (10/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 90% (9/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 90% (18/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 80% (16/20) |
| Schott Mainz | Borussia Mönchengladbach | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 90% (9/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 90% (18/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 80% (16/20) |
| Schott Mainz | Borussia Mönchengladbach | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 100% (10/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 90% (18/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 80% (16/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Schott Mainz | Borussia Mönchengladbach | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 7.40 (20/40) | — | 7.40 (20/20) |
Over 6.5 Corners | 55% (11/20) | — | 55% (11/20) |
Over 7.5 Corners | 50% (10/20) | — | 50% (10/20) |
Over 8.5 Corners | 30% (6/20) | — | 30% (6/20) |
Over 9.5 Corners | 25% (5/20) | — | 25% (5/20) |
Over 10.5 Corners | 15% (3/20) | — | 15% (3/20) |
Over 11.5 Corners | 10% (2/20) | — | 10% (2/20) |
Over 12.5 Corners | 10% (2/20) | — | 10% (2/20) |
Over 13.5 Corners | 5% (1/20) | — | 5% (1/20) |
Over 14.5 Corners | 5% (1/20) | — | 5% (1/20) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Schott Mainz | Borussia Mönchengladbach | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 3.00 | — | 3.00 |
More Corners Than Opponent | 20% (4/20) | — | 20% (4/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 45% (9/20) | — | 45% (9/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 30% (6/20) | — | 30% (6/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 25% (5/20) | — | 25% (5/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 15% (3/20) | — | 15% (3/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 5% (1/20) | — | 5% (1/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 5% (1/20) | — | 5% (1/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 0% (0/20) | — | 0% (0/20) |
Corners Earned | 60 | — | 60 |
| Ogółem | Schott Mainz | Borussia Mönchengladbach | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.40 | — | 4.40 |
More Corners Than Opponent | 20% (4/20) | — | 20% (4/20) |
Over 2.5 Corners Against | 65% (13/20) | — | 65% (13/20) |
Over 3.5 Corners Against | 45% (9/20) | — | 45% (9/20) |
Over 4.5 Corners Against | 40% (8/20) | — | 40% (8/20) |
Over 5.5 Corners Against | 35% (7/20) | — | 35% (7/20) |
Over 6.5 Corners Against | 25% (5/20) | — | 25% (5/20) |
Over 7.5 Corners Against | 15% (3/20) | — | 15% (3/20) |
Over 8.5 Corners Against | 10% (2/20) | — | 10% (2/20) |
Corners Against | 88 | — | 88 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Schott Mainz | Borussia Mönchengladbach | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.40 (20/20) | — | 4.40 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (20/20) | — | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 85% (17/20) | — | 85% (17/20) |
Over 2.5 Cards | 70% (14/20) | — | 70% (14/20) |
Over 3.5 Cards | 55% (11/20) | — | 55% (11/20) |
Over 4.5 Cards | 40% (8/20) | — | 40% (8/20) |
Over 5.5 Cards | 20% (4/20) | — | 20% (4/20) |
Over 6.5 Cards | 20% (4/20) | — | 20% (4/20) |
Over 7.5 Cards | 15% (3/20) | — | 15% (3/20) |
Total Cards | 88 | — | 88 |
Highest in a Match | 11 | — | 11 |
Lowest in a Match | 1 | — | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Schott Mainz | Borussia Mönchengladbach | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 0% (0/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 15% (6/40) | 5% (1/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 30% (12/40) | 15% (3/20) | 45% (9/20) |
Under 3.5 | 50% (20/40) | 40% (8/20) | 60% (12/20) |
Under 4.5 | 75% (30/40) | 65% (13/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 85% (34/40) | 80% (16/20) | 90% (18/20) |
Przykładowy układ tabeli — Niemcy, realne dane wkrótce.
