Football Stats
Herb FSV Mainz 05
Flaga NiemcyFSV Mainz 05
10. miejsce w tabeli Bundesliga
Niemcy / BundesligaSezon 2026/27

2026/27 FSV Mainz 05 — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze1
W0
R1
P0
Gz0
Gs0
RB0
Śr. pkt1.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze0
W0
R0
P0
Gz0
Gs0
RB0
Śr. pkt
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze1
W0
R1
P0
Gz0
Gs0
RB0
Śr. pkt1.00
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • FSV Mainz 05 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • FSV Mainz 05 — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • FSV Mainz 05 — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • FSV Mainz 05 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • FSV Mainz 05 — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • FSV Mainz 05 — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • FSV Mainz 05 — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • FSV Mainz 05 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • FSV Mainz 05 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • FSV Mainz 05 — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FSV Mainz 05 — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FSV Mainz 05 — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 FSV Mainz 05 — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FSV Mainz 05 — zachowuje czyste konto w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FSV Mainz 05 — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FSV Mainz 05 — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Herb FSV Mainz 05FSV Mainz 0500SC Paderborn 07
23.08Krieschow09Herb FSV Mainz 05FSV Mainz 05
16.051. FC Heidenheim02Herb FSV Mainz 05FSV Mainz 05
10.05Herb FSV Mainz 05FSV Mainz 0513Union Berlin
03.05FC St. Pauli12Herb FSV Mainz 05FSV Mainz 05
25.04Herb FSV Mainz 05FSV Mainz 0534Bayern München
19.04Borussia Mönchengladbach11Herb FSV Mainz 05FSV Mainz 05
12.04Herb FSV Mainz 05FSV Mainz 0501SC Freiburg
04.041899 Hoffenheim12Herb FSV Mainz 05FSV Mainz 05
22.03Herb FSV Mainz 05FSV Mainz 0521Eintracht Frankfurt

FSV Mainz 05 — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Wyjazd jest o 25% lepsza niż Dom pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
50%
30%
40%
Śr. goli/mecz
1.10
1.90
3.00
Strzelone
0.80
0.80
1.60
Stracone
0.30
1.10
1.40
BTTS %
10%
30%
20%
Czyste konto %
70%
40%
55%
Nie strzelił %
40%
40%
40%
Posiadanie piłki
44%
Śr. strzały/mecz
15.30
Śr. faule/mecz
10.90
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
50%
50%
50%
Śr. goli/mecz
1.90
1.40
3.30
Strzelone
1.30
0.90
2.20
Stracone
0.60
0.50
1.10
BTTS %
20%
10%
15%
Czyste konto %
60%
60%
60%
Nie strzelił %
30%
40%
35%
Posiadanie piłki
42%
Śr. strzały/mecz
12.00
Śr. faule/mecz
9.00

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
22.00
22.00
Strzały celne / mecz
4.00
4.00
Strzały niecelne / mecz
12.00
12.00
Skuteczność strzałów
0.0%
0.0%
Strzały na gola
Strzały celne na gola
Strzały Over 10.5
100% (1/1)
100% (1/1)
Strzały Over 11.5
100% (1/1)
100% (1/1)
Strzały Over 12.5
100% (1/1)
100% (1/1)
Strzały Over 13.5
100% (1/1)
100% (1/1)
Strzały Over 14.5
100% (1/1)
100% (1/1)
Strzały celne Over 3.5
100% (1/1)
100% (1/1)
Strzały celne Over 4.5
0% (0/1)
0% (0/1)
Strzały celne Over 5.5
0% (0/1)
0% (0/1)
Strzały celne Over 6.5
0% (0/1)
0% (0/1)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
2.00
2.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (1/1)
100% (1/1)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (1/1)
100% (1/1)
Match Offsides Over 2.5 %
0% (0/1)
0% (0/1)
Match Offsides Over 3.5 %
0% (0/1)
0% (0/1)
Team Offsides AVG
1.00
1.00
Team Offsides Over 0.5 %
100% (1/1)
100% (1/1)
Team Offsides Over 1.5 %
0% (0/1)
0% (0/1)
Team Offsides Over 2.5 %
0% (0/1)
0% (0/1)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu.

OgółemDomWyjazd
xG (For)
1.24
1.24
xGA (Against)
0.76
0.76
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Under 1.5
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
Under 2.5
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)
Under 3.5
70% (14/20)
60% (6/10)
80% (8/10)
Under 4.5
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)
Under 5.5
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 17% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
65% (13/20)
70% (7/10)
60% (6/10)
BTTS 1H
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 2H
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
BTTS & Draw
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS & Lose
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
50% (10/20)
60% (6/10)
40% (4/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
65% (13/20)
60% (6/10)
70% (7/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
10.37 (19/20)
10.50 (10/10)
10.22 (9/10)
Over 6.5 Corners
89% (17/19)
90% (9/10)
89% (8/9)
Over 7.5 Corners
89% (17/19)
90% (9/10)
89% (8/9)
Over 8.5 Corners
74% (14/19)
70% (7/10)
78% (7/9)
Over 9.5 Corners
53% (10/19)
60% (6/10)
44% (4/9)
Over 10.5 Corners
37% (7/19)
40% (4/10)
33% (3/9)
Over 11.5 Corners
32% (6/19)
30% (3/10)
33% (3/9)
Over 12.5 Corners
32% (6/19)
30% (3/10)
33% (3/9)
Over 13.5 Corners
21% (4/19)
20% (2/10)
22% (2/9)
Over 14.5 Corners
11% (2/19)
20% (2/10)
0% (0/9)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
5.35
7.00
3.70
More Corners Than Opponent
40% (8/20)
70% (7/10)
10% (1/10)
Over 2.5 Corners Earned
85% (17/20)
100% (10/10)
70% (7/10)
Over 3.5 Corners Earned
75% (15/20)
100% (10/10)
50% (5/10)
Over 4.5 Corners Earned
55% (11/20)
80% (8/10)
30% (3/10)
Over 5.5 Corners Earned
40% (8/20)
60% (6/10)
20% (2/10)
Over 6.5 Corners Earned
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
Over 7.5 Corners Earned
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
Over 8.5 Corners Earned
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
Corners Earned
107
70
37

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Wyjazd notuje o 19% wyższy wynik niż Dom pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
3.95 (20/20)
3.60 (10/10)
4.30 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 2.5 Cards
85% (17/20)
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 3.5 Cards
55% (11/20)
50% (5/10)
60% (6/10)
Over 4.5 Cards
30% (6/20)
20% (2/10)
40% (4/10)
Over 5.5 Cards
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
Over 6.5 Cards
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
Over 7.5 Cards
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Total Cards
79
36
43
Highest in a Match
8
5
8
Lowest in a Match
2
2
2

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny FSV Mainz 05

Wynik meczu

0-0
1 (100%)

Wynik do przerwy

0-0
1 (100%)

Najczęstsza liczba goli drużyny FSV Mainz 05

Liczba goli w meczu

0
1 (100%)

Liczba goli do przerwy

0
1 (100%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Bundesliga.

Bundesliga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Bayern München110033.00
2SC Freiburg110033.00
3FC Augsburg110033.00
4RB Leipzig110033.00
61. FC Köln110033.00
7SV Elversberg110033.00
9Union Berlin101011.00
10FSV Mainz 05101011.00
11SC Paderborn 07101011.00
121899 Hoffenheim100100.00
13Bayer Leverkusen100100.00
14Hamburger SV100100.00
15Werder Bremen100100.00
17FC Schalke 04100100.00
18VfB Stuttgart100100.00