Football Stats
Herb RB Leipzig
Flaga NiemcyRB Leipzig
4. miejsce w tabeli Bundesliga
Niemcy / BundesligaSezon 2026/27

2026/27 RB Leipzig — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze1
W1
R0
P0
Gz3
Gs0
RB+3
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze0
W0
R0
P0
Gz0
Gs0
RB0
Śr. pkt
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze1
W1
R0
P0
Gz3
Gs0
RB+3
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • RB Leipzig — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • RB Leipzig — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • RB Leipzig — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • RB Leipzig — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • RB Leipzig — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • RB Leipzig — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • RB Leipzig — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • RB Leipzig — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • RB Leipzig — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • RB Leipzig — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • RB Leipzig — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • RB Leipzig — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • RB Leipzig — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • RB Leipzig — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • RB Leipzig — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • RB Leipzig — jest niepokonany (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 RB Leipzig — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 RB Leipzig — powyżej 2.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 RB Leipzig — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 RB Leipzig — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 25 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Herb RB LeipzigRB Leipzig30Borussia Mönchengladbach
22.08Eintracht Trier06Herb RB LeipzigRB Leipzig
16.05SC Freiburg41Herb RB LeipzigRB Leipzig
09.05Herb RB LeipzigRB Leipzig21FC St. Pauli
02.05Bayer Leverkusen41Herb RB LeipzigRB Leipzig
24.04Herb RB LeipzigRB Leipzig31Union Berlin
18.04Eintracht Frankfurt13Herb RB LeipzigRB Leipzig
11.04Herb RB LeipzigRB Leipzig10Borussia Mönchengladbach
04.04Werder Bremen12Herb RB LeipzigRB Leipzig
20.03Herb RB LeipzigRB Leipzig501899 Hoffenheim

RB Leipzig — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 67% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
60%
40%
50%
Śr. goli/mecz
1.40
2.20
3.60
Strzelone
1.20
1.00
2.20
Stracone
0.20
1.20
1.40
BTTS %
10%
30%
20%
Czyste konto %
80%
40%
60%
Nie strzelił %
30%
30%
30%
Posiadanie piłki
58%
Śr. strzały/mecz
17.80
Śr. faule/mecz
7.40
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
1.40
2.00
3.40
Strzelone
0.80
1.00
1.80
Stracone
0.60
1.00
1.60
BTTS %
30%
40%
35%
Czyste konto %
60%
30%
45%
Nie strzelił %
40%
30%
35%
Posiadanie piłki
52%
Śr. strzały/mecz
14.20
Śr. faule/mecz
11.20

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
25.00
25.00
Strzały celne / mecz
11.00
11.00
Strzały niecelne / mecz
10.00
10.00
Skuteczność strzałów
12.0%
12.0%
Strzały na gola
8.33
8.33
Strzały celne na gola
3.67
3.67
Strzały Over 10.5
100% (1/1)
100% (1/1)
Strzały Over 11.5
100% (1/1)
100% (1/1)
Strzały Over 12.5
100% (1/1)
100% (1/1)
Strzały Over 13.5
100% (1/1)
100% (1/1)
Strzały Over 14.5
100% (1/1)
100% (1/1)
Strzały celne Over 3.5
100% (1/1)
100% (1/1)
Strzały celne Over 4.5
100% (1/1)
100% (1/1)
Strzały celne Over 5.5
100% (1/1)
100% (1/1)
Strzały celne Over 6.5
100% (1/1)
100% (1/1)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
5.00
5.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (1/1)
100% (1/1)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (1/1)
100% (1/1)
Match Offsides Over 2.5 %
100% (1/1)
100% (1/1)
Match Offsides Over 3.5 %
100% (1/1)
100% (1/1)
Team Offsides AVG
0.00
0.00
Team Offsides Over 0.5 %
0% (0/1)
0% (0/1)
Team Offsides Over 1.5 %
0% (0/1)
0% (0/1)
Team Offsides Over 2.5 %
0% (0/1)
0% (0/1)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu.

OgółemDomWyjazd
xG (For)
3.95
3.95
xGA (Against)
0.91
0.91
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Under 1.5
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Under 2.5
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
Under 3.5
55% (11/20)
50% (5/10)
60% (6/10)
Under 4.5
75% (15/20)
80% (8/10)
70% (7/10)
Under 5.5
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie.

OgółemDomWyjazd
BTTS
70% (14/20)
70% (7/10)
70% (7/10)
BTTS 1H
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS 2H
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
BTTS & Draw
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
65% (13/20)
70% (7/10)
60% (6/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
45% (9/20)
60% (6/10)
30% (3/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Dom notuje o 26% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
9.60 (20/20)
10.70 (10/10)
8.50 (10/10)
Over 6.5 Corners
85% (17/20)
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 7.5 Corners
75% (15/20)
90% (9/10)
60% (6/10)
Over 8.5 Corners
60% (12/20)
60% (6/10)
60% (6/10)
Over 9.5 Corners
55% (11/20)
50% (5/10)
60% (6/10)
Over 10.5 Corners
40% (8/20)
50% (5/10)
30% (3/10)
Over 11.5 Corners
35% (7/20)
50% (5/10)
20% (2/10)
Over 12.5 Corners
35% (7/20)
50% (5/10)
20% (2/10)
Over 13.5 Corners
20% (4/20)
40% (4/10)
0% (0/10)
Over 14.5 Corners
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
5.45
6.00
4.90
More Corners Than Opponent
60% (12/20)
60% (6/10)
60% (6/10)
Over 2.5 Corners Earned
85% (17/20)
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 3.5 Corners Earned
65% (13/20)
80% (8/10)
50% (5/10)
Over 4.5 Corners Earned
65% (13/20)
80% (8/10)
50% (5/10)
Over 5.5 Corners Earned
55% (11/20)
60% (6/10)
50% (5/10)
Over 6.5 Corners Earned
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
Over 7.5 Corners Earned
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
Over 8.5 Corners Earned
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
Corners Earned
109
60
49

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Wyjazd notuje o 10% wyższy wynik niż Dom pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
3.05 (20/20)
2.90 (10/10)
3.20 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
75% (15/20)
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 2.5 Cards
50% (10/20)
40% (4/10)
60% (6/10)
Over 3.5 Cards
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
Over 4.5 Cards
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
Over 5.5 Cards
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Over 6.5 Cards
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Over 7.5 Cards
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Total Cards
61
29
32
Highest in a Match
7
7
7
Lowest in a Match
1
1
1

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny RB Leipzig

Wynik meczu

3-0
1 (100%)

Wynik do przerwy

1-0
1 (100%)

Najczęstsza liczba goli drużyny RB Leipzig

Liczba goli w meczu

3
1 (100%)

Liczba goli do przerwy

1
1 (100%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Bundesliga.

Bundesliga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Bayern München110033.00
2SC Freiburg110033.00
3FC Augsburg110033.00
4RB Leipzig110033.00
61. FC Köln110033.00
7SV Elversberg110033.00
9Union Berlin101011.00
10FSV Mainz 05101011.00
11SC Paderborn 07101011.00
121899 Hoffenheim100100.00
13Bayer Leverkusen100100.00
14Hamburger SV100100.00
15Werder Bremen100100.00
17FC Schalke 04100100.00
18VfB Stuttgart100100.00