Football Stats
Herb Olympique Safi
Olympique SafiŚr. pkt/mecz 0.65
Maroko / Botola Pro12 czerwca 2026 17:00
Herb Kawkab Marrakech
Kawkab MarrakechŚr. pkt/mecz 1.35

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

8 spotkań — z perspektywy Olympique Safi

Streaki - Olympique Safi

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Olympique Safi — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Olympique Safi — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Olympique Safi — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Olympique Safi — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Olympique Safi — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Olympique Safi — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Olympique Safi — powyżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Olympique Safi — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Olympique Safi — powyżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Olympique Safi — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Kawkab Marrakech

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Kawkab Marrakech — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Kawkab Marrakech — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Kawkab Marrakech — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Kawkab Marrakech — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Kawkab Marrakech — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Kawkab Marrakech — jest niepokonany (15/20, 75%)

Serie - Olympique Safi

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Olympique Safi — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Olympique Safi — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Olympique Safi — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Olympique Safi — powyżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Olympique Safi — powyżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu

Serie - Kawkab Marrakech

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Kawkab Marrakech — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Kawkab Marrakech — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Kawkab Marrakech — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
12.06Herb Olympique SafiOlympique Safi10Herb Kawkab MarrakechKawkab Marrakech
04.03Herb Kawkab MarrakechKawkab Marrakech11Herb Olympique SafiOlympique Safi
04.06Herb Olympique SafiOlympique Safi10Herb Kawkab MarrakechKawkab Marrakech
13.01Herb Kawkab MarrakechKawkab Marrakech12Herb Olympique SafiOlympique Safi
25.03Herb Olympique SafiOlympique Safi21Herb Kawkab MarrakechKawkab Marrakech
04.11Herb Kawkab MarrakechKawkab Marrakech11Herb Olympique SafiOlympique Safi
28.04Herb Olympique SafiOlympique Safi21Herb Kawkab MarrakechKawkab Marrakech
04.12Herb Kawkab MarrakechKawkab Marrakech01Herb Olympique SafiOlympique Safi

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Kawkab Marrakech jest o 200% lepsza niż Olympique Safi pod względem odsetku wygranych meczów.

Olympique SafiDomWyjazdOgółem
Win %
10%
10%
10%
Śr. goli/mecz
2.40
2.30
2.35
Strzelone
0.80
0.80
0.80
Stracone
1.60
1.50
1.55
BTTS %
70%
60%
65%
Czyste konto %
20%
0%
10%
Nie strzelił %
20%
40%
30%
Kawkab MarrakechDomWyjazdOgółem
Win %
50%
10%
30%
Śr. goli/mecz
2.00
1.50
1.75
Strzelone
1.40
0.60
1.00
Stracone
0.60
0.90
0.75
BTTS %
50%
50%
50%
Czyste konto %
50%
30%
40%
Nie strzelił %
30%
40%
35%

Ostatnie 10 meczów

Olympique Safi jest o +33% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.80 gola/mecz
Olympique Safi u siebie
0.60 gola/mecz
Kawkab Marrakech na wyjeździe

Progi bramkowe

Olympique SafiKawkab Marrakech
Over 0.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 1.5
80% (8/10)
50% (5/10)
Over 2.5
60% (6/10)
20% (2/10)
Over 3.5
10% (1/10)
0% (0/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-2 gole
75% (15/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-3 gole
90% (18/20)
70% (14/20)

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemOlympique SafiKawkab Marrakech
Match Cards AVG
5.21 (19/19)
5.21 (19/19)
Over 0.5 Cards
100% (19/19)
100% (19/19)
Over 1.5 Cards
100% (19/19)
100% (19/19)
Over 2.5 Cards
89% (17/19)
89% (17/19)
Over 3.5 Cards
79% (15/19)
79% (15/19)
Over 4.5 Cards
74% (14/19)
74% (14/19)
Over 5.5 Cards
42% (8/19)
42% (8/19)
Over 6.5 Cards
21% (4/19)
21% (4/19)
Over 7.5 Cards
5% (1/19)
5% (1/19)
Total Cards
99
99
Highest in a Match
10
10
Lowest in a Match
2
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemOlympique SafiKawkab Marrakech
Under 0.5
15% (6/40)
5% (1/20)
25% (5/20)
Under 1.5
30% (12/40)
20% (4/20)
40% (8/20)
Under 2.5
60% (24/40)
55% (11/20)
65% (13/20)
Under 3.5
90% (36/40)
85% (17/20)
95% (19/20)
Under 4.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Botola Pro — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Maghreb Fès3016113591.97
2Renaissance Berkane301695571.90
3Raja Casablanca301686561.87
4FAR Rabat3013161551.83
5Wydad AC3013413431.43
6Difaa EL Jadida309138401.33
7Ittihad Tanger309129391.30
8FUS Rabat3091011371.23
9Kawkab Marrakech3081210361.20
10CODM Meknès309912361.20
11CR Khemis Zemamra308913331.10
12Hassania Agadir308913331.10
13UTS Rabat3061311311.03
14Yacoub El Mansour307914301.00
15Olympique Dcheïra307914301.00
16Olympique Safi3031314220.73