Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Hassania Agadir
Streaki - Hassania Agadir
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Hassania Agadir — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Hassania Agadir — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Hassania Agadir — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Hassania Agadir — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Hassania Agadir — powyżej 3.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
- Hassania Agadir — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
- Hassania Agadir — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
- Hassania Agadir — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Hassania Agadir — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Renaissance Berkane
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Renaissance Berkane — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Renaissance Berkane — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Renaissance Berkane — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Renaissance Berkane — poniżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Renaissance Berkane — remisuje 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Renaissance Berkane — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Renaissance Berkane — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- Renaissance Berkane — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Renaissance Berkane — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Renaissance Berkane — powyżej 8.5 rożnych (4/5, 80%)
- Renaissance Berkane — poniżej 6.5 kartek (8/10, 80%)
- Renaissance Berkane — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (4/5, 80%)
- Renaissance Berkane — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Renaissance Berkane — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
- Renaissance Berkane — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Renaissance Berkane — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - Hassania Agadir
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Hassania Agadir — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Hassania Agadir — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Hassania Agadir — powyżej 3.5 kartek w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Hassania Agadir — poniżej 6.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Hassania Agadir — powyżej 3.5 kartek łącznie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Hassania Agadir — poniżej 6.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
Serie - Renaissance Berkane
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Renaissance Berkane — wygrywa w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Renaissance Berkane — jest niepokonany w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Renaissance Berkane — zachowuje czyste konto w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Renaissance Berkane — poniżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Renaissance Berkane — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Renaissance Berkane — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Renaissance Berkane — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Renaissance Berkane — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Renaissance Berkane — powyżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Renaissance Berkane — powyżej 2.5 kartek w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Renaissance Berkane — poniżej 6.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Renaissance Berkane — powyżej 2.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Renaissance Berkane — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Renaissance Berkane jest o 83% lepsza niż Hassania Agadir pod względem odsetku wygranych meczów.
| Hassania Agadir | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 30% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.20 | 2.80 | 2.50 |
Strzelone | 1.00 | 1.10 | 1.05 |
Stracone | 1.20 | 1.70 | 1.45 |
BTTS % | 50% | 50% | 50% |
Czyste konto % | 30% | 30% | 30% |
Nie strzelił % | 40% | 30% | 35% |
| Renaissance Berkane | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 40% | 55% |
Śr. goli/mecz | 2.50 | 1.40 | 1.95 |
Strzelone | 1.60 | 0.70 | 1.15 |
Stracone | 0.90 | 0.70 | 0.80 |
BTTS % | 60% | 30% | 45% |
Czyste konto % | 30% | 40% | 35% |
Nie strzelił % | 10% | 40% | 25% |
Ostatnie 10 meczów
- 08.06.2026Wvs Olympique Dcheïra1-0
- 04.06.2026Dvs FUS Rabat0-0
- 23.05.2026Lvs Wydad AC2-3
- 10.05.2026Lvs FAR Rabat2-3
- 07.05.2026Dvs Difaa EL Jadida2-2
- 04.05.2026Wvs Olympique Safi2-1
- 29.04.2026Lvs Maghreb Fès0-4
- 25.04.2026Dvs Ittihad Tanger1-1
- 07.03.2026Lvs Kawkab Marrakech1-2
- 04.03.2026Lvs Renaissance Berkane1-2
- 08.06.2026Wvs Ittihad Tanger1-0
- 03.06.2026Wvs Raja Casablanca1-0
- 24.05.2026Wvs CR Khemis Zemamra1-0
- 16.05.2026Wvs Wydad Fès3-1
- 10.05.2026Wvs CODM Meknès1-0
- 07.05.2026Wvs UTS Rabat4-3
- 04.05.2026Dvs Yacoub El Mansour1-1
- 30.04.2026Lvs Kawkab Marrakech0-1
- 26.04.2026Wvs Olympique Dcheïra2-1
- 22.04.2026Dvs FAR Rabat0-0
Progi bramkowe
| Hassania Agadir | Renaissance Berkane | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 30% (6/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 35% (7/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 85% (17/20) |
| Hassania Agadir | Renaissance Berkane | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 20% (2/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 0% (0/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 90% (9/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 30% (6/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 35% (7/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 85% (17/20) |
| Hassania Agadir | Renaissance Berkane | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 80% (8/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 30% (6/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 35% (7/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 85% (17/20) |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Hassania Agadir | Renaissance Berkane | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.97 (34/34) | 4.88 (17/17) | 5.06 (17/17) |
Over 0.5 Cards | 100% (34/34) | 100% (17/17) | 100% (17/17) |
Over 1.5 Cards | 100% (34/34) | 100% (17/17) | 100% (17/17) |
Over 2.5 Cards | 88% (30/34) | 88% (15/17) | 88% (15/17) |
Over 3.5 Cards | 76% (26/34) | 88% (15/17) | 65% (11/17) |
Over 4.5 Cards | 56% (19/34) | 59% (10/17) | 53% (9/17) |
Over 5.5 Cards | 38% (13/34) | 35% (6/17) | 41% (7/17) |
Over 6.5 Cards | 18% (6/34) | 6% (1/17) | 29% (5/17) |
Over 7.5 Cards | 15% (5/34) | 6% (1/17) | 24% (4/17) |
Total Cards | 169 | 83 | 86 |
Highest in a Match | 9 | 9 | 9 |
Lowest in a Match | 2 | 2 | 2 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Hassania Agadir | Renaissance Berkane | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 10% (4/40) | 15% (3/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 38% (15/40) | 25% (5/20) | 50% (10/20) |
Under 2.5 | 57% (23/40) | 40% (8/20) | 75% (15/20) |
Under 3.5 | 85% (34/40) | 80% (16/20) | 90% (18/20) |
Under 4.5 | 93% (37/40) | 90% (18/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |

