Football Stats
Herb Dijon
DijonŚr. pkt/mecz 2.00
Francja / Ligue 214 sierpnia 2026 20:45
Herb PAU
PAUŚr. pkt/mecz 1.10

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

5 spotkań — z perspektywy Dijon

0W — Dijon1D4W — PAU

Streaki - Dijon

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Dijon — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Dijon — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Dijon — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Dijon — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Dijon — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Dijon — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Dijon — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Dijon — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Dijon — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • Dijon — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Dijon — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Dijon — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Dijon — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Dijon — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Dijon — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - PAU

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • PAU — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • PAU — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • PAU — poniżej 11.5 rożnych (10/10, 100%)
  • PAU — poniżej 4.5 kartek (9/10, 90%)
  • PAU — poniżej 4.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • PAU — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • PAU — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • PAU — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
  • PAU — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • PAU — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • PAU — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • PAU — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • PAU — powyżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • PAU — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)
  • PAU — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)

Serie - Dijon

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Dijon — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Dijon — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Dijon — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Dijon — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Dijon — jest niepokonany w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Dijon — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Dijon — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Dijon — poniżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Dijon — poniżej 11.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Dijon — poniżej 6.5 kartek w 29 meczach z rzędu
  • 🔥 Dijon — poniżej 6.5 kartek łącznie w 28 meczach z rzędu
  • 🔥 Dijon — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 7 meczach z rzędu

Serie - PAU

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 PAU — przegrywa w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 PAU — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 PAU — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 PAU — powyżej 6.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 PAU — poniżej 11.5 rożnych w 15 meczach z rzędu
  • 🔥 PAU — poniżej 4.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 PAU — poniżej 4.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 PAU — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
14.08Herb DijonDijon01Herb PAUPAU
18.03Herb DijonDijon01Herb PAUPAU
06.08Herb PAUPAU00Herb DijonDijon
12.02Herb DijonDijon01Herb PAUPAU
28.08Herb PAUPAU20Herb DijonDijon

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dijon jest o 83% lepsza niż PAU pod względem odsetku wygranych meczów.

DijonDomWyjazdOgółem
Win %
60%
50%
55%
Śr. goli/mecz
3.00
2.10
2.55
Strzelone
2.00
1.30
1.65
Stracone
1.00
0.80
0.90
BTTS %
60%
60%
60%
Czyste konto %
40%
40%
40%
Nie strzelił %
20%
20%
20%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz
PAUDomWyjazdOgółem
Win %
10%
50%
30%
Śr. goli/mecz
3.10
3.60
3.35
Strzelone
1.20
1.50
1.35
Stracone
1.90
2.10
2.00
BTTS %
70%
40%
55%
Czyste konto %
10%
50%
30%
Nie strzelił %
30%
10%
20%
Posiadanie piłki
60%
45%
53%
Śr. strzały/mecz
14.40
8.90
11.65
Śr. faule/mecz
13.20
11.90
12.55

Ostatnie 10 meczów

Dijon jest o +33% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.00 gola/mecz
Dijon u siebie
1.50 gola/mecz
PAU na wyjeździe

Progi bramkowe

DijonPAU
Over 0.5
80% (8/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
60% (6/10)
Over 2.5
60% (6/10)
60% (6/10)
Over 3.5
40% (4/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
35% (7/20)
2. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
65% (13/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. PAU notuje o 133% wyższy wynik niż Dijon pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemDijonPAU
Match Corners AVG
9.05 (21/40)
4.00 (1/20)
9.30 (20/20)
Over 6.5 Corners
86% (18/21)
0% (0/1)
90% (18/20)
Over 7.5 Corners
71% (15/21)
0% (0/1)
75% (15/20)
Over 8.5 Corners
57% (12/21)
0% (0/1)
60% (12/20)
Over 9.5 Corners
38% (8/21)
0% (0/1)
40% (8/20)
Over 10.5 Corners
24% (5/21)
0% (0/1)
25% (5/20)
Over 11.5 Corners
14% (3/21)
0% (0/1)
15% (3/20)
Over 12.5 Corners
14% (3/21)
0% (0/1)
15% (3/20)
Over 13.5 Corners
10% (2/21)
0% (0/1)
10% (2/20)
Over 14.5 Corners
5% (1/21)
0% (0/1)
5% (1/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDijonPAU
Corners Earned Match
4.85
5.10
4.60
More Corners Than Opponent
53% (21/40)
55% (11/20)
50% (10/20)
Over 2.5 Corners Earned
83% (33/40)
85% (17/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Corners Earned
68% (27/40)
70% (14/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Corners Earned
53% (21/40)
60% (12/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Corners Earned
35% (14/40)
40% (8/20)
30% (6/20)
Over 6.5 Corners Earned
23% (9/40)
20% (4/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Corners Earned
15% (6/40)
10% (2/20)
20% (4/20)
Over 8.5 Corners Earned
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Corners Earned
194
102
92

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. PAU notuje o 19% wyższy wynik niż Dijon pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDijonPAU
Match Cards AVG
4.05 (40/40)
3.70 (20/20)
4.40 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
90% (36/40)
85% (17/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
80% (32/40)
70% (14/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Cards
63% (25/40)
50% (10/20)
75% (15/20)
Over 4.5 Cards
40% (16/40)
40% (8/20)
40% (8/20)
Over 5.5 Cards
23% (9/40)
25% (5/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Cards
8% (3/40)
0% (0/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Cards
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Total Cards
162
74
88
Highest in a Match
8
6
8
Lowest in a Match
1
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDijonPAU
Under 0.5
13% (5/40)
20% (4/20)
5% (1/20)
Under 1.5
30% (12/40)
30% (6/20)
30% (6/20)
Under 2.5
40% (16/40)
50% (10/20)
30% (6/20)
Under 3.5
63% (25/40)
70% (14/20)
55% (11/20)
Under 4.5
80% (32/40)
80% (16/20)
80% (16/20)
Under 5.5
88% (35/40)
95% (19/20)
80% (16/20)
Ligue 2 — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Saint Etienne4400123.00
2Reims422082.00
3Montpellier422082.00
4Rodez421171.75
5Nancy421171.75
6Annecy421171.75
7Metz413061.50
8RED Star FC 93412151.25
9Sochaux412151.25
10Dunkerque411241.00
11Guingamp411241.00
12PAU411241.00
13Grenoble411241.00
14Laval411241.00
15Boulogne403130.75
16Clermont Foot403130.75
17Dijon402220.50
18Nantes401310.25