Football Stats
Herb Grenoble
GrenobleŚr. pkt/mecz 1.00
Francja / Ligue 214 sierpnia 2026 20:45
Herb Metz
MetzŚr. pkt/mecz 0.60

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

7 spotkań — z perspektywy Grenoble

1W — Grenoble3D3W — Metz

Streaki - Grenoble

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Grenoble — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Grenoble — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Grenoble — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Grenoble — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Grenoble — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Grenoble — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Grenoble — poniżej 5.5 kartek (10/10, 100%)
  • Grenoble — poniżej 5.5 kartek łącznie (10/10, 100%)
  • Grenoble — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (19/20, 95%)
  • Grenoble — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Grenoble — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Grenoble — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)
  • Grenoble — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Grenoble — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Grenoble — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Grenoble — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Grenoble — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Metz

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Metz — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Metz — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Metz — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Metz — poniżej 4.5 kartek (10/10, 100%)
  • Metz — poniżej 4.5 kartek łącznie (10/10, 100%)
  • Metz — powyżej 29.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Metz — poniżej 49.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Metz — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Metz — poniżej 4.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Metz — powyżej 2.5 kartek (9/10, 90%)
  • Metz — powyżej 2.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Metz — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • Metz — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Metz — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Metz — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)

Serie - Grenoble

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Grenoble — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Grenoble — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Grenoble — remisuje 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Grenoble — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Grenoble — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Grenoble — powyżej 1.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Grenoble — powyżej 7.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Grenoble — poniżej 12.5 rożnych w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Grenoble — poniżej 5.5 kartek w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Grenoble — poniżej 5.5 kartek łącznie w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Grenoble — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 19 meczach z rzędu

Serie - Metz

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Metz — nie wygrywa 1. połowę w 19 meczach z rzędu
  • 🔥 Metz — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Metz — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Metz — poniżej 4.5 spalonych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Metz — powyżej 7.5 rożnych w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Metz — powyżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Metz — poniżej 4.5 kartek w 17 meczach z rzędu
  • 🔥 Metz — powyżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Metz — poniżej 4.5 kartek łącznie w 15 meczach z rzędu
  • 🔥 Metz — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 11 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
14.08Herb GrenobleGrenoble00Herb MetzMetz
24.01Herb MetzMetz30Herb GrenobleGrenoble
18.10Herb GrenobleGrenoble20Herb MetzMetz
13.05Herb MetzMetz10Herb GrenobleGrenoble
30.12Herb GrenobleGrenoble01Herb MetzMetz
23.04Herb MetzMetz11Herb GrenobleGrenoble
01.12Herb GrenobleGrenoble11Herb MetzMetz

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Grenoble jest o 50% lepsza niż Metz pod względem odsetku wygranych meczów.

GrenobleDomWyjazdOgółem
Win %
20%
10%
15%
Śr. goli/mecz
1.70
2.50
2.10
Strzelone
0.80
1.00
0.90
Stracone
0.90
1.50
1.20
BTTS %
50%
60%
55%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
40%
30%
35%
Posiadanie piłki
44%
42%
43%
Śr. strzały/mecz
10.60
9.00
9.80
Śr. faule/mecz
13.90
12.90
13.40
MetzDomWyjazdOgółem
Win %
10%
10%
10%
Śr. goli/mecz
3.30
2.70
3.00
Strzelone
1.00
1.00
1.00
Stracone
2.30
1.70
2.00
BTTS %
60%
40%
50%
Czyste konto %
20%
30%
25%
Nie strzelił %
40%
50%
45%
Posiadanie piłki
52%
46%
49%
Śr. strzały/mecz
14.30
8.50
11.40
Śr. faule/mecz
11.60
12.30
11.95

Ostatnie 10 meczów

Metz jest o +25% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.80 gola/mecz
Grenoble u siebie
1.00 gola/mecz
Metz na wyjeździe

Progi bramkowe

GrenobleMetz
Over 0.5
70% (7/10)
80% (8/10)
Over 1.5
60% (6/10)
70% (7/10)
Over 2.5
30% (3/10)
60% (6/10)
Over 3.5
10% (1/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
40% (4/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
45% (9/20)
1. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
40% (8/20)
2. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
65% (13/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemGrenobleMetz
Match Corners AVG
9.43 (40/40)
9.40 (20/20)
9.45 (20/20)
Over 6.5 Corners
83% (33/40)
75% (15/20)
90% (18/20)
Over 7.5 Corners
70% (28/40)
65% (13/20)
75% (15/20)
Over 8.5 Corners
53% (21/40)
50% (10/20)
55% (11/20)
Over 9.5 Corners
48% (19/40)
45% (9/20)
50% (10/20)
Over 10.5 Corners
35% (14/40)
40% (8/20)
30% (6/20)
Over 11.5 Corners
28% (11/40)
40% (8/20)
15% (3/20)
Over 12.5 Corners
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)
Over 13.5 Corners
15% (6/40)
15% (3/20)
15% (3/20)
Over 14.5 Corners
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemGrenobleMetz
Corners Earned Match
3.67
3.00
4.35
More Corners Than Opponent
25% (10/40)
15% (3/20)
35% (7/20)
Over 2.5 Corners Earned
68% (27/40)
55% (11/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Corners Earned
57% (23/40)
40% (8/20)
75% (15/20)
Over 4.5 Corners Earned
33% (13/40)
30% (6/20)
35% (7/20)
Over 5.5 Corners Earned
18% (7/40)
10% (2/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Corners Earned
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Corners Earned
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Over 8.5 Corners Earned
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Corners Earned
147
60
87

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Grenoble notuje o 17% wyższy wynik niż Metz pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemGrenobleMetz
Match Cards AVG
3.58 (40/40)
3.85 (20/20)
3.30 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
80% (32/40)
80% (16/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Cards
50% (20/40)
55% (11/20)
45% (9/20)
Over 4.5 Cards
23% (9/40)
35% (7/20)
10% (2/20)
Over 5.5 Cards
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)
Over 6.5 Cards
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)
Over 7.5 Cards
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Total Cards
143
77
66
Highest in a Match
8
8
5
Lowest in a Match
1
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemGrenobleMetz
Under 0.5
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Under 1.5
35% (14/40)
40% (8/20)
30% (6/20)
Under 2.5
50% (20/40)
65% (13/20)
35% (7/20)
Under 3.5
73% (29/40)
80% (16/20)
65% (13/20)
Under 4.5
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
Under 5.5
90% (36/40)
95% (19/20)
85% (17/20)
Ligue 2 — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Saint Etienne4400123.00
2Reims422082.00
3Montpellier422082.00
4Rodez421171.75
5Nancy421171.75
6Annecy421171.75
7Metz413061.50
8RED Star FC 93412151.25
9Sochaux412151.25
10Dunkerque411241.00
11Guingamp411241.00
12PAU411241.00
13Grenoble411241.00
14Laval411241.00
15Boulogne403130.75
16Clermont Foot403130.75
17Dijon402220.50
18Nantes401310.25