Football Stats
Herb Cracovia Krakow
Cracovia KrakowŚr. pkt/mecz 0.90
Poland / Ekstraklasa3 sierpnia 2026 19:00
Herb Pogon Szczecin
Pogon SzczecinŚr. pkt/mecz 1.25

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Cracovia Krakow

Streaki - Cracovia Krakow

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Cracovia Krakow — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Cracovia Krakow — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Cracovia Krakow — remisuje 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Cracovia Krakow — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Cracovia Krakow — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Cracovia Krakow — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Cracovia Krakow — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Cracovia Krakow — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Cracovia Krakow — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Cracovia Krakow — poniżej 3.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Cracovia Krakow — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Cracovia Krakow — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • Cracovia Krakow — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Cracovia Krakow — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Cracovia Krakow — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Cracovia Krakow — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Cracovia Krakow — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Cracovia Krakow — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Streaki - Pogon Szczecin

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Pogon Szczecin — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Pogon Szczecin — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Pogon Szczecin — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Pogon Szczecin — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Pogon Szczecin — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Pogon Szczecin — powyżej 2.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Pogon Szczecin — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Pogon Szczecin — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Pogon Szczecin — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Pogon Szczecin — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Pogon Szczecin — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Pogon Szczecin — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)
  • Pogon Szczecin — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Pogon Szczecin — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Pogon Szczecin — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Serie - Cracovia Krakow

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Cracovia Krakow — jest niepokonany w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Cracovia Krakow — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Cracovia Krakow — nie wygrywa 1. połowę w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Cracovia Krakow — remisuje 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Cracovia Krakow — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Cracovia Krakow — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Cracovia Krakow — powyżej 1.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Cracovia Krakow — poniżej 3.5 spalonych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Cracovia Krakow — powyżej 6.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Cracovia Krakow — powyżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Cracovia Krakow — powyżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Cracovia Krakow — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu

Serie - Pogon Szczecin

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Pogon Szczecin — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Pogon Szczecin — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Pogon Szczecin — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Pogon Szczecin — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Pogon Szczecin — powyżej 2.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Pogon Szczecin — powyżej 6.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Pogon Szczecin — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Pogon Szczecin — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Pogon Szczecin — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
03.08Herb Cracovia KrakowCracovia Krakow02Herb Pogon SzczecinPogon Szczecin
25.04Herb Cracovia KrakowCracovia Krakow11Herb Pogon SzczecinPogon Szczecin
25.10Herb Pogon SzczecinPogon Szczecin21Herb Cracovia KrakowCracovia Krakow
14.03Herb Pogon SzczecinPogon Szczecin52Herb Cracovia KrakowCracovia Krakow
14.09Herb Cracovia KrakowCracovia Krakow21Herb Pogon SzczecinPogon Szczecin
30.03Herb Pogon SzczecinPogon Szczecin31Herb Cracovia KrakowCracovia Krakow
23.09Herb Cracovia KrakowCracovia Krakow15Herb Pogon SzczecinPogon Szczecin
08.04Herb Pogon SzczecinPogon Szczecin32Herb Cracovia KrakowCracovia Krakow
17.09Herb Cracovia KrakowCracovia Krakow11Herb Pogon SzczecinPogon Szczecin
12.03Herb Cracovia KrakowCracovia Krakow11Herb Pogon SzczecinPogon Szczecin

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Pogon Szczecin jest o 250% lepsza niż Cracovia Krakow pod względem odsetku wygranych meczów.

Cracovia KrakowDomWyjazdOgółem
Win %
10%
10%
10%
Śr. goli/mecz
2.40
1.80
2.10
Strzelone
1.10
0.60
0.85
Stracone
1.30
1.20
1.25
BTTS %
70%
30%
50%
Czyste konto %
30%
50%
40%
Nie strzelił %
20%
60%
40%
Posiadanie piłki
53%
51%
52%
Śr. strzały/mecz
13.80
12.80
13.30
Śr. faule/mecz
14.00
13.60
13.80
Pogon SzczecinDomWyjazdOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
2.20
2.30
2.25
Strzelone
1.20
0.90
1.05
Stracone
1.00
1.40
1.20
BTTS %
50%
40%
45%
Czyste konto %
30%
30%
30%
Nie strzelił %
20%
30%
25%
Posiadanie piłki
51%
55%
53%
Śr. strzały/mecz
13.90
13.60
13.75
Śr. faule/mecz
12.30
12.70
12.50

Ostatnie 10 meczów

Cracovia Krakow jest o +22% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.10 gola/mecz
Cracovia Krakow u siebie
0.90 gola/mecz
Pogon Szczecin na wyjeździe

Progi bramkowe

Cracovia KrakowPogon Szczecin
Over 0.5
80% (8/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
80% (8/10)
Over 2.5
50% (5/10)
30% (3/10)
Over 3.5
30% (3/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
70% (14/20)
1. połowa — 1-3 gole
50% (10/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-2 gole
35% (7/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-3 gole
50% (10/20)
80% (16/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemCracovia KrakowPogon Szczecin
Match Corners AVG
10.07 (40/40)
9.85 (20/20)
10.30 (20/20)
Over 6.5 Corners
88% (35/40)
85% (17/20)
90% (18/20)
Over 7.5 Corners
73% (29/40)
75% (15/20)
70% (14/20)
Over 8.5 Corners
68% (27/40)
70% (14/20)
65% (13/20)
Over 9.5 Corners
50% (20/40)
50% (10/20)
50% (10/20)
Over 10.5 Corners
43% (17/40)
40% (8/20)
45% (9/20)
Over 11.5 Corners
35% (14/40)
30% (6/20)
40% (8/20)
Over 12.5 Corners
25% (10/40)
20% (4/20)
30% (6/20)
Over 13.5 Corners
23% (9/40)
20% (4/20)
25% (5/20)
Over 14.5 Corners
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemCracovia KrakowPogon Szczecin
Corners Earned Match
5.28
5.35
5.20
More Corners Than Opponent
57% (23/40)
60% (12/20)
55% (11/20)
Over 2.5 Corners Earned
83% (33/40)
85% (17/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Corners Earned
75% (30/40)
75% (15/20)
75% (15/20)
Over 4.5 Corners Earned
65% (26/40)
70% (14/20)
60% (12/20)
Over 5.5 Corners Earned
50% (20/40)
55% (11/20)
45% (9/20)
Over 6.5 Corners Earned
38% (15/40)
30% (6/20)
45% (9/20)
Over 7.5 Corners Earned
18% (7/40)
5% (1/20)
30% (6/20)
Over 8.5 Corners Earned
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Corners Earned
211
107
104

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemCracovia KrakowPogon Szczecin
Match Cards AVG
4.28 (40/40)
4.20 (20/20)
4.35 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Over 2.5 Cards
78% (31/40)
85% (17/20)
70% (14/20)
Over 3.5 Cards
55% (22/40)
55% (11/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Cards
43% (17/40)
35% (7/20)
50% (10/20)
Over 5.5 Cards
33% (13/40)
25% (5/20)
40% (8/20)
Over 6.5 Cards
18% (7/40)
15% (3/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Cards
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Total Cards
171
84
87
Highest in a Match
8
8
8
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Cracovia Krakow jest o 54% lepsza niż Pogon Szczecin pod względem strzałów na mecz.

OgółemCracovia KrakowPogon Szczecin
Strzały / mecz
14.73
17.50
11.40
Strzały celne / mecz
5.27
5.67
4.80
Strzały niecelne / mecz
5.64
6.33
4.80
Skuteczność strzałów
8.0%
5.7%
12.3%
Strzały na gola
12.46
17.50
8.14
Strzały celne na gola
4.46
5.67
3.43
Strzały Over 10.5
73% (8/11)
83% (5/6)
60% (3/5)
Strzały Over 11.5
64% (7/11)
83% (5/6)
40% (2/5)
Strzały Over 12.5
64% (7/11)
83% (5/6)
40% (2/5)
Strzały Over 13.5
55% (6/11)
83% (5/6)
20% (1/5)
Strzały Over 14.5
55% (6/11)
83% (5/6)
20% (1/5)
Strzały celne Over 3.5
82% (9/11)
83% (5/6)
80% (4/5)
Strzały celne Over 4.5
73% (8/11)
83% (5/6)
60% (3/5)
Strzały celne Over 5.5
55% (6/11)
67% (4/6)
40% (2/5)
Strzały celne Over 6.5
36% (4/11)
50% (3/6)
20% (1/5)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Pogon Szczecin notuje o 20% wyższy wynik niż Cracovia Krakow pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemCracovia KrakowPogon Szczecin
Match Offsides AVG
3.27
3.33
3.20
Match Offsides Over 0.5 %
100% (11/11)
100% (6/6)
100% (5/5)
Match Offsides Over 1.5 %
91% (10/11)
100% (6/6)
80% (4/5)
Match Offsides Over 2.5 %
73% (8/11)
83% (5/6)
60% (3/5)
Match Offsides Over 3.5 %
36% (4/11)
33% (2/6)
40% (2/5)
Team Offsides AVG
1.45
1.33
1.60
Team Offsides Over 0.5 %
91% (10/11)
83% (5/6)
100% (5/5)
Team Offsides Over 1.5 %
45% (5/11)
50% (3/6)
40% (2/5)
Team Offsides Over 2.5 %
9% (1/11)
0% (0/6)
20% (1/5)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Cracovia Krakow jest o 43% lepsza niż Pogon Szczecin pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemCracovia KrakowPogon Szczecin
xG (For)
1.49
1.73
1.21
xGA (Against)
1.30
1.19
1.43
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemCracovia KrakowPogon Szczecin
Under 0.5
15% (6/40)
30% (6/20)
0% (0/20)
Under 1.5
35% (14/40)
45% (9/20)
25% (5/20)
Under 2.5
63% (25/40)
60% (12/20)
65% (13/20)
Under 3.5
83% (33/40)
75% (15/20)
90% (18/20)
Under 4.5
90% (36/40)
85% (17/20)
95% (19/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Ekstraklasa — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Legia Warszawa6330122.00
2Lech Poznan4310102.50
3Wisla Krakow6312101.67
4GKS Katowice530291.80
5Gornik Zabrze430192.25
6Jagiellonia430192.25
7Pogon Szczecin522181.60
8Korona Kielce522181.60
9Zaglebie Lubin522181.60
10Cracovia Krakow622281.33
11Piast Gliwice621371.17
12Radomiak Radom621371.17
13Widzew Łódź613261.00
14Slask Wroclaw613261.00
15Motor Lublin612350.83
16Wisla Plock511340.80