Football Stats
Herb Radomiak Radom
Radomiak RadomŚr. pkt/mecz 1.10
Poland / Ekstraklasa8 sierpnia 2026 14:45
Herb Gornik Zabrze
Gornik ZabrzeŚr. pkt/mecz 1.45

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Radomiak Radom

Streaki - Radomiak Radom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Radomiak Radom — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Radomiak Radom — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Radomiak Radom — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • Radomiak Radom — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Radomiak Radom — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Radomiak Radom — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • Radomiak Radom — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Radomiak Radom — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Radomiak Radom — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)
  • Radomiak Radom — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Radomiak Radom — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Radomiak Radom — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Radomiak Radom — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Radomiak Radom — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)
  • Radomiak Radom — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Radomiak Radom — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Gornik Zabrze

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Gornik Zabrze — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Gornik Zabrze — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Gornik Zabrze — remisuje 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Gornik Zabrze — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Gornik Zabrze — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Gornik Zabrze — poniżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Gornik Zabrze — powyżej 19.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Gornik Zabrze — poniżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Gornik Zabrze — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Gornik Zabrze — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Gornik Zabrze — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Gornik Zabrze — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • Gornik Zabrze — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Gornik Zabrze — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)
  • Gornik Zabrze — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Serie - Radomiak Radom

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Radomiak Radom — obie drużyny strzelają (BTTS) w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Radomiak Radom — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Radomiak Radom — powyżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Radomiak Radom — wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Radomiak Radom — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Radomiak Radom — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Radomiak Radom — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Radomiak Radom — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Radomiak Radom — powyżej 1.5 spalonych w 26 meczach z rzędu
  • 🔥 Radomiak Radom — powyżej 6.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Radomiak Radom — powyżej 6.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Radomiak Radom — powyżej 6.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Radomiak Radom — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 20 meczach z rzędu

Serie - Gornik Zabrze

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Gornik Zabrze — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Gornik Zabrze — poniżej 3.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Gornik Zabrze — powyżej 6.5 rożnych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Gornik Zabrze — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
08.08Herb Radomiak RadomRadomiak Radom13Herb Gornik ZabrzeGornik Zabrze
23.05Herb Gornik ZabrzeGornik Zabrze62Herb Radomiak RadomRadomiak Radom
28.11Herb Radomiak RadomRadomiak Radom40Herb Gornik ZabrzeGornik Zabrze
15.02Herb Gornik ZabrzeGornik Zabrze32Herb Radomiak RadomRadomiak Radom
09.08Herb Radomiak RadomRadomiak Radom12Herb Gornik ZabrzeGornik Zabrze
09.12Herb Radomiak RadomRadomiak Radom11Herb Gornik ZabrzeGornik Zabrze
23.07Herb Gornik ZabrzeGornik Zabrze02Herb Radomiak RadomRadomiak Radom
12.02Herb Gornik ZabrzeGornik Zabrze00Herb Radomiak RadomRadomiak Radom
30.07Herb Radomiak RadomRadomiak Radom03Herb Gornik ZabrzeGornik Zabrze
29.04Herb Gornik ZabrzeGornik Zabrze00Herb Radomiak RadomRadomiak Radom

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Gornik Zabrze jest o 60% lepsza niż Radomiak Radom pod względem odsetku wygranych meczów.

Radomiak RadomDomWyjazdOgółem
Win %
40%
10%
25%
Śr. goli/mecz
3.00
2.60
2.80
Strzelone
1.50
0.90
1.20
Stracone
1.50
1.70
1.60
BTTS %
80%
60%
70%
Czyste konto %
0%
30%
15%
Nie strzelił %
20%
30%
25%
Posiadanie piłki
53%
52%
52%
Śr. strzały/mecz
14.22
10.60
12.32
Śr. faule/mecz
14.44
11.10
12.68
Gornik ZabrzeDomWyjazdOgółem
Win %
60%
20%
40%
Śr. goli/mecz
2.80
1.50
2.15
Strzelone
1.80
0.60
1.20
Stracone
1.00
0.90
0.95
BTTS %
50%
40%
45%
Czyste konto %
20%
40%
30%
Nie strzelił %
30%
50%
40%
Posiadanie piłki
52%
43%
48%
Śr. strzały/mecz
17.20
10.38
14.17
Śr. faule/mecz
9.90
10.78
10.32

Ostatnie 10 meczów

Radomiak Radom jest o +150% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.50 gola/mecz
Radomiak Radom u siebie
0.60 gola/mecz
Gornik Zabrze na wyjeździe

Progi bramkowe

Radomiak RadomGornik Zabrze
Over 0.5
100% (10/10)
70% (7/10)
Over 1.5
90% (9/10)
40% (4/10)
Over 2.5
60% (6/10)
30% (3/10)
Over 3.5
40% (4/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
45% (9/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
45% (9/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemRadomiak RadomGornik Zabrze
Match Corners AVG
10.29 (38/40)
10.47 (19/20)
10.11 (19/20)
Over 6.5 Corners
87% (33/38)
89% (17/19)
84% (16/19)
Over 7.5 Corners
79% (30/38)
79% (15/19)
79% (15/19)
Over 8.5 Corners
74% (28/38)
68% (13/19)
79% (15/19)
Over 9.5 Corners
63% (24/38)
63% (12/19)
63% (12/19)
Over 10.5 Corners
42% (16/38)
47% (9/19)
37% (7/19)
Over 11.5 Corners
26% (10/38)
32% (6/19)
21% (4/19)
Over 12.5 Corners
21% (8/38)
26% (5/19)
16% (3/19)
Over 13.5 Corners
18% (7/38)
21% (4/19)
16% (3/19)
Over 14.5 Corners
13% (5/38)
16% (3/19)
11% (2/19)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemRadomiak RadomGornik Zabrze
Corners Earned Match
5.00
4.20
5.80
More Corners Than Opponent
48% (19/40)
35% (7/20)
60% (12/20)
Over 2.5 Corners Earned
88% (35/40)
85% (17/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Corners Earned
78% (31/40)
75% (15/20)
80% (16/20)
Over 4.5 Corners Earned
48% (19/40)
40% (8/20)
55% (11/20)
Over 5.5 Corners Earned
30% (12/40)
15% (3/20)
45% (9/20)
Over 6.5 Corners Earned
25% (10/40)
10% (2/20)
40% (8/20)
Over 7.5 Corners Earned
18% (7/40)
5% (1/20)
30% (6/20)
Over 8.5 Corners Earned
13% (5/40)
0% (0/20)
25% (5/20)
Corners Earned
200
84
116

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Radomiak Radom notuje o 34% wyższy wynik niż Gornik Zabrze pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemRadomiak RadomGornik Zabrze
Match Cards AVG
4.33 (40/40)
4.95 (20/20)
3.70 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
88% (35/40)
95% (19/20)
80% (16/20)
Over 2.5 Cards
70% (28/40)
75% (15/20)
65% (13/20)
Over 3.5 Cards
60% (24/40)
65% (13/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Cards
40% (16/40)
50% (10/20)
30% (6/20)
Over 5.5 Cards
28% (11/40)
40% (8/20)
15% (3/20)
Over 6.5 Cards
20% (8/40)
30% (6/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Cards
15% (6/40)
20% (4/20)
10% (2/20)
Total Cards
173
99
74
Highest in a Match
10
10
9
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Gornik Zabrze jest o 12% lepsza niż Radomiak Radom pod względem strzałów na mecz.

OgółemRadomiak RadomGornik Zabrze
Strzały / mecz
14.30
13.67
15.25
Strzały celne / mecz
4.20
3.50
5.25
Strzały niecelne / mecz
6.00
6.17
5.75
Skuteczność strzałów
10.5%
7.3%
14.8%
Strzały na gola
9.53
13.67
6.78
Strzały celne na gola
2.80
3.50
2.33
Strzały Over 10.5
70% (7/10)
67% (4/6)
75% (3/4)
Strzały Over 11.5
70% (7/10)
67% (4/6)
75% (3/4)
Strzały Over 12.5
60% (6/10)
67% (4/6)
50% (2/4)
Strzały Over 13.5
50% (5/10)
50% (3/6)
50% (2/4)
Strzały Over 14.5
40% (4/10)
33% (2/6)
50% (2/4)
Strzały celne Over 3.5
70% (7/10)
50% (3/6)
100% (4/4)
Strzały celne Over 4.5
50% (5/10)
33% (2/6)
75% (3/4)
Strzały celne Over 5.5
20% (2/10)
0% (0/6)
50% (2/4)
Strzały celne Over 6.5
0% (0/10)
0% (0/6)
0% (0/4)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemRadomiak RadomGornik Zabrze
Match Offsides AVG
2.10
2.33
1.75
Match Offsides Over 0.5 %
100% (10/10)
100% (6/6)
100% (4/4)
Match Offsides Over 1.5 %
60% (6/10)
67% (4/6)
50% (2/4)
Match Offsides Over 2.5 %
40% (4/10)
50% (3/6)
25% (1/4)
Match Offsides Over 3.5 %
10% (1/10)
17% (1/6)
0% (0/4)
Team Offsides AVG
1.00
1.00
1.00
Team Offsides Over 0.5 %
60% (6/10)
50% (3/6)
75% (3/4)
Team Offsides Over 1.5 %
40% (4/10)
50% (3/6)
25% (1/4)
Team Offsides Over 2.5 %
0% (0/10)
0% (0/6)
0% (0/4)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Gornik Zabrze jest o 13% lepsza niż Radomiak Radom pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemRadomiak RadomGornik Zabrze
xG (For)
1.39
1.32
1.50
xGA (Against)
1.77
1.82
1.70
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemRadomiak RadomGornik Zabrze
Under 0.5
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Under 1.5
35% (14/40)
25% (5/20)
45% (9/20)
Under 2.5
55% (22/40)
50% (10/20)
60% (12/20)
Under 3.5
73% (29/40)
60% (12/20)
85% (17/20)
Under 4.5
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Under 5.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Ekstraklasa — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Legia Warszawa6330122.00
2Lech Poznan4310102.50
3Wisla Krakow6312101.67
4GKS Katowice530291.80
5Gornik Zabrze430192.25
6Jagiellonia430192.25
7Pogon Szczecin522181.60
8Korona Kielce522181.60
9Zaglebie Lubin522181.60
10Cracovia Krakow622281.33
11Piast Gliwice621371.17
12Radomiak Radom621371.17
13Widzew Łódź613261.00
14Slask Wroclaw613261.00
15Motor Lublin612350.83
16Wisla Plock511340.80