Football Stats
Herb Slask Wroclaw
Slask WroclawŚr. pkt/mecz 1.85
Poland / Ekstraklasa9 sierpnia 2026 14:45
Herb Cracovia Krakow
Cracovia KrakowŚr. pkt/mecz 0.90

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Slask Wroclaw

Streaki - Slask Wroclaw

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Slask Wroclaw — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Slask Wroclaw — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Slask Wroclaw — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Slask Wroclaw — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Slask Wroclaw — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Slask Wroclaw — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Slask Wroclaw — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Slask Wroclaw — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Slask Wroclaw — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Slask Wroclaw — poniżej 39.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Slask Wroclaw — poniżej 3.5 kartek (9/10, 90%)
  • Slask Wroclaw — poniżej 3.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Slask Wroclaw — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Slask Wroclaw — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Slask Wroclaw — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Slask Wroclaw — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Slask Wroclaw — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Slask Wroclaw — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Slask Wroclaw — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Slask Wroclaw — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Cracovia Krakow

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Cracovia Krakow — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Cracovia Krakow — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Cracovia Krakow — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Cracovia Krakow — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Cracovia Krakow — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Cracovia Krakow — poniżej 3.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Cracovia Krakow — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Cracovia Krakow — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • Cracovia Krakow — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • Cracovia Krakow — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Cracovia Krakow — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Cracovia Krakow — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)
  • Cracovia Krakow — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Cracovia Krakow — remisuje 1. połowę (14/20, 70%)
  • Cracovia Krakow — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Cracovia Krakow — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Cracovia Krakow — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)

Serie - Slask Wroclaw

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Slask Wroclaw — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Slask Wroclaw — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Slask Wroclaw — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Slask Wroclaw — poniżej 2.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Slask Wroclaw — powyżej 6.5 rożnych w 15 meczach z rzędu
  • 🔥 Slask Wroclaw — powyżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Slask Wroclaw — poniżej 3.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Slask Wroclaw — powyżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Slask Wroclaw — poniżej 3.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Slask Wroclaw — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 7 meczach z rzędu

Serie - Cracovia Krakow

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Cracovia Krakow — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Cracovia Krakow — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Cracovia Krakow — nie wygrywa 1. połowę w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Cracovia Krakow — remisuje 1. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Cracovia Krakow — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Cracovia Krakow — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Cracovia Krakow — powyżej 6.5 rożnych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Cracovia Krakow — powyżej 2.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Cracovia Krakow — powyżej 2.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Cracovia Krakow — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 7 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
09.08Herb Slask WroclawSlask Wroclaw00Herb Cracovia KrakowCracovia Krakow
12.04Herb Cracovia KrakowCracovia Krakow24Herb Slask WroclawSlask Wroclaw
06.10Herb Slask WroclawSlask Wroclaw24Herb Cracovia KrakowCracovia Krakow
10.05Herb Slask WroclawSlask Wroclaw40Herb Cracovia KrakowCracovia Krakow
10.11Herb Cracovia KrakowCracovia Krakow01Herb Slask WroclawSlask Wroclaw
05.03Herb Cracovia KrakowCracovia Krakow11Herb Slask WroclawSlask Wroclaw
20.08Herb Slask WroclawSlask Wroclaw11Herb Cracovia KrakowCracovia Krakow
18.12Herb Slask WroclawSlask Wroclaw02Herb Cracovia KrakowCracovia Krakow
01.08Herb Cracovia KrakowCracovia Krakow12Herb Slask WroclawSlask Wroclaw
12.03Herb Cracovia KrakowCracovia Krakow11Herb Slask WroclawSlask Wroclaw

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Slask Wroclaw jest o 400% lepsza niż Cracovia Krakow pod względem odsetku wygranych meczów.

Slask WroclawDomWyjazdOgółem
Win %
50%
50%
50%
Śr. goli/mecz
2.90
4.20
3.55
Strzelone
1.80
2.60
2.20
Stracone
1.10
1.60
1.35
BTTS %
70%
80%
75%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
10%
0%
5%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz
Cracovia KrakowDomWyjazdOgółem
Win %
10%
10%
10%
Śr. goli/mecz
2.30
1.80
2.05
Strzelone
1.00
0.60
0.80
Stracone
1.30
1.20
1.25
BTTS %
60%
30%
45%
Czyste konto %
30%
50%
40%
Nie strzelił %
30%
60%
45%
Posiadanie piłki
53%
51%
52%
Śr. strzały/mecz
14.80
12.80
13.80
Śr. faule/mecz
13.10
13.60
13.35

Ostatnie 10 meczów

Slask Wroclaw jest o +200% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.80 gola/mecz
Slask Wroclaw u siebie
0.60 gola/mecz
Cracovia Krakow na wyjeździe

Progi bramkowe

Slask WroclawCracovia Krakow
Over 0.5
90% (9/10)
60% (6/10)
Over 1.5
80% (8/10)
40% (4/10)
Over 2.5
70% (7/10)
30% (3/10)
Over 3.5
40% (4/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
60% (6/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
40% (8/20)
2. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
50% (10/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemSlask WroclawCracovia Krakow
Match Corners AVG
9.95 (22/40)
10.50 (2/20)
9.90 (20/20)
Over 6.5 Corners
86% (19/22)
100% (2/2)
85% (17/20)
Over 7.5 Corners
73% (16/22)
50% (1/2)
75% (15/20)
Over 8.5 Corners
68% (15/22)
50% (1/2)
70% (14/20)
Over 9.5 Corners
50% (11/22)
50% (1/2)
50% (10/20)
Over 10.5 Corners
41% (9/22)
50% (1/2)
40% (8/20)
Over 11.5 Corners
36% (8/22)
50% (1/2)
35% (7/20)
Over 12.5 Corners
23% (5/22)
50% (1/2)
20% (4/20)
Over 13.5 Corners
23% (5/22)
50% (1/2)
20% (4/20)
Over 14.5 Corners
18% (4/22)
0% (0/2)
20% (4/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemSlask WroclawCracovia Krakow
Corners Earned Match
5.10
4.90
5.30
More Corners Than Opponent
48% (19/40)
35% (7/20)
60% (12/20)
Over 2.5 Corners Earned
80% (32/40)
75% (15/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Corners Earned
75% (30/40)
75% (15/20)
75% (15/20)
Over 4.5 Corners Earned
57% (23/40)
45% (9/20)
70% (14/20)
Over 5.5 Corners Earned
43% (17/40)
30% (6/20)
55% (11/20)
Over 6.5 Corners Earned
20% (8/40)
15% (3/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Corners Earned
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Over 8.5 Corners Earned
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Corners Earned
204
98
106

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemSlask WroclawCracovia Krakow
Match Cards AVG
4.05 (40/40)
4.00 (20/20)
4.10 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
80% (32/40)
75% (15/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Cards
43% (17/40)
35% (7/20)
50% (10/20)
Over 4.5 Cards
30% (12/40)
30% (6/20)
30% (6/20)
Over 5.5 Cards
28% (11/40)
30% (6/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Cards
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Cards
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Total Cards
162
80
82
Highest in a Match
10
10
8
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Cracovia Krakow jest o 33% lepsza niż Slask Wroclaw pod względem strzałów na mecz.

OgółemSlask WroclawCracovia Krakow
Strzały / mecz
15.55
13.20
17.50
Strzały celne / mecz
4.82
3.80
5.67
Strzały niecelne / mecz
5.55
4.60
6.33
Skuteczność strzałów
7.6%
10.6%
5.7%
Strzały na gola
13.15
9.43
17.50
Strzały celne na gola
4.08
2.71
5.67
Strzały Over 10.5
91% (10/11)
100% (5/5)
83% (5/6)
Strzały Over 11.5
73% (8/11)
60% (3/5)
83% (5/6)
Strzały Over 12.5
73% (8/11)
60% (3/5)
83% (5/6)
Strzały Over 13.5
64% (7/11)
40% (2/5)
83% (5/6)
Strzały Over 14.5
55% (6/11)
20% (1/5)
83% (5/6)
Strzały celne Over 3.5
73% (8/11)
60% (3/5)
83% (5/6)
Strzały celne Over 4.5
73% (8/11)
60% (3/5)
83% (5/6)
Strzały celne Over 5.5
45% (5/11)
20% (1/5)
67% (4/6)
Strzały celne Over 6.5
27% (3/11)
0% (0/5)
50% (3/6)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Slask Wroclaw notuje o 69% wyższy wynik niż Cracovia Krakow pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemSlask WroclawCracovia Krakow
Match Offsides AVG
3.00
2.50
3.33
Match Offsides Over 0.5 %
100% (10/10)
100% (4/4)
100% (6/6)
Match Offsides Over 1.5 %
90% (9/10)
75% (3/4)
100% (6/6)
Match Offsides Over 2.5 %
70% (7/10)
50% (2/4)
83% (5/6)
Match Offsides Over 3.5 %
30% (3/10)
25% (1/4)
33% (2/6)
Team Offsides AVG
1.70
2.25
1.33
Team Offsides Over 0.5 %
90% (9/10)
100% (4/4)
83% (5/6)
Team Offsides Over 1.5 %
60% (6/10)
75% (3/4)
50% (3/6)
Team Offsides Over 2.5 %
20% (2/10)
50% (2/4)
0% (0/6)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Cracovia Krakow jest o 17% lepsza niż Slask Wroclaw pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemSlask WroclawCracovia Krakow
xG (For)
1.61
1.47
1.73
xGA (Against)
1.37
1.59
1.19
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemSlask WroclawCracovia Krakow
Under 0.5
18% (7/40)
5% (1/20)
30% (6/20)
Under 1.5
28% (11/40)
10% (2/20)
45% (9/20)
Under 2.5
43% (17/40)
20% (4/20)
65% (13/20)
Under 3.5
57% (23/40)
40% (8/20)
75% (15/20)
Under 4.5
83% (33/40)
80% (16/20)
85% (17/20)
Under 5.5
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Ekstraklasa — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Legia Warszawa6330122.00
2Lech Poznan4310102.50
3Wisla Krakow6312101.67
4GKS Katowice530291.80
5Gornik Zabrze430192.25
6Jagiellonia430192.25
7Pogon Szczecin522181.60
8Korona Kielce522181.60
9Zaglebie Lubin522181.60
10Cracovia Krakow622281.33
11Piast Gliwice621371.17
12Radomiak Radom621371.17
13Widzew Łódź613261.00
14Slask Wroclaw613261.00
15Motor Lublin612350.83
16Wisla Plock511340.80