Football Stats
Herb Gornik Zabrze
Gornik ZabrzeŚr. pkt/mecz 1.50
Poland / Ekstraklasa16 sierpnia 2026 20:15
Herb Wisla Krakow
Wisla KrakowŚr. pkt/mecz 1.95

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Gornik Zabrze

Streaki - Gornik Zabrze

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Gornik Zabrze — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Gornik Zabrze — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Gornik Zabrze — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Gornik Zabrze — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Gornik Zabrze — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Gornik Zabrze — powyżej 19.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Gornik Zabrze — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Gornik Zabrze — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)
  • Gornik Zabrze — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)
  • Gornik Zabrze — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Gornik Zabrze — poniżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Gornik Zabrze — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Gornik Zabrze — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Gornik Zabrze — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Gornik Zabrze — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Streaki - Wisla Krakow

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Wisla Krakow — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Wisla Krakow — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Wisla Krakow — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Wisla Krakow — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Wisla Krakow — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Wisla Krakow — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Wisla Krakow — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Wisla Krakow — poniżej 49.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Wisla Krakow — poniżej 4.5 kartek (9/10, 90%)
  • Wisla Krakow — poniżej 4.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Wisla Krakow — jest niepokonany w 1. połowie (16/20, 80%)
  • Wisla Krakow — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Wisla Krakow — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Wisla Krakow — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)
  • Wisla Krakow — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Wisla Krakow — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Wisla Krakow — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Wisla Krakow — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Wisla Krakow — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Wisla Krakow — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Gornik Zabrze

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Gornik Zabrze — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Gornik Zabrze — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Gornik Zabrze — poniżej 3.5 spalonych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Gornik Zabrze — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 4 meczach z rzędu

Serie - Wisla Krakow

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Wisla Krakow — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Wisla Krakow — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Wisla Krakow — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Wisla Krakow — jest niepokonany w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Wisla Krakow — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 25 meczach z rzędu
  • 🔥 Wisla Krakow — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Wisla Krakow — poniżej 3.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Wisla Krakow — powyżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Wisla Krakow — poniżej 4.5 kartek w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Wisla Krakow — poniżej 4.5 kartek łącznie w 7 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
16.08Herb Gornik ZabrzeGornik Zabrze21Herb Wisla KrakowWisla Krakow
10.04Herb Wisla KrakowWisla Krakow41Herb Gornik ZabrzeGornik Zabrze
16.10Herb Gornik ZabrzeGornik Zabrze01Herb Wisla KrakowWisla Krakow
05.03Herb Wisla KrakowWisla Krakow00Herb Gornik ZabrzeGornik Zabrze
25.09Herb Gornik ZabrzeGornik Zabrze00Herb Wisla KrakowWisla Krakow
27.06Herb Gornik ZabrzeGornik Zabrze01Herb Wisla KrakowWisla Krakow
06.12Herb Gornik ZabrzeGornik Zabrze42Herb Wisla KrakowWisla Krakow
05.08Herb Wisla KrakowWisla Krakow10Herb Gornik ZabrzeGornik Zabrze
03.05Herb Gornik ZabrzeGornik Zabrze12Herb Wisla KrakowWisla Krakow
11.02Herb Gornik ZabrzeGornik Zabrze20Herb Wisla KrakowWisla Krakow

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Wisla Krakow jest o 25% lepsza niż Gornik Zabrze pod względem odsetku wygranych meczów.

Gornik ZabrzeDomWyjazdOgółem
Win %
50%
30%
40%
Śr. goli/mecz
2.70
1.50
2.10
Strzelone
1.70
0.80
1.25
Stracone
1.00
0.70
0.85
BTTS %
50%
40%
45%
Czyste konto %
20%
40%
30%
Nie strzelił %
30%
50%
40%
Posiadanie piłki
52%
43%
48%
Śr. strzały/mecz
17.11
11.13
14.29
Śr. faule/mecz
10.00
10.33
10.17
Wisla KrakowDomWyjazdOgółem
Win %
70%
30%
50%
Śr. goli/mecz
3.20
2.20
2.70
Strzelone
2.10
1.20
1.65
Stracone
1.10
1.00
1.05
BTTS %
80%
70%
75%
Czyste konto %
20%
30%
25%
Nie strzelił %
0%
10%
5%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz

Ostatnie 10 meczów

Gornik Zabrze jest o +42% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.70 gola/mecz
Gornik Zabrze u siebie
1.20 gola/mecz
Wisla Krakow na wyjeździe

Progi bramkowe

Gornik ZabrzeWisla Krakow
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 2.5
40% (4/10)
20% (2/10)
Over 3.5
20% (2/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
45% (9/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
60% (12/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Wisla Krakow notuje o 32% wyższy wynik niż Gornik Zabrze pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemGornik ZabrzeWisla Krakow
Match Corners AVG
10.81 (21/40)
10.33 (18/20)
13.67 (3/20)
Over 6.5 Corners
90% (19/21)
89% (16/18)
100% (3/3)
Over 7.5 Corners
86% (18/21)
83% (15/18)
100% (3/3)
Over 8.5 Corners
86% (18/21)
83% (15/18)
100% (3/3)
Over 9.5 Corners
71% (15/21)
67% (12/18)
100% (3/3)
Over 10.5 Corners
48% (10/21)
39% (7/18)
100% (3/3)
Over 11.5 Corners
33% (7/21)
22% (4/18)
100% (3/3)
Over 12.5 Corners
24% (5/21)
17% (3/18)
67% (2/3)
Over 13.5 Corners
24% (5/21)
17% (3/18)
67% (2/3)
Over 14.5 Corners
14% (3/21)
11% (2/18)
33% (1/3)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemGornik ZabrzeWisla Krakow
Corners Earned Match
5.33
5.60
5.05
More Corners Than Opponent
53% (21/40)
65% (13/20)
40% (8/20)
Over 2.5 Corners Earned
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Corners Earned
75% (30/40)
75% (15/20)
75% (15/20)
Over 4.5 Corners Earned
50% (20/40)
50% (10/20)
50% (10/20)
Over 5.5 Corners Earned
33% (13/40)
40% (8/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Corners Earned
28% (11/40)
35% (7/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Corners Earned
23% (9/40)
30% (6/20)
15% (3/20)
Over 8.5 Corners Earned
20% (8/40)
25% (5/20)
15% (3/20)
Corners Earned
213
112
101

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemGornik ZabrzeWisla Krakow
Match Cards AVG
3.90 (40/40)
3.95 (20/20)
3.85 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
90% (36/40)
80% (16/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
70% (28/40)
65% (13/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Cards
55% (22/40)
60% (12/20)
50% (10/20)
Over 4.5 Cards
28% (11/40)
35% (7/20)
20% (4/20)
Over 5.5 Cards
15% (6/40)
20% (4/20)
10% (2/20)
Over 6.5 Cards
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Cards
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Total Cards
156
79
77
Highest in a Match
9
9
9
Lowest in a Match
1
1
2

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Wisla Krakow jest o 9% lepsza niż Gornik Zabrze pod względem strzałów na mecz.

OgółemGornik ZabrzeWisla Krakow
Strzały / mecz
16.10
15.25
16.67
Strzały celne / mecz
5.50
5.25
5.67
Strzały niecelne / mecz
4.90
5.75
4.33
Skuteczność strzałów
13.0%
14.8%
12.0%
Strzały na gola
7.67
6.78
8.33
Strzały celne na gola
2.62
2.33
2.83
Strzały Over 10.5
90% (9/10)
75% (3/4)
100% (6/6)
Strzały Over 11.5
80% (8/10)
75% (3/4)
83% (5/6)
Strzały Over 12.5
60% (6/10)
50% (2/4)
67% (4/6)
Strzały Over 13.5
60% (6/10)
50% (2/4)
67% (4/6)
Strzały Over 14.5
50% (5/10)
50% (2/4)
50% (3/6)
Strzały celne Over 3.5
80% (8/10)
100% (4/4)
67% (4/6)
Strzały celne Over 4.5
60% (6/10)
75% (3/4)
50% (3/6)
Strzały celne Over 5.5
40% (4/10)
50% (2/4)
33% (2/6)
Strzały celne Over 6.5
20% (2/10)
0% (0/4)
33% (2/6)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Wisla Krakow notuje o 33% wyższy wynik niż Gornik Zabrze pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemGornik ZabrzeWisla Krakow
Match Offsides AVG
2.20
1.75
2.50
Match Offsides Over 0.5 %
100% (10/10)
100% (4/4)
100% (6/6)
Match Offsides Over 1.5 %
70% (7/10)
50% (2/4)
83% (5/6)
Match Offsides Over 2.5 %
50% (5/10)
25% (1/4)
67% (4/6)
Match Offsides Over 3.5 %
0% (0/10)
0% (0/4)
0% (0/6)
Team Offsides AVG
1.20
1.00
1.33
Team Offsides Over 0.5 %
80% (8/10)
75% (3/4)
83% (5/6)
Team Offsides Over 1.5 %
30% (3/10)
25% (1/4)
33% (2/6)
Team Offsides Over 2.5 %
10% (1/10)
0% (0/4)
17% (1/6)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Wisla Krakow jest o 34% lepsza niż Gornik Zabrze pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemGornik ZabrzeWisla Krakow
xG (For)
1.80
1.50
2.01
xGA (Against)
1.46
1.70
1.30
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemGornik ZabrzeWisla Krakow
Under 0.5
10% (4/40)
15% (3/20)
5% (1/20)
Under 1.5
30% (12/40)
45% (9/20)
15% (3/20)
Under 2.5
63% (25/40)
65% (13/20)
60% (12/20)
Under 3.5
80% (32/40)
85% (17/20)
75% (15/20)
Under 4.5
90% (36/40)
95% (19/20)
85% (17/20)
Under 5.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Ekstraklasa — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Legia Warszawa6330122.00
2Lech Poznan4310102.50
3Wisla Krakow6312101.67
4GKS Katowice530291.80
5Gornik Zabrze430192.25
6Jagiellonia430192.25
7Pogon Szczecin522181.60
8Korona Kielce522181.60
9Zaglebie Lubin522181.60
10Cracovia Krakow622281.33
11Piast Gliwice621371.17
12Radomiak Radom621371.17
13Widzew Łódź613261.00
14Slask Wroclaw613261.00
15Motor Lublin612350.83
16Wisla Plock511340.80