Football Stats
Herb GKS Katowice
GKS KatowiceŚr. pkt/mecz 1.50
Poland / Ekstraklasa23 sierpnia 2026 17:30
Herb Wisla Plock
Wisla PlockŚr. pkt/mecz 1.10

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

5 spotkań — z perspektywy GKS Katowice

3W — GKS Katowice1D1W — Wisla Plock

Streaki - GKS Katowice

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • GKS Katowice — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
  • GKS Katowice — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • GKS Katowice — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • GKS Katowice — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • GKS Katowice — wygrywa u siebie (8/10, 80%)
  • GKS Katowice — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • GKS Katowice — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • GKS Katowice — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • GKS Katowice — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • GKS Katowice — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • GKS Katowice — wygrywa 2. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • GKS Katowice — powyżej 2.5 spalonych (9/10, 90%)
  • GKS Katowice — poniżej 12.5 rożnych (9/10, 90%)
  • GKS Katowice — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
  • GKS Katowice — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • GKS Katowice — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • GKS Katowice — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • GKS Katowice — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • GKS Katowice — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • GKS Katowice — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • GKS Katowice — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • GKS Katowice — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Wisla Plock

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Wisla Plock — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Wisla Plock — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Wisla Plock — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Wisla Plock — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Wisla Plock — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Wisla Plock — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Wisla Plock — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Wisla Plock — poniżej 4.5 spalonych (10/10, 100%)
  • Wisla Plock — powyżej 29.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Wisla Plock — poniżej 49.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Wisla Plock — powyżej 8.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Wisla Plock — powyżej 2.5 kartek (9/10, 90%)
  • Wisla Plock — poniżej 4.5 kartek (9/10, 90%)
  • Wisla Plock — powyżej 2.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Wisla Plock — poniżej 4.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Wisla Plock — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Wisla Plock — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)

Serie - GKS Katowice

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 GKS Katowice — nie wygrywa 1. połowę w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 GKS Katowice — powyżej 2.5 spalonych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 GKS Katowice — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 GKS Katowice — poniżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 GKS Katowice — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 GKS Katowice — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Serie - Wisla Plock

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Wisla Plock — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Wisla Plock — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Wisla Plock — powyżej 2.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Wisla Plock — poniżej 4.5 spalonych w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Wisla Plock — powyżej 8.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Wisla Plock — powyżej 2.5 kartek w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Wisla Plock — poniżej 5.5 kartek w 16 meczach z rzędu
  • 🔥 Wisla Plock — powyżej 2.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Wisla Plock — poniżej 5.5 kartek łącznie w 16 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
23.08Herb GKS KatowiceGKS Katowice50Herb Wisla PlockWisla Plock
04.04Herb GKS KatowiceGKS Katowice10Herb Wisla PlockWisla Plock
26.09Herb Wisla PlockWisla Plock11Herb GKS KatowiceGKS Katowice
24.02Herb Wisla PlockWisla Plock21Herb GKS KatowiceGKS Katowice
11.08Herb GKS KatowiceGKS Katowice41Herb Wisla PlockWisla Plock

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. GKS Katowice jest o 33% lepsza niż Wisla Plock pod względem odsetku wygranych meczów.

GKS KatowiceDomWyjazdOgółem
Win %
80%
0%
40%
Śr. goli/mecz
3.50
2.30
2.90
Strzelone
2.50
0.80
1.65
Stracone
1.00
1.50
1.25
BTTS %
80%
60%
70%
Czyste konto %
20%
10%
15%
Nie strzelił %
0%
40%
20%
Posiadanie piłki
49%
44%
47%
Śr. strzały/mecz
15.88
13.25
14.56
Śr. faule/mecz
12.67
11.22
11.94
Wisla PlockDomWyjazdOgółem
Win %
20%
40%
30%
Śr. goli/mecz
1.50
2.90
2.20
Strzelone
0.30
1.30
0.80
Stracone
1.20
1.60
1.40
BTTS %
10%
70%
40%
Czyste konto %
40%
0%
20%
Nie strzelił %
80%
30%
55%
Posiadanie piłki
43%
43%
43%
Śr. strzały/mecz
11.60
12.50
12.05
Śr. faule/mecz
11.10
9.50
10.30

Ostatnie 10 meczów

GKS Katowice jest o +92% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.50 gola/mecz
GKS Katowice u siebie
1.30 gola/mecz
Wisla Plock na wyjeździe

Progi bramkowe

GKS KatowiceWisla Plock
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 2.5
70% (7/10)
80% (8/10)
Over 3.5
60% (6/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Wisla Plock notuje o 14% wyższy wynik niż GKS Katowice pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemGKS KatowiceWisla Plock
Match Corners AVG
10.16 (38/40)
9.44 (18/20)
10.80 (20/20)
Over 6.5 Corners
82% (31/38)
78% (14/18)
85% (17/20)
Over 7.5 Corners
71% (27/38)
67% (12/18)
75% (15/20)
Over 8.5 Corners
66% (25/38)
61% (11/18)
70% (14/20)
Over 9.5 Corners
58% (22/38)
56% (10/18)
60% (12/20)
Over 10.5 Corners
53% (20/38)
44% (8/18)
60% (12/20)
Over 11.5 Corners
37% (14/38)
33% (6/18)
40% (8/20)
Over 12.5 Corners
26% (10/38)
17% (3/18)
35% (7/20)
Over 13.5 Corners
18% (7/38)
6% (1/18)
30% (6/20)
Over 14.5 Corners
11% (4/38)
6% (1/18)
15% (3/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemGKS KatowiceWisla Plock
Corners Earned Match
4.42
4.35
4.50
More Corners Than Opponent
40% (16/40)
30% (6/20)
50% (10/20)
Over 2.5 Corners Earned
75% (30/40)
80% (16/20)
70% (14/20)
Over 3.5 Corners Earned
50% (20/40)
40% (8/20)
60% (12/20)
Over 4.5 Corners Earned
40% (16/40)
35% (7/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Corners Earned
35% (14/40)
30% (6/20)
40% (8/20)
Over 6.5 Corners Earned
23% (9/40)
25% (5/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Corners Earned
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Over 8.5 Corners Earned
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Corners Earned
177
87
90

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemGKS KatowiceWisla Plock
Match Cards AVG
3.60 (40/40)
3.70 (20/20)
3.50 (20/20)
Over 0.5 Cards
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
90% (36/40)
85% (17/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
78% (31/40)
80% (16/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Cards
48% (19/40)
50% (10/20)
45% (9/20)
Over 4.5 Cards
20% (8/40)
25% (5/20)
15% (3/20)
Over 5.5 Cards
10% (4/40)
15% (3/20)
5% (1/20)
Over 6.5 Cards
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Over 7.5 Cards
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Total Cards
144
74
70
Highest in a Match
9
9
9
Lowest in a Match
0
0
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

OgółemGKS KatowiceWisla Plock
Strzały / mecz
16.00
15.80
16.20
Strzały celne / mecz
4.80
5.40
4.20
Strzały niecelne / mecz
6.40
6.40
6.40
Skuteczność strzałów
9.4%
15.2%
3.7%
Strzały na gola
10.67
6.58
27.00
Strzały celne na gola
3.20
2.25
7.00
Strzały Over 10.5
90% (9/10)
100% (5/5)
80% (4/5)
Strzały Over 11.5
80% (8/10)
80% (4/5)
80% (4/5)
Strzały Over 12.5
80% (8/10)
80% (4/5)
80% (4/5)
Strzały Over 13.5
80% (8/10)
80% (4/5)
80% (4/5)
Strzały Over 14.5
60% (6/10)
40% (2/5)
80% (4/5)
Strzały celne Over 3.5
70% (7/10)
80% (4/5)
60% (3/5)
Strzały celne Over 4.5
50% (5/10)
60% (3/5)
40% (2/5)
Strzały celne Over 5.5
50% (5/10)
60% (3/5)
40% (2/5)
Strzały celne Over 6.5
30% (3/10)
40% (2/5)
20% (1/5)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Wisla Plock notuje o 233% wyższy wynik niż GKS Katowice pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemGKS KatowiceWisla Plock
Match Offsides AVG
3.00
3.20
2.80
Match Offsides Over 0.5 %
100% (10/10)
100% (5/5)
100% (5/5)
Match Offsides Over 1.5 %
90% (9/10)
100% (5/5)
80% (4/5)
Match Offsides Over 2.5 %
90% (9/10)
100% (5/5)
80% (4/5)
Match Offsides Over 3.5 %
20% (2/10)
20% (1/5)
20% (1/5)
Team Offsides AVG
1.30
0.60
2.00
Team Offsides Over 0.5 %
70% (7/10)
60% (3/5)
80% (4/5)
Team Offsides Over 1.5 %
30% (3/10)
0% (0/5)
60% (3/5)
Team Offsides Over 2.5 %
30% (3/10)
0% (0/5)
60% (3/5)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. GKS Katowice jest o 10% lepsza niż Wisla Plock pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemGKS KatowiceWisla Plock
xG (For)
1.66
1.74
1.58
xGA (Against)
1.93
2.11
1.76
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemGKS KatowiceWisla Plock
Under 0.5
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Under 1.5
28% (11/40)
20% (4/20)
35% (7/20)
Under 2.5
45% (18/40)
45% (9/20)
45% (9/20)
Under 3.5
75% (30/40)
65% (13/20)
85% (17/20)
Under 4.5
93% (37/40)
85% (17/20)
100% (20/20)
Under 5.5
95% (38/40)
90% (18/20)
100% (20/20)
Ekstraklasa — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Legia Warszawa6330122.00
2Lech Poznan4310102.50
3Wisla Krakow6312101.67
4GKS Katowice530291.80
5Gornik Zabrze430192.25
6Jagiellonia430192.25
7Pogon Szczecin522181.60
8Korona Kielce522181.60
9Zaglebie Lubin522181.60
10Cracovia Krakow622281.33
11Piast Gliwice621371.17
12Radomiak Radom621371.17
13Widzew Łódź613261.00
14Slask Wroclaw613261.00
15Motor Lublin612350.83
16Wisla Plock511340.80