Football Stats
Herb Radomiak Radom
Radomiak RadomŚr. pkt/mecz 1.05
Poland / Ekstraklasa23 sierpnia 2026 14:45
Herb Zaglebie Lubin
Zaglebie LubinŚr. pkt/mecz 1.45

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Radomiak Radom

Streaki - Radomiak Radom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Radomiak Radom — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (9/10, 90%)
  • Radomiak Radom — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Radomiak Radom — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Radomiak Radom — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Radomiak Radom — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Radomiak Radom — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Radomiak Radom — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (19/20, 95%)
  • Radomiak Radom — poniżej 3.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Radomiak Radom — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Radomiak Radom — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)
  • Radomiak Radom — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Radomiak Radom — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Radomiak Radom — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Radomiak Radom — powyżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Radomiak Radom — powyżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Zaglebie Lubin

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Zaglebie Lubin — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Zaglebie Lubin — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Zaglebie Lubin — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Zaglebie Lubin — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Zaglebie Lubin — powyżej 29.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Zaglebie Lubin — powyżej 2.5 kartek (9/10, 90%)
  • Zaglebie Lubin — powyżej 2.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Zaglebie Lubin — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Zaglebie Lubin — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Zaglebie Lubin — poniżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • Zaglebie Lubin — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Zaglebie Lubin — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Zaglebie Lubin — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Zaglebie Lubin — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Zaglebie Lubin — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Radomiak Radom

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Radomiak Radom — przegrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Radomiak Radom — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Radomiak Radom — powyżej 2.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Radomiak Radom — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Radomiak Radom — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Radomiak Radom — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Radomiak Radom — poniżej 3.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Radomiak Radom — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Radomiak Radom — powyżej 2.5 kartek w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Radomiak Radom — powyżej 2.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Radomiak Radom — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Serie - Zaglebie Lubin

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Zaglebie Lubin — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Zaglebie Lubin — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Zaglebie Lubin — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Zaglebie Lubin — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Zaglebie Lubin — poniżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Zaglebie Lubin — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 16 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
23.08Herb Radomiak RadomRadomiak Radom00Herb Zaglebie LubinZaglebie Lubin
11.04Herb Zaglebie LubinZaglebie Lubin10Herb Radomiak RadomRadomiak Radom
04.10Herb Radomiak RadomRadomiak Radom31Herb Zaglebie LubinZaglebie Lubin
05.04Herb Radomiak RadomRadomiak Radom01Herb Zaglebie LubinZaglebie Lubin
29.09Herb Zaglebie LubinZaglebie Lubin10Herb Radomiak RadomRadomiak Radom
28.04Herb Radomiak RadomRadomiak Radom34Herb Zaglebie LubinZaglebie Lubin
29.10Herb Zaglebie LubinZaglebie Lubin23Herb Radomiak RadomRadomiak Radom
06.03Herb Radomiak RadomRadomiak Radom01Herb Zaglebie LubinZaglebie Lubin
21.08Herb Zaglebie LubinZaglebie Lubin01Herb Radomiak RadomRadomiak Radom
06.05Herb Radomiak RadomRadomiak Radom16Herb Zaglebie LubinZaglebie Lubin

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Zaglebie Lubin jest o 80% lepsza niż Radomiak Radom pod względem odsetku wygranych meczów.

Radomiak RadomDomWyjazdOgółem
Win %
40%
10%
25%
Śr. goli/mecz
3.20
2.70
2.95
Strzelone
1.60
0.70
1.15
Stracone
1.60
2.00
1.80
BTTS %
90%
50%
70%
Czyste konto %
0%
30%
15%
Nie strzelił %
10%
40%
25%
Posiadanie piłki
50%
51%
50%
Śr. strzały/mecz
13.11
10.30
11.63
Śr. faule/mecz
15.11
10.70
12.79
Zaglebie LubinDomWyjazdOgółem
Win %
40%
50%
45%
Śr. goli/mecz
1.50
2.30
1.90
Strzelone
0.80
1.20
1.00
Stracone
0.70
1.10
0.90
BTTS %
20%
40%
30%
Czyste konto %
50%
30%
40%
Nie strzelił %
50%
30%
40%
Posiadanie piłki
37%
41%
39%
Śr. strzały/mecz
12.44
11.40
11.89
Śr. faule/mecz
13.11
14.80
14.00

Ostatnie 10 meczów

Radomiak Radom jest o +33% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.60 gola/mecz
Radomiak Radom u siebie
1.20 gola/mecz
Zaglebie Lubin na wyjeździe

Progi bramkowe

Radomiak RadomZaglebie Lubin
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
60% (6/10)
Over 2.5
70% (7/10)
40% (4/10)
Over 3.5
50% (5/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
65% (13/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemRadomiak RadomZaglebie Lubin
Match Corners AVG
9.76 (38/40)
9.47 (19/20)
10.05 (19/20)
Over 6.5 Corners
76% (29/38)
79% (15/19)
74% (14/19)
Over 7.5 Corners
68% (26/38)
68% (13/19)
68% (13/19)
Over 8.5 Corners
61% (23/38)
58% (11/19)
63% (12/19)
Over 9.5 Corners
53% (20/38)
53% (10/19)
53% (10/19)
Over 10.5 Corners
37% (14/38)
37% (7/19)
37% (7/19)
Over 11.5 Corners
26% (10/38)
21% (4/19)
32% (6/19)
Over 12.5 Corners
24% (9/38)
16% (3/19)
32% (6/19)
Over 13.5 Corners
21% (8/38)
16% (3/19)
26% (5/19)
Over 14.5 Corners
16% (6/38)
11% (2/19)
21% (4/19)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemRadomiak RadomZaglebie Lubin
Corners Earned Match
3.95
3.80
4.10
More Corners Than Opponent
28% (11/40)
30% (6/20)
25% (5/20)
Over 2.5 Corners Earned
70% (28/40)
75% (15/20)
65% (13/20)
Over 3.5 Corners Earned
60% (24/40)
65% (13/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Corners Earned
43% (17/40)
35% (7/20)
50% (10/20)
Over 5.5 Corners Earned
23% (9/40)
10% (2/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Corners Earned
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Corners Earned
5% (2/40)
0% (0/20)
10% (2/20)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Corners Earned
158
76
82

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Radomiak Radom notuje o 16% wyższy wynik niż Zaglebie Lubin pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemRadomiak RadomZaglebie Lubin
Match Cards AVG
4.92 (40/40)
5.30 (20/20)
4.55 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
83% (33/40)
85% (17/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Cards
65% (26/40)
70% (14/20)
60% (12/20)
Over 4.5 Cards
55% (22/40)
55% (11/20)
55% (11/20)
Over 5.5 Cards
43% (17/40)
45% (9/20)
40% (8/20)
Over 6.5 Cards
28% (11/40)
35% (7/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Cards
15% (6/40)
25% (5/20)
5% (1/20)
Total Cards
197
106
91
Highest in a Match
10
10
8
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Radomiak Radom jest o 7% lepsza niż Zaglebie Lubin pod względem strzałów na mecz.

OgółemRadomiak RadomZaglebie Lubin
Strzały / mecz
13.30
13.67
12.75
Strzały celne / mecz
3.30
3.50
3.00
Strzały niecelne / mecz
6.80
6.17
7.75
Skuteczność strzałów
6.8%
7.3%
5.9%
Strzały na gola
14.78
13.67
17.00
Strzały celne na gola
3.67
3.50
4.00
Strzały Over 10.5
70% (7/10)
67% (4/6)
75% (3/4)
Strzały Over 11.5
70% (7/10)
67% (4/6)
75% (3/4)
Strzały Over 12.5
70% (7/10)
67% (4/6)
75% (3/4)
Strzały Over 13.5
40% (4/10)
50% (3/6)
25% (1/4)
Strzały Over 14.5
30% (3/10)
33% (2/6)
25% (1/4)
Strzały celne Over 3.5
40% (4/10)
50% (3/6)
25% (1/4)
Strzały celne Over 4.5
30% (3/10)
33% (2/6)
25% (1/4)
Strzały celne Over 5.5
10% (1/10)
0% (0/6)
25% (1/4)
Strzały celne Over 6.5
0% (0/10)
0% (0/6)
0% (0/4)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Zaglebie Lubin notuje o 25% wyższy wynik niż Radomiak Radom pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemRadomiak RadomZaglebie Lubin
Match Offsides AVG
2.40
2.33
2.50
Match Offsides Over 0.5 %
100% (10/10)
100% (6/6)
100% (4/4)
Match Offsides Over 1.5 %
70% (7/10)
67% (4/6)
75% (3/4)
Match Offsides Over 2.5 %
50% (5/10)
50% (3/6)
50% (2/4)
Match Offsides Over 3.5 %
20% (2/10)
17% (1/6)
25% (1/4)
Team Offsides AVG
1.10
1.00
1.25
Team Offsides Over 0.5 %
70% (7/10)
50% (3/6)
100% (4/4)
Team Offsides Over 1.5 %
40% (4/10)
50% (3/6)
25% (1/4)
Team Offsides Over 2.5 %
0% (0/10)
0% (0/6)
0% (0/4)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Radomiak Radom jest o 15% lepsza niż Zaglebie Lubin pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemRadomiak RadomZaglebie Lubin
xG (For)
1.26
1.32
1.16
xGA (Against)
1.46
1.82
0.93
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemRadomiak RadomZaglebie Lubin
Under 0.5
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Under 1.5
35% (14/40)
25% (5/20)
45% (9/20)
Under 2.5
57% (23/40)
45% (9/20)
70% (14/20)
Under 3.5
70% (28/40)
55% (11/20)
85% (17/20)
Under 4.5
93% (37/40)
85% (17/20)
100% (20/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Ekstraklasa — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Legia Warszawa6330122.00
2Lech Poznan4310102.50
3Wisla Krakow6312101.67
4GKS Katowice530291.80
5Gornik Zabrze430192.25
6Jagiellonia430192.25
7Pogon Szczecin522181.60
8Korona Kielce522181.60
9Zaglebie Lubin522181.60
10Cracovia Krakow622281.33
11Piast Gliwice621371.17
12Radomiak Radom621371.17
13Widzew Łódź613261.00
14Slask Wroclaw613261.00
15Motor Lublin612350.83
16Wisla Plock511340.80