Football Stats
Herb UTS Rabat
UTS RabatŚr. pkt/mecz 0.85
Maroko / Botola Pro17 czerwca 2026 17:00
Herb CODM Meknès
CODM MeknèsŚr. pkt/mecz 1.20

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

4 spotkań — z perspektywy UTS Rabat

1W — UTS Rabat3D0W — CODM Meknès

Streaki - UTS Rabat

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • UTS Rabat — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • UTS Rabat — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • UTS Rabat — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • UTS Rabat — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • UTS Rabat — remisuje 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • UTS Rabat — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • UTS Rabat — powyżej 49.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • UTS Rabat — powyżej 5.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • UTS Rabat — powyżej 5.5 kartek (7/10, 70%)

Streaki - CODM Meknès

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • CODM Meknès — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • CODM Meknès — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • CODM Meknès — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • CODM Meknès — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • CODM Meknès — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • CODM Meknès — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)

Serie - UTS Rabat

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 UTS Rabat — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 UTS Rabat — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 UTS Rabat — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 UTS Rabat — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 UTS Rabat — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 UTS Rabat — powyżej 4.5 kartek w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 UTS Rabat — powyżej 5.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu

Serie - CODM Meknès

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 CODM Meknès — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 CODM Meknès — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 CODM Meknès — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
17.06Herb UTS RabatUTS Rabat20Herb CODM MeknèsCODM Meknès
31.01Herb CODM MeknèsCODM Meknès11Herb UTS RabatUTS Rabat
14.02Herb CODM MeknèsCODM Meknès00Herb UTS RabatUTS Rabat
19.10Herb UTS RabatUTS Rabat00Herb CODM MeknèsCODM Meknès

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. CODM Meknès jest o 100% lepsza niż UTS Rabat pod względem odsetku wygranych meczów.

UTS RabatDomWyjazdOgółem
Win %
0%
30%
15%
Śr. goli/mecz
2.30
2.50
2.40
Strzelone
0.80
1.10
0.95
Stracone
1.50
1.40
1.45
BTTS %
60%
60%
60%
Czyste konto %
10%
10%
10%
Nie strzelił %
40%
30%
35%
CODM MeknèsDomWyjazdOgółem
Win %
50%
10%
30%
Śr. goli/mecz
1.40
1.90
1.65
Strzelone
0.80
0.50
0.65
Stracone
0.60
1.40
1.00
BTTS %
30%
40%
35%
Czyste konto %
50%
20%
35%
Nie strzelił %
30%
60%
45%

Ostatnie 10 meczów

UTS Rabat jest o +60% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.80 gola/mecz
UTS Rabat u siebie
0.50 gola/mecz
CODM Meknès na wyjeździe

Progi bramkowe

UTS RabatCODM Meknès
Over 0.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 1.5
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 2.5
20% (2/10)
30% (3/10)
Over 3.5
10% (1/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
40% (4/10)
60% (6/10)
1. połowa — 1-2 gole
35% (7/20)
35% (7/20)
1. połowa — 1-3 gole
45% (9/20)
35% (7/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
75% (15/20)

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemUTS RabatCODM Meknès
Match Cards AVG
6.71 (14/14)
6.71 (14/14)
Over 0.5 Cards
100% (14/14)
100% (14/14)
Over 1.5 Cards
100% (14/14)
100% (14/14)
Over 2.5 Cards
100% (14/14)
100% (14/14)
Over 3.5 Cards
93% (13/14)
93% (13/14)
Over 4.5 Cards
86% (12/14)
86% (12/14)
Over 5.5 Cards
86% (12/14)
86% (12/14)
Over 6.5 Cards
50% (7/14)
50% (7/14)
Over 7.5 Cards
21% (3/14)
21% (3/14)
Total Cards
94
94
Highest in a Match
12
12
Lowest in a Match
3
3

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemUTS RabatCODM Meknès
Under 0.5
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Under 1.5
38% (15/40)
25% (5/20)
50% (10/20)
Under 2.5
73% (29/40)
70% (14/20)
75% (15/20)
Under 3.5
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Under 4.5
95% (38/40)
90% (18/20)
100% (20/20)
Under 5.5
95% (38/40)
90% (18/20)
100% (20/20)
Botola Pro — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Maghreb Fès3016113591.97
2Renaissance Berkane301695571.90
3Raja Casablanca301686561.87
4FAR Rabat3013161551.83
5Wydad AC3013413431.43
6Difaa EL Jadida309138401.33
7Ittihad Tanger309129391.30
8FUS Rabat3091011371.23
9Kawkab Marrakech3081210361.20
10CODM Meknès309912361.20
11CR Khemis Zemamra308913331.10
12Hassania Agadir308913331.10
13UTS Rabat3061311311.03
14Yacoub El Mansour307914301.00
15Olympique Dcheïra307914301.00
16Olympique Safi3031314220.73