Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Renaissance Berkane
Streaki - Renaissance Berkane
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Renaissance Berkane — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- Renaissance Berkane — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Renaissance Berkane — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Renaissance Berkane — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
- Renaissance Berkane — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Renaissance Berkane — powyżej 8.5 rożnych (4/5, 80%)
- Renaissance Berkane — poniżej 6.5 kartek (8/10, 80%)
- Renaissance Berkane — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (4/5, 80%)
- Renaissance Berkane — poniżej 2.5 gola w meczu (15/20, 75%)
- Renaissance Berkane — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)
- Renaissance Berkane — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Renaissance Berkane — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
- Renaissance Berkane — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Renaissance Berkane — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Olympique Safi
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Olympique Safi — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Olympique Safi — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Olympique Safi — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Olympique Safi — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Olympique Safi — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Olympique Safi — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Olympique Safi — powyżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
- Olympique Safi — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
- Olympique Safi — powyżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Olympique Safi — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - Renaissance Berkane
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Renaissance Berkane — poniżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Renaissance Berkane — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Renaissance Berkane — jest niepokonany w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Renaissance Berkane — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Renaissance Berkane — powyżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Renaissance Berkane — powyżej 2.5 kartek w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Renaissance Berkane — poniżej 6.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Renaissance Berkane — powyżej 2.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Renaissance Berkane — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
Serie - Olympique Safi
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Olympique Safi — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Olympique Safi — powyżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Olympique Safi — powyżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Renaissance Berkane jest o 450% lepsza niż Olympique Safi pod względem odsetku wygranych meczów.
| Renaissance Berkane | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 40% | 55% |
Śr. goli/mecz | 2.50 | 1.40 | 1.95 |
Strzelone | 1.60 | 0.70 | 1.15 |
Stracone | 0.90 | 0.70 | 0.80 |
BTTS % | 60% | 30% | 45% |
Czyste konto % | 30% | 40% | 35% |
Nie strzelił % | 10% | 40% | 25% |
| Olympique Safi | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 10% | 10% | 10% |
Śr. goli/mecz | 2.40 | 2.30 | 2.35 |
Strzelone | 0.80 | 0.80 | 0.80 |
Stracone | 1.60 | 1.50 | 1.55 |
BTTS % | 70% | 60% | 65% |
Czyste konto % | 20% | 0% | 10% |
Nie strzelił % | 20% | 40% | 30% |
Ostatnie 10 meczów
- 14.06.2026Lvs Hassania Agadir0-1
- 08.06.2026Wvs Ittihad Tanger1-0
- 03.06.2026Wvs Raja Casablanca1-0
- 24.05.2026Wvs CR Khemis Zemamra1-0
- 16.05.2026Wvs Wydad Fès3-1
- 10.05.2026Wvs CODM Meknès1-0
- 07.05.2026Wvs UTS Rabat4-3
- 04.05.2026Dvs Yacoub El Mansour1-1
- 30.04.2026Lvs Kawkab Marrakech0-1
- 26.04.2026Wvs Olympique Dcheïra2-1
- 12.06.2026Wvs Kawkab Marrakech1-0
- 08.06.2026Lvs Wydad AC0-1
- 01.06.2026Lvs Maghreb Fès1-2
- 23.05.2026Dvs Difaa EL Jadida1-1
- 11.05.2026Dvs FUS Rabat1-1
- 07.05.2026Dvs FAR Rabat1-1
- 04.05.2026Lvs Hassania Agadir1-2
- 29.04.2026Lvs Ittihad Tanger1-2
- 25.04.2026Dvs UTS Rabat1-1
- 22.04.2026Lvs CR Khemis Zemamra1-3
Progi bramkowe
| Renaissance Berkane | Olympique Safi | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 30% (6/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 35% (7/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 85% (17/20) |
| Renaissance Berkane | Olympique Safi | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 30% (6/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 35% (7/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 85% (17/20) |
| Renaissance Berkane | Olympique Safi | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 30% (6/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 35% (7/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 85% (17/20) |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Renaissance Berkane | Olympique Safi | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 5.14 (36/36) | 5.06 (17/17) | 5.21 (19/19) |
Over 0.5 Cards | 100% (36/36) | 100% (17/17) | 100% (19/19) |
Over 1.5 Cards | 100% (36/36) | 100% (17/17) | 100% (19/19) |
Over 2.5 Cards | 89% (32/36) | 88% (15/17) | 89% (17/19) |
Over 3.5 Cards | 72% (26/36) | 65% (11/17) | 79% (15/19) |
Over 4.5 Cards | 64% (23/36) | 53% (9/17) | 74% (14/19) |
Over 5.5 Cards | 42% (15/36) | 41% (7/17) | 42% (8/19) |
Over 6.5 Cards | 25% (9/36) | 29% (5/17) | 21% (4/19) |
Over 7.5 Cards | 14% (5/36) | 24% (4/17) | 5% (1/19) |
Total Cards | 185 | 86 | 99 |
Highest in a Match | 10 | 9 | 10 |
Lowest in a Match | 2 | 2 | 2 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Renaissance Berkane | Olympique Safi | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 35% (14/40) | 50% (10/20) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 65% (26/40) | 75% (15/20) | 55% (11/20) |
Under 3.5 | 88% (35/40) | 90% (18/20) | 85% (17/20) |
Under 4.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |

