Football Stats
Herb Železničar Pančevo
Železničar PančevoŚr. pkt/mecz 1.60
Serbia / Super liga17 lipca 2026 20:00
Herb Radnicki NIS
Radnicki NISŚr. pkt/mecz 1.65

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

9 spotkań — z perspektywy Železničar Pančevo

Streaki - Železničar Pančevo

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Železničar Pančevo — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Železničar Pančevo — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Železničar Pančevo — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Železničar Pančevo — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Železničar Pančevo — zachowuje czyste konto u siebie (7/10, 70%)
  • Železničar Pančevo — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Železničar Pančevo — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Železničar Pančevo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Železničar Pančevo — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Železničar Pančevo — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Železničar Pančevo — poniżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Železničar Pančevo — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Železničar Pančevo — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Železničar Pančevo — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Železničar Pančevo — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Železničar Pančevo — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Železničar Pančevo — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Radnicki NIS

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Radnicki NIS — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Radnicki NIS — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Radnicki NIS — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Radnicki NIS — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Radnicki NIS — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (19/20, 95%)
  • Radnicki NIS — poniżej 3.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Radnicki NIS — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Radnicki NIS — poniżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Radnicki NIS — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Radnicki NIS — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Radnicki NIS — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Radnicki NIS — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Radnicki NIS — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Železničar Pančevo

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Železničar Pančevo — jest niepokonany w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Železničar Pančevo — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Železničar Pančevo — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Železničar Pančevo — powyżej 1.5 spalonych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Železničar Pančevo — poniżej 6.5 kartek w 17 meczach z rzędu

Serie - Radnicki NIS

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Radnicki NIS — wygrywa w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Radnicki NIS — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Radnicki NIS — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Radnicki NIS — wygrywa 2. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Radnicki NIS — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Radnicki NIS — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 16 meczach z rzędu
  • 🔥 Radnicki NIS — więcej goli pada w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Radnicki NIS — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Radnicki NIS — poniżej 3.5 spalonych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Radnicki NIS — powyżej 6.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Radnicki NIS — poniżej 11.5 rożnych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Radnicki NIS — powyżej 3.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Radnicki NIS — powyżej 3.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Radnicki NIS — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 35 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
17.07Herb Železničar PančevoŽelezničar Pančevo21Herb Radnicki NISRadnicki NIS
20.12Herb Radnicki NISRadnicki NIS10Herb Železničar PančevoŽelezničar Pančevo
17.08Herb Železničar PančevoŽelezničar Pančevo30Herb Radnicki NISRadnicki NIS
28.04Herb Železničar PančevoŽelezničar Pančevo12Herb Radnicki NISRadnicki NIS
02.02Herb Železničar PančevoŽelezničar Pančevo00Herb Radnicki NISRadnicki NIS
24.08Herb Radnicki NISRadnicki NIS21Herb Železničar PančevoŽelezničar Pančevo
27.04Herb Železničar PančevoŽelezničar Pančevo11Herb Radnicki NISRadnicki NIS
09.03Herb Železničar PančevoŽelezničar Pančevo32Herb Radnicki NISRadnicki NIS
21.12Herb Radnicki NISRadnicki NIS11Herb Železničar PančevoŽelezničar Pančevo

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Radnicki NIS jest o 25% lepsza niż Železničar Pančevo pod względem odsetku wygranych meczów.

Železničar PančevoDomWyjazdOgółem
Win %
60%
20%
40%
Śr. goli/mecz
2.20
2.10
2.15
Strzelone
1.60
1.10
1.35
Stracone
0.60
1.00
0.80
BTTS %
20%
50%
35%
Czyste konto %
70%
40%
55%
Nie strzelił %
20%
40%
30%
Posiadanie piłki
56%
52%
54%
Śr. strzały/mecz
11.40
8.56
10.05
Śr. faule/mecz
11.30
11.78
11.53
Radnicki NISDomWyjazdOgółem
Win %
70%
30%
50%
Śr. goli/mecz
2.50
2.60
2.55
Strzelone
1.40
1.20
1.30
Stracone
1.10
1.40
1.25
BTTS %
60%
50%
55%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
10%
40%
25%
Posiadanie piłki
51%
43%
47%
Śr. strzały/mecz
11.70
8.40
10.05
Śr. faule/mecz
13.10
12.00
12.55

Ostatnie 10 meczów

Železničar Pančevo jest o +33% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.60 gola/mecz
Železničar Pančevo u siebie
1.20 gola/mecz
Radnicki NIS na wyjeździe

Progi bramkowe

Železničar PančevoRadnicki NIS
Over 0.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 1.5
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 2.5
30% (3/10)
40% (4/10)
Over 3.5
20% (2/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
90% (18/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Železničar Pančevo notuje o 7% wyższy wynik niż Radnicki NIS pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemŽelezničar PančevoRadnicki NIS
Match Corners AVG
8.05 (39/40)
8.32 (19/20)
7.80 (20/20)
Over 6.5 Corners
69% (27/39)
63% (12/19)
75% (15/20)
Over 7.5 Corners
49% (19/39)
47% (9/19)
50% (10/20)
Over 8.5 Corners
31% (12/39)
37% (7/19)
25% (5/20)
Over 9.5 Corners
23% (9/39)
21% (4/19)
25% (5/20)
Over 10.5 Corners
15% (6/39)
16% (3/19)
15% (3/20)
Over 11.5 Corners
13% (5/39)
16% (3/19)
10% (2/20)
Over 12.5 Corners
10% (4/39)
16% (3/19)
5% (1/20)
Over 13.5 Corners
10% (4/39)
16% (3/19)
5% (1/20)
Over 14.5 Corners
8% (3/39)
11% (2/19)
5% (1/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemŽelezničar PančevoRadnicki NIS
Corners Earned Match
3.95
4.60
3.30
More Corners Than Opponent
35% (14/40)
40% (8/20)
30% (6/20)
Over 2.5 Corners Earned
73% (29/40)
80% (16/20)
65% (13/20)
Over 3.5 Corners Earned
48% (19/40)
55% (11/20)
40% (8/20)
Over 4.5 Corners Earned
35% (14/40)
45% (9/20)
25% (5/20)
Over 5.5 Corners Earned
28% (11/40)
40% (8/20)
15% (3/20)
Over 6.5 Corners Earned
15% (6/40)
25% (5/20)
5% (1/20)
Over 7.5 Corners Earned
8% (3/40)
15% (3/20)
0% (0/20)
Over 8.5 Corners Earned
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)
Corners Earned
158
92
66

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemŽelezničar PančevoRadnicki NIS
Match Cards AVG
4.83 (40/40)
4.70 (20/20)
4.95 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
80% (32/40)
80% (16/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Cards
68% (27/40)
55% (11/20)
80% (16/20)
Over 4.5 Cards
48% (19/40)
45% (9/20)
50% (10/20)
Over 5.5 Cards
30% (12/40)
30% (6/20)
30% (6/20)
Over 6.5 Cards
25% (10/40)
20% (4/20)
30% (6/20)
Over 7.5 Cards
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Total Cards
193
94
99
Highest in a Match
11
11
11
Lowest in a Match
1
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemŽelezničar PančevoRadnicki NIS
Under 0.5
13% (5/40)
20% (4/20)
5% (1/20)
Under 1.5
33% (13/40)
35% (7/20)
30% (6/20)
Under 2.5
55% (22/40)
60% (12/20)
50% (10/20)
Under 3.5
80% (32/40)
80% (16/20)
80% (16/20)
Under 4.5
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
Under 5.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Super liga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1FK Crvena Zvezda5500153.00
2Vojvodina7502152.14
3IMT Novi Beograd7412131.86
4Mladost Lucani7241101.43
5Radnicki 19236312101.67
6Cukaricki7313101.43
9Novi Pazar722381.14
10OFK Beograd722381.14
11FK Partizan621371.17
12Macva721471.00
13Radnicki NIS612350.83
14Zemun701610.14