Football Stats
Herb Mladost Lucani
Mladost LucaniŚr. pkt/mecz 1.35
Serbia / Super liga9 sierpnia 2026 21:00
Herb Cukaricki
CukarickiŚr. pkt/mecz 1.20

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Mladost Lucani

2W — Mladost Lucani3D5W — Cukaricki

Streaki - Mladost Lucani

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Mladost Lucani — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Mladost Lucani — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Mladost Lucani — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Mladost Lucani — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Mladost Lucani — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Mladost Lucani — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Mladost Lucani — poniżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Mladost Lucani — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Mladost Lucani — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Mladost Lucani — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • Mladost Lucani — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Mladost Lucani — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)
  • Mladost Lucani — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Mladost Lucani — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Mladost Lucani — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Cukaricki

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Cukaricki — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Cukaricki — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Cukaricki — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Cukaricki — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Cukaricki — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Cukaricki — poniżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Cukaricki — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (19/20, 95%)
  • Cukaricki — powyżej 39.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Cukaricki — powyżej 3.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Cukaricki — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Cukaricki — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Cukaricki — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • Cukaricki — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Cukaricki — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)

Serie - Mladost Lucani

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Mladost Lucani — jest niepokonany w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Mladost Lucani — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Mladost Lucani — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Mladost Lucani — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Mladost Lucani — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Mladost Lucani — remisuje 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Mladost Lucani — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Mladost Lucani — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Mladost Lucani — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Mladost Lucani — poniżej 4.5 spalonych w 21 meczach z rzędu
  • 🔥 Mladost Lucani — powyżej 7.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Mladost Lucani — poniżej 11.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Mladost Lucani — powyżej 2.5 kartek w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Mladost Lucani — poniżej 4.5 kartek w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Mladost Lucani — powyżej 2.5 kartek łącznie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Mladost Lucani — poniżej 4.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Mladost Lucani — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 12 meczach z rzędu

Serie - Cukaricki

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Cukaricki — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Cukaricki — jest niepokonany w 2. połowie w 18 meczach z rzędu
  • 🔥 Cukaricki — poniżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Cukaricki — więcej goli pada w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Cukaricki — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Cukaricki — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Cukaricki — powyżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Cukaricki — powyżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Cukaricki — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 7 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
09.08Herb Mladost LucaniMladost Lucani22Herb CukarickiCukaricki
28.02Herb CukarickiCukaricki31Herb Mladost LucaniMladost Lucani
28.09Herb Mladost LucaniMladost Lucani11Herb CukarickiCukaricki
01.02Herb CukarickiCukaricki00Herb Mladost LucaniMladost Lucani
23.08Herb Mladost LucaniMladost Lucani31Herb CukarickiCukaricki
26.04Herb CukarickiCukaricki41Herb Mladost LucaniMladost Lucani
08.03Herb Mladost LucaniMladost Lucani10Herb CukarickiCukaricki
22.12Herb CukarickiCukaricki30Herb Mladost LucaniMladost Lucani
01.03Herb Mladost LucaniMladost Lucani01Herb CukarickiCukaricki
01.09Herb CukarickiCukaricki31Herb Mladost LucaniMladost Lucani

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Mladost Lucani jest o 20% lepsza niż Cukaricki pod względem odsetku wygranych meczów.

Mladost LucaniDomWyjazdOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
1.70
2.50
2.10
Strzelone
0.90
1.00
0.95
Stracone
0.80
1.50
1.15
BTTS %
40%
60%
50%
Czyste konto %
50%
20%
35%
Nie strzelił %
40%
40%
40%
Posiadanie piłki
42%
38%
40%
Śr. strzały/mecz
9.78
8.00
8.84
Śr. faule/mecz
10.89
12.40
11.68
CukarickiDomWyjazdOgółem
Win %
30%
20%
25%
Śr. goli/mecz
2.90
1.90
2.40
Strzelone
1.50
1.00
1.25
Stracone
1.40
0.90
1.15
BTTS %
60%
40%
50%
Czyste konto %
30%
40%
35%
Nie strzelił %
30%
50%
40%
Posiadanie piłki
42%
45%
44%
Śr. strzały/mecz
10.70
9.89
10.32
Śr. faule/mecz
16.80
14.11
15.53

Ostatnie 10 meczów

Cukaricki jest o +11% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.90 gola/mecz
Mladost Lucani u siebie
1.00 gola/mecz
Cukaricki na wyjeździe

Progi bramkowe

Mladost LucaniCukaricki
Over 0.5
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 1.5
60% (6/10)
50% (5/10)
Over 2.5
30% (3/10)
20% (2/10)
Over 3.5
10% (1/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
40% (4/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
20% (4/20)
2. połowa — 1-3 gole
50% (10/20)
25% (5/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Mladost Lucani notuje o 13% wyższy wynik niż Cukaricki pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemMladost LucaniCukaricki
Match Corners AVG
8.79 (38/40)
9.32 (19/20)
8.26 (19/20)
Over 6.5 Corners
68% (26/38)
89% (17/19)
47% (9/19)
Over 7.5 Corners
66% (25/38)
84% (16/19)
47% (9/19)
Over 8.5 Corners
53% (20/38)
58% (11/19)
47% (9/19)
Over 9.5 Corners
42% (16/38)
37% (7/19)
47% (9/19)
Over 10.5 Corners
29% (11/38)
32% (6/19)
26% (5/19)
Over 11.5 Corners
18% (7/38)
21% (4/19)
16% (3/19)
Over 12.5 Corners
8% (3/38)
5% (1/19)
11% (2/19)
Over 13.5 Corners
5% (2/38)
5% (1/19)
5% (1/19)
Over 14.5 Corners
0% (0/38)
0% (0/19)
0% (0/19)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemMladost LucaniCukaricki
Corners Earned Match
3.45
3.65
3.25
More Corners Than Opponent
33% (13/40)
25% (5/20)
40% (8/20)
Over 2.5 Corners Earned
65% (26/40)
70% (14/20)
60% (12/20)
Over 3.5 Corners Earned
53% (21/40)
55% (11/20)
50% (10/20)
Over 4.5 Corners Earned
28% (11/40)
30% (6/20)
25% (5/20)
Over 5.5 Corners Earned
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Over 6.5 Corners Earned
10% (4/40)
15% (3/20)
5% (1/20)
Over 7.5 Corners Earned
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Corners Earned
138
73
65

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Cukaricki notuje o 21% wyższy wynik niż Mladost Lucani pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemMladost LucaniCukaricki
Match Cards AVG
4.47 (40/40)
4.05 (20/20)
4.90 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
85% (34/40)
80% (16/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Cards
75% (30/40)
65% (13/20)
85% (17/20)
Over 4.5 Cards
40% (16/40)
25% (5/20)
55% (11/20)
Over 5.5 Cards
33% (13/40)
25% (5/20)
40% (8/20)
Over 6.5 Cards
13% (5/40)
5% (1/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Cards
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Total Cards
179
81
98
Highest in a Match
8
8
8
Lowest in a Match
1
2
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemMladost LucaniCukaricki
Under 0.5
25% (10/40)
25% (5/20)
25% (5/20)
Under 1.5
38% (15/40)
35% (7/20)
40% (8/20)
Under 2.5
60% (24/40)
65% (13/20)
55% (11/20)
Under 3.5
73% (29/40)
80% (16/20)
65% (13/20)
Under 4.5
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
Under 5.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Super liga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1FK Crvena Zvezda5500153.00
2Vojvodina7502152.14
3IMT Novi Beograd7412131.86
4Mladost Lucani7241101.43
5Radnicki 19236312101.67
6Cukaricki7313101.43
9Novi Pazar722381.14
10OFK Beograd722381.14
11FK Partizan621371.17
12Macva721471.00
13Radnicki NIS612350.83
14Zemun701610.14