Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy FK Crvena Zvezda
Streaki - FK Crvena Zvezda
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- FK Crvena Zvezda — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
- FK Crvena Zvezda — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- FK Crvena Zvezda — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- FK Crvena Zvezda — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- FK Crvena Zvezda — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- FK Crvena Zvezda — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- FK Crvena Zvezda — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
- FK Crvena Zvezda — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- FK Crvena Zvezda — wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- FK Crvena Zvezda — wygrywa 2. połowę u siebie (7/10, 70%)
- FK Crvena Zvezda — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- FK Crvena Zvezda — poniżej 4.5 spalonych (9/10, 90%)
- FK Crvena Zvezda — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- FK Crvena Zvezda — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
- FK Crvena Zvezda — poniżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
- FK Crvena Zvezda — ma więcej rożnych niż przeciwnik (15/20, 75%)
- FK Crvena Zvezda — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
- FK Crvena Zvezda — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
- FK Crvena Zvezda — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- FK Crvena Zvezda — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- FK Crvena Zvezda — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)
Streaki - Cukaricki
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Cukaricki — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Cukaricki — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
- Cukaricki — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Cukaricki — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Cukaricki — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Cukaricki — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Cukaricki — poniżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Cukaricki — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (19/20, 95%)
- Cukaricki — powyżej 39.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
- Cukaricki — powyżej 3.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
- Cukaricki — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
- Cukaricki — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
- Cukaricki — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
- Cukaricki — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
- Cukaricki — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - FK Crvena Zvezda
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 FK Crvena Zvezda — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FK Crvena Zvezda — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FK Crvena Zvezda — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FK Crvena Zvezda — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 FK Crvena Zvezda — poniżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FK Crvena Zvezda — poniżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 FK Crvena Zvezda — poniżej 6.5 kartek w 20 meczach z rzędu
- 🔥 FK Crvena Zvezda — powyżej 2.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 FK Crvena Zvezda — poniżej 6.5 kartek łącznie w 10 meczach z rzędu
- 🔥 FK Crvena Zvezda — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu
Serie - Cukaricki
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Cukaricki — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Cukaricki — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Cukaricki — wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Cukaricki — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Cukaricki — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Cukaricki — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Cukaricki — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Cukaricki — powyżej 3.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Cukaricki — powyżej 3.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Cukaricki — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 8 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. FK Crvena Zvezda jest o 133% lepsza niż Cukaricki pod względem odsetku wygranych meczów.
| FK Crvena Zvezda | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 70% | 70% |
Śr. goli/mecz | 3.50 | 2.70 | 3.10 |
Strzelone | 2.70 | 2.00 | 2.35 |
Stracone | 0.80 | 0.70 | 0.75 |
BTTS % | 40% | 50% | 45% |
Czyste konto % | 50% | 40% | 45% |
Nie strzelił % | 10% | 20% | 15% |
Posiadanie piłki | 56% | 67% | 61% |
Śr. strzały/mecz | 20.14 | 20.75 | 20.47 |
Śr. faule/mecz | 10.00 | 12.38 | 11.12 |
| Cukaricki | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 20% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.70 | 2.10 | 2.40 |
Strzelone | 1.60 | 1.10 | 1.35 |
Stracone | 1.10 | 1.00 | 1.05 |
BTTS % | 50% | 40% | 45% |
Czyste konto % | 40% | 40% | 40% |
Nie strzelił % | 30% | 50% | 40% |
Posiadanie piłki | 43% | 44% | 44% |
Śr. strzały/mecz | 11.00 | 9.44 | 10.22 |
Śr. faule/mecz | 16.78 | 15.22 | 16.00 |
Ostatnie 10 meczów
- 20.08.2026Wvs Plzen3-0
- 11.08.2026Lvs Hapoel Beer Sheva0-2
- 08.08.2026Wvs Novi Pazar2-0
- 04.08.2026Lvs Hapoel Beer Sheva0-1
- 29.07.2026Wvs Larne5-0
- 26.07.2026Wvs Vojvodina3-1
- 21.07.2026Wvs Larne4-0
- 17.07.2026Wvs Macva5-0
- 22.05.2026Lvs OFK Beograd1-2
- 17.05.2026Dvs Radnik Surdulica0-0
- 15.08.2026Wvs OFK Beograd2-0
- 09.08.2026Dvs Mladost Lucani2-2
- 01.08.2026Wvs Radnicki 19233-0
- 25.07.2026Wvs Radnicki NIS2-0
- 19.07.2026Lvs IMT Novi Beograd0-1
- 01.07.2026Wvs Rudes4-3
- 22.05.2026Dvs Železničar Pančevo0-0
- 17.05.2026Dvs FK Partizan0-0
- 08.05.2026Lvs Vojvodina0-1
- 04.05.2026Lvs FK Crvena Zvezda1-2
Progi bramkowe
| FK Crvena Zvezda | Cukaricki | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 100% (10/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 80% (8/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 15% (3/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 25% (5/20) |
| FK Crvena Zvezda | Cukaricki | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 15% (3/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 25% (5/20) |
| FK Crvena Zvezda | Cukaricki | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 30% (3/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 15% (3/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 25% (5/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | FK Crvena Zvezda | Cukaricki | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 8.17 (35/40) | 8.06 (17/20) | 8.28 (18/20) |
Over 6.5 Corners | 51% (18/35) | 59% (10/17) | 44% (8/18) |
Over 7.5 Corners | 49% (17/35) | 53% (9/17) | 44% (8/18) |
Over 8.5 Corners | 40% (14/35) | 35% (6/17) | 44% (8/18) |
Over 9.5 Corners | 37% (13/35) | 29% (5/17) | 44% (8/18) |
Over 10.5 Corners | 26% (9/35) | 24% (4/17) | 28% (5/18) |
Over 11.5 Corners | 20% (7/35) | 18% (3/17) | 22% (4/18) |
Over 12.5 Corners | 11% (4/35) | 6% (1/17) | 17% (3/18) |
Over 13.5 Corners | 6% (2/35) | 6% (1/17) | 6% (1/18) |
Over 14.5 Corners | 3% (1/35) | 6% (1/17) | 0% (0/18) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | FK Crvena Zvezda | Cukaricki | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.67 | 6.15 | 3.20 |
More Corners Than Opponent | 55% (22/40) | 75% (15/20) | 35% (7/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 78% (31/40) | 95% (19/20) | 60% (12/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 63% (25/40) | 80% (16/20) | 45% (9/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 48% (19/40) | 70% (14/20) | 25% (5/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 33% (13/40) | 55% (11/20) | 10% (2/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 20% (8/40) | 35% (7/20) | 5% (1/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 18% (7/40) | 30% (6/20) | 5% (1/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 13% (5/40) | 25% (5/20) | 0% (0/20) |
Corners Earned | 187 | 123 | 64 |
| Ogółem | FK Crvena Zvezda | Cukaricki | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 3.77 | 2.25 | 5.30 |
More Corners Than Opponent | 55% (22/40) | 75% (15/20) | 35% (7/20) |
Over 2.5 Corners Against | 55% (22/40) | 40% (8/20) | 70% (14/20) |
Over 3.5 Corners Against | 43% (17/40) | 20% (4/20) | 65% (13/20) |
Over 4.5 Corners Against | 35% (14/40) | 15% (3/20) | 55% (11/20) |
Over 5.5 Corners Against | 23% (9/40) | 5% (1/20) | 40% (8/20) |
Over 6.5 Corners Against | 18% (7/40) | 5% (1/20) | 30% (6/20) |
Over 7.5 Corners Against | 18% (7/40) | 5% (1/20) | 30% (6/20) |
Over 8.5 Corners Against | 13% (5/40) | 0% (0/20) | 25% (5/20) |
Corners Against | 151 | 45 | 106 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Cukaricki notuje o 28% wyższy wynik niż FK Crvena Zvezda pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | FK Crvena Zvezda | Cukaricki | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.50 (40/40) | 3.95 (20/20) | 5.05 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 93% (37/40) | 90% (18/20) | 95% (19/20) |
Over 2.5 Cards | 78% (31/40) | 65% (13/20) | 90% (18/20) |
Over 3.5 Cards | 73% (29/40) | 60% (12/20) | 85% (17/20) |
Over 4.5 Cards | 50% (20/40) | 40% (8/20) | 60% (12/20) |
Over 5.5 Cards | 35% (14/40) | 25% (5/20) | 45% (9/20) |
Over 6.5 Cards | 18% (7/40) | 10% (2/20) | 25% (5/20) |
Over 7.5 Cards | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Total Cards | 180 | 79 | 101 |
Highest in a Match | 8 | 8 | 8 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | FK Crvena Zvezda | Cukaricki | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 15% (6/40) | 5% (1/20) | 25% (5/20) |
Under 1.5 | 25% (10/40) | 10% (2/20) | 40% (8/20) |
Under 2.5 | 40% (16/40) | 25% (5/20) | 55% (11/20) |
Under 3.5 | 65% (26/40) | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
Under 4.5 | 85% (34/40) | 85% (17/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |

