Football Stats
Herb IMT Novi Beograd
IMT Novi BeogradŚr. pkt/mecz 1.75
Serbia / Super liga30 sierpnia 2026 21:00
Herb Mladost Lucani
Mladost LucaniŚr. pkt/mecz 1.60

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

8 spotkań — z perspektywy IMT Novi Beograd

Streaki - IMT Novi Beograd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • IMT Novi Beograd — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • IMT Novi Beograd — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • IMT Novi Beograd — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • IMT Novi Beograd — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • IMT Novi Beograd — zachowuje czyste konto u siebie (7/10, 70%)
  • IMT Novi Beograd — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • IMT Novi Beograd — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • IMT Novi Beograd — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
  • IMT Novi Beograd — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • IMT Novi Beograd — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • IMT Novi Beograd — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • IMT Novi Beograd — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • IMT Novi Beograd — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • IMT Novi Beograd — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • IMT Novi Beograd — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • IMT Novi Beograd — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Mladost Lucani

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Mladost Lucani — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Mladost Lucani — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Mladost Lucani — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Mladost Lucani — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Mladost Lucani — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Mladost Lucani — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Mladost Lucani — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Mladost Lucani — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Mladost Lucani — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
  • Mladost Lucani — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
  • Mladost Lucani — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Mladost Lucani — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Mladost Lucani — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Mladost Lucani — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Mladost Lucani — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Mladost Lucani — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Mladost Lucani — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Mladost Lucani — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - IMT Novi Beograd

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 IMT Novi Beograd — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 IMT Novi Beograd — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 IMT Novi Beograd — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 16 meczach z rzędu
  • 🔥 IMT Novi Beograd — powyżej 1.5 spalonych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 IMT Novi Beograd — poniżej 4.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 IMT Novi Beograd — powyżej 6.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 IMT Novi Beograd — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Serie - Mladost Lucani

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Mladost Lucani — jest niepokonany w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Mladost Lucani — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Mladost Lucani — jest niepokonany w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Mladost Lucani — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Mladost Lucani — powyżej 2.5 kartek w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Mladost Lucani — powyżej 2.5 kartek łącznie w 12 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Herb IMT Novi BeogradIMT Novi Beograd20Herb Mladost LucaniMladost Lucani
19.04Herb IMT Novi BeogradIMT Novi Beograd11Herb Mladost LucaniMladost Lucani
23.11Herb IMT Novi BeogradIMT Novi Beograd13Herb Mladost LucaniMladost Lucani
20.07Herb Mladost LucaniMladost Lucani11Herb IMT Novi BeogradIMT Novi Beograd
09.03Herb IMT Novi BeogradIMT Novi Beograd30Herb Mladost LucaniMladost Lucani
20.10Herb Mladost LucaniMladost Lucani10Herb IMT Novi BeogradIMT Novi Beograd
15.04Herb Mladost LucaniMladost Lucani12Herb IMT Novi BeogradIMT Novi Beograd
11.11Herb IMT Novi BeogradIMT Novi Beograd01Herb Mladost LucaniMladost Lucani

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. IMT Novi Beograd jest o 13% lepsza niż Mladost Lucani pod względem odsetku wygranych meczów.

IMT Novi BeogradDomWyjazdOgółem
Win %
30%
60%
45%
Śr. goli/mecz
1.40
2.10
1.75
Strzelone
1.00
1.30
1.15
Stracone
0.40
0.80
0.60
BTTS %
30%
40%
35%
Czyste konto %
70%
50%
60%
Nie strzelił %
40%
20%
30%
Posiadanie piłki
51%
51%
51%
Śr. strzały/mecz
14.30
12.20
13.25
Śr. faule/mecz
16.00
17.20
16.60
Mladost LucaniDomWyjazdOgółem
Win %
50%
30%
40%
Śr. goli/mecz
2.10
2.60
2.35
Strzelone
1.30
1.10
1.20
Stracone
0.80
1.50
1.15
BTTS %
50%
60%
55%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
30%
30%
30%
Posiadanie piłki
44%
37%
40%
Śr. strzały/mecz
10.33
8.20
9.21
Śr. faule/mecz
10.89
12.80
11.89

Ostatnie 10 meczów

Mladost Lucani jest o +10% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.00 gola/mecz
IMT Novi Beograd u siebie
1.10 gola/mecz
Mladost Lucani na wyjeździe

Progi bramkowe

IMT Novi BeogradMladost Lucani
Over 0.5
60% (6/10)
90% (9/10)
Over 1.5
50% (5/10)
70% (7/10)
Over 2.5
20% (2/10)
40% (4/10)
Over 3.5
10% (1/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
40% (4/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
50% (10/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
35% (7/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
45% (9/20)
60% (12/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Mladost Lucani notuje o 8% wyższy wynik niż IMT Novi Beograd pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemIMT Novi BeogradMladost Lucani
Match Corners AVG
8.74 (39/40)
8.40 (20/20)
9.11 (19/20)
Over 6.5 Corners
79% (31/39)
75% (15/20)
84% (16/19)
Over 7.5 Corners
67% (26/39)
55% (11/20)
79% (15/19)
Over 8.5 Corners
49% (19/39)
40% (8/20)
58% (11/19)
Over 9.5 Corners
33% (13/39)
30% (6/20)
37% (7/19)
Over 10.5 Corners
31% (12/39)
25% (5/20)
37% (7/19)
Over 11.5 Corners
21% (8/39)
15% (3/20)
26% (5/19)
Over 12.5 Corners
8% (3/39)
10% (2/20)
5% (1/19)
Over 13.5 Corners
0% (0/39)
0% (0/20)
0% (0/19)
Over 14.5 Corners
0% (0/39)
0% (0/20)
0% (0/19)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemIMT Novi BeogradMladost Lucani
Corners Earned Match
4.33
5.05
3.60
More Corners Than Opponent
40% (16/40)
55% (11/20)
25% (5/20)
Over 2.5 Corners Earned
78% (31/40)
85% (17/20)
70% (14/20)
Over 3.5 Corners Earned
65% (26/40)
80% (16/20)
50% (10/20)
Over 4.5 Corners Earned
40% (16/40)
55% (11/20)
25% (5/20)
Over 5.5 Corners Earned
20% (8/40)
25% (5/20)
15% (3/20)
Over 6.5 Corners Earned
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Corners Earned
13% (5/40)
20% (4/20)
5% (1/20)
Over 8.5 Corners Earned
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Corners Earned
173
101
72

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. IMT Novi Beograd notuje o 12% wyższy wynik niż Mladost Lucani pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemIMT Novi BeogradMladost Lucani
Match Cards AVG
4.45 (40/40)
4.70 (20/20)
4.20 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
78% (31/40)
75% (15/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Cards
60% (24/40)
60% (12/20)
60% (12/20)
Over 4.5 Cards
40% (16/40)
50% (10/20)
30% (6/20)
Over 5.5 Cards
38% (15/40)
45% (9/20)
30% (6/20)
Over 6.5 Cards
25% (10/40)
35% (7/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Cards
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Total Cards
178
94
84
Highest in a Match
8
8
8
Lowest in a Match
1
1
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemIMT Novi BeogradMladost Lucani
Under 0.5
20% (8/40)
25% (5/20)
15% (3/20)
Under 1.5
43% (17/40)
55% (11/20)
30% (6/20)
Under 2.5
65% (26/40)
70% (14/20)
60% (12/20)
Under 3.5
80% (32/40)
85% (17/20)
75% (15/20)
Under 4.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Under 5.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Super liga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1FK Crvena Zvezda5500153.00
2Vojvodina7502152.14
3IMT Novi Beograd7412131.86
4Mladost Lucani7241101.43
5Radnicki 19236312101.67
6Cukaricki7313101.43
9Novi Pazar722381.14
10OFK Beograd722381.14
11FK Partizan621371.17
12Macva721471.00
13Radnicki NIS612350.83
14Zemun701610.14