Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Mladost Lucani
Streaki - Mladost Lucani
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Mladost Lucani — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- Mladost Lucani — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Mladost Lucani — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Mladost Lucani — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Mladost Lucani — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Mladost Lucani — powyżej 29.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
- Mladost Lucani — powyżej 2.5 kartek (9/10, 90%)
- Mladost Lucani — powyżej 2.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
- Mladost Lucani — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
- Mladost Lucani — poniżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Mladost Lucani — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
- Mladost Lucani — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
- Mladost Lucani — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
- Mladost Lucani — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
- Mladost Lucani — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Mladost Lucani — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)
- Mladost Lucani — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
Streaki - Radnicki NIS
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Radnicki NIS — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
- Radnicki NIS — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Radnicki NIS — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Radnicki NIS — poniżej 11.5 rożnych (10/10, 100%)
- Radnicki NIS — powyżej 39.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
- Radnicki NIS — powyżej 3.5 kartek (9/10, 90%)
- Radnicki NIS — powyżej 3.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
- Radnicki NIS — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
- Radnicki NIS — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
- Radnicki NIS — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
- Radnicki NIS — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
Serie - Mladost Lucani
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Mladost Lucani — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Mladost Lucani — poniżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Mladost Lucani — poniżej 12.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Mladost Lucani — poniżej 6.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Mladost Lucani — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
Serie - Radnicki NIS
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Radnicki NIS — poniżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Radnicki NIS — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Radnicki NIS — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 13 meczach z rzędu
- 🔥 Radnicki NIS — poniżej 4.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Radnicki NIS — poniżej 11.5 rożnych w 15 meczach z rzędu
- 🔥 Radnicki NIS — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Radnicki NIS jest o 13% lepsza niż Mladost Lucani pod względem odsetku wygranych meczów.
| Mladost Lucani | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 30% | 40% |
Śr. goli/mecz | 2.10 | 2.40 | 2.25 |
Strzelone | 1.30 | 1.00 | 1.15 |
Stracone | 0.80 | 1.40 | 1.10 |
BTTS % | 50% | 50% | 50% |
Czyste konto % | 40% | 20% | 30% |
Nie strzelił % | 30% | 40% | 35% |
Posiadanie piłki | 44% | 36% | 40% |
Śr. strzały/mecz | 10.33 | 7.80 | 9.00 |
Śr. faule/mecz | 10.89 | 12.20 | 11.58 |
| Radnicki NIS | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 30% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.50 | 2.00 | 2.25 |
Strzelone | 1.30 | 0.80 | 1.05 |
Stracone | 1.20 | 1.20 | 1.20 |
BTTS % | 60% | 40% | 50% |
Czyste konto % | 20% | 30% | 25% |
Nie strzelił % | 20% | 40% | 30% |
Posiadanie piłki | 53% | 48% | 50% |
Śr. strzały/mecz | 12.70 | 10.90 | 11.80 |
Śr. faule/mecz | 13.20 | 14.30 | 13.75 |
Ostatnie 10 meczów
- 30.08.2026Lvs IMT Novi Beograd0-2
- 23.08.2026Wvs FK Partizan3-1
- 16.08.2026Wvs Zemun1-0
- 09.08.2026Dvs Cukaricki2-2
- 03.08.2026Dvs Železničar Pančevo0-0
- 26.07.2026Dvs Novi Pazar0-0
- 19.07.2026Dvs Radnik Surdulica1-1
- 05.07.2026Wvs Macva2-1
- 24.05.2026Wvs Napredak1-0
- 16.05.2026Wvs Javor4-2
- 29.08.2026Dvs Radnicki 19231-1
- 22.08.2026Lvs Macva0-1
- 16.08.2026Dvs IMT Novi Beograd0-0
- 02.08.2026Wvs Zemun1-0
- 25.07.2026Lvs Cukaricki0-2
- 17.07.2026Lvs Železničar Pančevo1-2
- 24.05.2026Wvs FK Spartak Zdrepceva KRV2-1
- 16.05.2026Wvs TSC Backa Topola2-1
- 10.05.2026Wvs Mladost Lucani1-0
- 03.05.2026Wvs Napredak1-0
Progi bramkowe
| Mladost Lucani | Radnicki NIS | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 85% (17/20) |
| Mladost Lucani | Radnicki NIS | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 90% (9/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 85% (17/20) |
| Mladost Lucani | Radnicki NIS | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 85% (17/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Mladost Lucani notuje o 10% wyższy wynik niż Radnicki NIS pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Mladost Lucani | Radnicki NIS | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 8.56 (39/40) | 9.00 (19/20) | 8.15 (20/20) |
Over 6.5 Corners | 82% (32/39) | 84% (16/19) | 80% (16/20) |
Over 7.5 Corners | 72% (28/39) | 79% (15/19) | 65% (13/20) |
Over 8.5 Corners | 44% (17/39) | 58% (11/19) | 30% (6/20) |
Over 9.5 Corners | 33% (13/39) | 37% (7/19) | 30% (6/20) |
Over 10.5 Corners | 23% (9/39) | 37% (7/19) | 10% (2/20) |
Over 11.5 Corners | 15% (6/39) | 26% (5/19) | 5% (1/20) |
Over 12.5 Corners | 5% (2/39) | 5% (1/19) | 5% (1/20) |
Over 13.5 Corners | 3% (1/39) | 0% (0/19) | 5% (1/20) |
Over 14.5 Corners | 3% (1/39) | 0% (0/19) | 5% (1/20) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Mladost Lucani | Radnicki NIS | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 3.75 | 3.50 | 4.00 |
More Corners Than Opponent | 30% (12/40) | 25% (5/20) | 35% (7/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 75% (30/40) | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 53% (21/40) | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 33% (13/40) | 25% (5/20) | 40% (8/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 20% (8/40) | 15% (3/20) | 25% (5/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 15% (6/40) | 15% (3/20) | 15% (3/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Corners Earned | 150 | 70 | 80 |
| Ogółem | Mladost Lucani | Radnicki NIS | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.95 | 5.75 | 4.15 |
More Corners Than Opponent | 30% (12/40) | 25% (5/20) | 35% (7/20) |
Over 2.5 Corners Against | 85% (34/40) | 95% (19/20) | 75% (15/20) |
Over 3.5 Corners Against | 70% (28/40) | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
Over 4.5 Corners Against | 48% (19/40) | 60% (12/20) | 35% (7/20) |
Over 5.5 Corners Against | 33% (13/40) | 50% (10/20) | 15% (3/20) |
Over 6.5 Corners Against | 30% (12/40) | 45% (9/20) | 15% (3/20) |
Over 7.5 Corners Against | 15% (6/40) | 20% (4/20) | 10% (2/20) |
Over 8.5 Corners Against | 13% (5/40) | 20% (4/20) | 5% (1/20) |
Corners Against | 198 | 115 | 83 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Radnicki NIS notuje o 18% wyższy wynik niż Mladost Lucani pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Mladost Lucani | Radnicki NIS | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.47 (40/40) | 4.10 (20/20) | 4.85 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |
Over 2.5 Cards | 78% (31/40) | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
Over 3.5 Cards | 70% (28/40) | 60% (12/20) | 80% (16/20) |
Over 4.5 Cards | 38% (15/40) | 30% (6/20) | 45% (9/20) |
Over 5.5 Cards | 30% (12/40) | 30% (6/20) | 30% (6/20) |
Over 6.5 Cards | 23% (9/40) | 15% (3/20) | 30% (6/20) |
Over 7.5 Cards | 10% (4/40) | 5% (1/20) | 15% (3/20) |
Total Cards | 179 | 82 | 97 |
Highest in a Match | 9 | 8 | 9 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Mladost Lucani | Radnicki NIS | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 10% (4/40) | 15% (3/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 30% (12/40) | 30% (6/20) | 30% (6/20) |
Under 2.5 | 63% (25/40) | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
Under 3.5 | 85% (34/40) | 80% (16/20) | 90% (18/20) |
Under 4.5 | 90% (36/40) | 90% (18/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |

