Football Stats
Herb Radnicki 1923
Radnicki 1923Śr. pkt/mecz 1.30
Serbia / Super liga12 września 2026 18:00
Herb Mladost Lucani
Mladost LucaniŚr. pkt/mecz 1.60

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Radnicki 1923

Streaki - Radnicki 1923

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Radnicki 1923 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Radnicki 1923 — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Radnicki 1923 — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Radnicki 1923 — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Radnicki 1923 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Radnicki 1923 — jest niepokonany w 2. połowie (16/20, 80%)
  • Radnicki 1923 — powyżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Radnicki 1923 — poniżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Radnicki 1923 — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Radnicki 1923 — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Radnicki 1923 — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Radnicki 1923 — powyżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Radnicki 1923 — powyżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Radnicki 1923 — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Streaki - Mladost Lucani

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Mladost Lucani — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Mladost Lucani — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Mladost Lucani — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Mladost Lucani — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Mladost Lucani — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Mladost Lucani — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Mladost Lucani — powyżej 29.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Mladost Lucani — powyżej 2.5 kartek (9/10, 90%)
  • Mladost Lucani — powyżej 2.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Mladost Lucani — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Mladost Lucani — poniżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Mladost Lucani — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Mladost Lucani — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Mladost Lucani — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Mladost Lucani — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • Mladost Lucani — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Mladost Lucani — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
  • Mladost Lucani — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
  • Mladost Lucani — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)

Serie - Radnicki 1923

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Radnicki 1923 — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Radnicki 1923 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Radnicki 1923 — jest niepokonany w 2. połowie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Radnicki 1923 — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Radnicki 1923 — poniżej 3.5 spalonych w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Radnicki 1923 — powyżej 2.5 kartek w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Radnicki 1923 — powyżej 3.5 kartek łącznie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Radnicki 1923 — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Serie - Mladost Lucani

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Mladost Lucani — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Mladost Lucani — poniżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Mladost Lucani — poniżej 12.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Mladost Lucani — poniżej 6.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Mladost Lucani — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
23.04Herb Mladost LucaniMladost Lucani00Herb Radnicki 1923Radnicki 1923
04.04Herb Radnicki 1923Radnicki 192311Herb Mladost LucaniMladost Lucani
03.12Herb Mladost LucaniMladost Lucani02Herb Radnicki 1923Radnicki 1923
04.05Herb Radnicki 1923Radnicki 192311Herb Mladost LucaniMladost Lucani
16.02Herb Radnicki 1923Radnicki 192310Herb Mladost LucaniMladost Lucani
14.09Herb Mladost LucaniMladost Lucani21Herb Radnicki 1923Radnicki 1923
02.05Herb Radnicki 1923Radnicki 192332Herb Mladost LucaniMladost Lucani
03.04Herb Mladost LucaniMladost Lucani20Herb Radnicki 1923Radnicki 1923
29.10Herb Radnicki 1923Radnicki 192341Herb Mladost LucaniMladost Lucani
30.10Herb Mladost LucaniMladost Lucani00Herb Radnicki 1923Radnicki 1923

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Mladost Lucani jest o 60% lepsza niż Radnicki 1923 pod względem odsetku wygranych meczów.

Radnicki 1923DomWyjazdOgółem
Win %
40%
10%
25%
Śr. goli/mecz
2.90
0.70
1.80
Strzelone
1.80
0.20
1.00
Stracone
1.10
0.50
0.80
BTTS %
60%
10%
35%
Czyste konto %
20%
70%
45%
Nie strzelił %
20%
80%
50%
Posiadanie piłki
51%
53%
52%
Śr. strzały/mecz
12.00
12.60
12.32
Śr. faule/mecz
12.33
14.10
13.26
Mladost LucaniDomWyjazdOgółem
Win %
50%
30%
40%
Śr. goli/mecz
2.10
2.40
2.25
Strzelone
1.30
1.00
1.15
Stracone
0.80
1.40
1.10
BTTS %
50%
50%
50%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
30%
40%
35%
Posiadanie piłki
44%
36%
40%
Śr. strzały/mecz
10.33
7.80
9.00
Śr. faule/mecz
10.89
12.20
11.58

Ostatnie 10 meczów

Radnicki 1923 jest o +80% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.80 gola/mecz
Radnicki 1923 u siebie
1.00 gola/mecz
Mladost Lucani na wyjeździe

Progi bramkowe

Radnicki 1923Mladost Lucani
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
90% (9/10)
70% (7/10)
Over 2.5
60% (6/10)
30% (3/10)
Over 3.5
40% (4/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
60% (12/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemRadnicki 1923Mladost Lucani
Match Corners AVG
9.26 (38/40)
9.53 (19/20)
9.00 (19/20)
Over 6.5 Corners
79% (30/38)
74% (14/19)
84% (16/19)
Over 7.5 Corners
71% (27/38)
63% (12/19)
79% (15/19)
Over 8.5 Corners
61% (23/38)
63% (12/19)
58% (11/19)
Over 9.5 Corners
47% (18/38)
58% (11/19)
37% (7/19)
Over 10.5 Corners
39% (15/38)
42% (8/19)
37% (7/19)
Over 11.5 Corners
26% (10/38)
26% (5/19)
26% (5/19)
Over 12.5 Corners
13% (5/38)
21% (4/19)
5% (1/19)
Over 13.5 Corners
8% (3/38)
16% (3/19)
0% (0/19)
Over 14.5 Corners
3% (1/38)
5% (1/19)
0% (0/19)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemRadnicki 1923Mladost Lucani
Corners Earned Match
4.35
5.20
3.50
More Corners Than Opponent
38% (15/40)
50% (10/20)
25% (5/20)
Over 2.5 Corners Earned
75% (30/40)
80% (16/20)
70% (14/20)
Over 3.5 Corners Earned
60% (24/40)
70% (14/20)
50% (10/20)
Over 4.5 Corners Earned
40% (16/40)
55% (11/20)
25% (5/20)
Over 5.5 Corners Earned
25% (10/40)
35% (7/20)
15% (3/20)
Over 6.5 Corners Earned
25% (10/40)
35% (7/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Corners Earned
18% (7/40)
30% (6/20)
5% (1/20)
Over 8.5 Corners Earned
13% (5/40)
20% (4/20)
5% (1/20)
Corners Earned
174
104
70

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Radnicki 1923 notuje o 39% wyższy wynik niż Mladost Lucani pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemRadnicki 1923Mladost Lucani
Match Cards AVG
4.90 (40/40)
5.70 (20/20)
4.10 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
85% (34/40)
95% (19/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Cards
75% (30/40)
90% (18/20)
60% (12/20)
Over 4.5 Cards
48% (19/40)
65% (13/20)
30% (6/20)
Over 5.5 Cards
38% (15/40)
45% (9/20)
30% (6/20)
Over 6.5 Cards
30% (12/40)
45% (9/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Cards
13% (5/40)
20% (4/20)
5% (1/20)
Total Cards
196
114
82
Highest in a Match
9
9
8
Lowest in a Match
1
2
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemRadnicki 1923Mladost Lucani
Under 0.5
23% (9/40)
30% (6/20)
15% (3/20)
Under 1.5
38% (15/40)
45% (9/20)
30% (6/20)
Under 2.5
65% (26/40)
65% (13/20)
65% (13/20)
Under 3.5
80% (32/40)
80% (16/20)
80% (16/20)
Under 4.5
95% (38/40)
100% (20/20)
90% (18/20)
Under 5.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Super liga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1FK Crvena Zvezda5500153.00
2Vojvodina7502152.14
3IMT Novi Beograd7412131.86
4Mladost Lucani7241101.43
5Radnicki 19236312101.67
6Cukaricki7313101.43
9Novi Pazar722381.14
10OFK Beograd722381.14
11FK Partizan621371.17
12Macva721471.00
13Radnicki NIS612350.83
14Zemun701610.14